www.feelunique.com - 10

  • 46 389
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • София-Младост
  • Мнения: 23 358
Имам нужда от малко помощ. Сайта ми казва, че не доставят този продукт до България. Само превозвач ли е опция?

http://www.feelunique.com/p/Redken-Shine-Flash-02-Glistening-Mist-150ml
Да.

# 721
  • Мнения: X
Благодаря Ала-Бала!   bouquet Явно ще се чака 1 месец.

# 722
  • София
  • Мнения: 3 271
Днес си получих поръчката от 09.07.  ooooh!
Направо не мога да повярвам, че са толкова бързи  Joy

# 723
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
Днес си получих поръчката от 09.07.  ooooh!
Направо не мога да повярвам, че са толкова бързи  Joy
аз получих също днес но от 04.07

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
И моята дойде Peace

# 725
  • София
  • Мнения: 3 271
Добре де,аз чакам още две поръчки и двете направени, преди тази, която получих. Защо така се получава?

# 726
  • София
  • Мнения: 10 317
Добре де,аз чакам още две поръчки и двете направени, преди тази, която получих. Защо така се получава?

И при мен е така, днес дойде по-късно направена поръчка, а тази която чакам с най-голямо нетърпение я няма. Направена е 3-4 дни преди тази която получих, днес  Mr. Green

# 727
  • София
  • Мнения: 7 800
И моята пристигна и дори тествах вече муселиновите кърпи.

@steraki, споделям отзиви... кърпите са страхотни, размера е добър, не са малки, почистват много нежно.

# 728
  • Мнения: 4 402
Иля, благодаря!  bouquet Ще ги включа в следващата поръчка.

# 729
# 730
  • София
  • Мнения: 9 488
днес си получих поръчката от 04,07  Flutter обаче вместо мостра на ББ крема на Виши light са ми пратили medium  ooooh!  Tired да я върна ли  Mr. Green
Късно виждам темата, но да кажа, че същото се случи и при мен.
На стоковата разписка си пише поръчаният от мен светъл цвят на мострата на ББто на Идеалия но дефакто-получих медиума.
Понеже съм страшно принципна им написах мейл веднага, за да ги информирам за тънкото си разочарование. Извиниха ми се и ми пратиха линка за политиката на връщане. Бях в чужбина в това време и няма време да се занимавам и с това, но имаше незабавна реакция от тяхна страна и съм удовлетворена от този знак на внимание от тяхна страна. Flutter

Общи условия

Активация на акаунт