www.feelunique.com - 10

  • 46 408
  • 730
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 19
Момичета, опитвам се да си платя първата поръчка от сайта и при въвеждане на данните на която и да е от двете ми карти, в които има пари, ми излиза:

Your input looks suspicious. Please go back and re-enter!

Идеи какво да направя? Освен да си регистрирам картата в пейпал?

# 661
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
И аз плащам през Пей пал Peace

# 662
  • Sofia
  • Мнения: 15 612
   Аз традиционно си плащам с PayPal, но на 2 пъти съм правила поръчки само с карти, и то 2 различни, и не съм имала никакви проблеми. Peace

# 663
  • Мнения: 19
Да, в крайна сметка през Пей пал и на мен ми се получи.  Simple Smile

# 664
  • София
  • Мнения: 3 272
Само с кредитни карти ли може или мога и с дебитна, как мислите?

# 665
  • Sofia
  • Мнения: 15 612
   Разбира се, че може и с дебитна. Peace Само с такива пазарувам.

# 666
  • Мнения: 762
Дебитната трябва да е VISA. Става без проблем.

# 667
  • София
  • Мнения: 1 936
И с Maestro става Simple Smile

# 668
  • Мнения: 33
Поредната поръчка:


линкче

# 669
  • София...........
  • Мнения: 959
  Момичета, създайте си няколко акаунта и ползвайте различни карти. Peace Аз така направих при предишното голямо намаление и спретнах цели 3 поръчки. Не знам чия беше първоначалната идея за този начин на действие, но му благодаря!  bouquet

Black Cat 13, защото в сайта пише , че мултиакаунтинг е абсолютно забранен - как създаде няколко акаунта?
- има ли атрибут , който се повтаря - имена, адрес, карта?
- може ли акаунт на името на майка ми и да плащам с картата на мъжа ми или пак от моя PayPal акаунт?
На моя акаунт платих с PayPal.
Иска ми се още един акаунт да си пусна още две неща  Embarassed

Благодаря   bouquet

# 670
  • Мнения: 1 162


divna_

 Най-важното е да имаш различни начини на плащане  Wink За имената не е толкова страшно, все пак те се повторят. Адреса можеш да го напишеш с различни букви или думи - например, в един акаунт регистрираш се с адреса  Sofia ul. Gorna, bl.111111, vh,w, et 20, ap. 222 Другия адрес  - Sofiq, ulica Gorna, blok 111111, vhod W - 222  Mr. Green

# 671
  • Мнения: 5 064
Здравейте!
Правя опит да поръчам някои неща, но при опит за плащане ми изписва, че тези неща не се доставят до България. Опитах с червило на ИСЛ, слънцезащите на Ла Рош Позе, свободна пудра, палитра сенки - всички тях ми изписва, че до България не се доставят. Вие как поръчвате, чрез посредник ли?

# 672
  • Пловдив
  • Мнения: 5 982
Тези неща се доставят до Б-я. Не се доставят само парфюми и лакове, както и аерозоли.

# 673
  • Мнения: 1 162
Здравейте!
Правя опит да поръчам някои неща, но при опит за плащане ми изписва, че тези неща не се доставят до България. Опитах с червило на ИСЛ, слънцезащите на Ла Рош Позе, свободна пудра, палитра сенки - всички тях ми изписва, че до България не се доставят. Вие как поръчвате, чрез посредник ли?

 можеш ли да дадеш линкове към продуктите? Понякога има ограничения от производителя в каква страна могат да бъдат продавани. Иначе да, ако не се доставят директно - пазаруваш през превозвачите

# 674
  • Sofia
  • Мнения: 15 612
   divna_, виждам, че са ти обяснили преди мен, но и аз да кажа – да, важното при мултиакаунтите е да се плаща с различни карти. Принципно, с основния си акаунт пазарувам само чрез PayPal, но когато ми се налага да пусна няколко поръчки с код, който може да се използва само по веднъж, плащам и директно с други 2 дебитни карти. Имената и адресът ми са дословни и при 3-те акаунта, така че не вярвам това да е проблем. Peace

Общи условия

Активация на акаунт