Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 770
Благодаря за темата   bouquet
Аз си чакам ФМ на 24.04 и дотогава ще ми е много притеснено. За ЖК се записах чак на 09.05, нямаше часове по-рано. Весели празници!

# 16
  • Мнения: 309
Честита ни нова тема!Браво , Rendence!
Аз в момента съм по добре.Не мисля за лоши неща и съм сигурна ,че бебето си е добре.Благодаря на всички, който ме успокояваха.
 
 Весело посрещане на празника!

# 17
  • Мнения: 98
Много е хубава темата, отлично си се справила,rendence ! Пожелавам ви хубави празници и само усмивки и добри новини!

# 18
  • Мнения: 80
браво rendence  smile3501 много ни е яка новата темичка  Simple Smile
ако искаш може и мен да ме добавиш -аз съм Таня от Пловдив на 25г. втора  бременност (първата неуспешна Sad ) s termin 23.11

Последна редакция: сб, 19 апр 2014, 06:29 от *танита*

# 19
  • Мнения: 0
Страхотна тема!  bouquet

Rendence, моля да добавиш и мен: 10.11 е терминът ми с втора бременност на 27 години Simple Smile

# 20
  • Мнения: X
Извинвте ме ако задавам глупав въпрос, но задължително ли е да направя тези изследвания БХС и ФМ защото питах предстоят ли ми такива освен кръв и урина и лекарката каза ,че щом съм млада и нямам роднини с увреждания и Аборти и аз съм здрава ,са излишни?

# 21
  • Мнения: 481
Много хубава тема. Благодаря   bouquet
Аз си лежа, ставам само до тоалетната и пак в леглото. Нямам вече зацапване, само много малко и много бледо имаше сутринта. Дано се залепи хубаво и да не ми изкарва пак така акъла малкото скорпионче  Praynig

mechtanata не са задължителни а само препоръчителни. Някои от малформациите и генетичните увреждания нямат общо с възраст и здравословно състояние. Ти сама  ще си прецениш дали да ги направиш. Всичко ще е наред  Hug

# 22
  • Мнения: 106
 rendence чудесна тема...браво
момичета пожелавам лека бременност на всяка и ноември месец да сее радвате на чудесни бебчета. За жалост при мен се отлага във времето и ноември няма да имам бебче .... весели празници и дано биячът да е във вас  hahaha

# 23
  • Мнения: 5 037
Добро утро от мен момичета.Нека денят ви е слънчев и усмихнат.Аз снощи пак не можах да заспа и месих козунаци(за първи път).За моя радост станаха чудесни Joy
По въпроса за БХС и ФМ аз съм решила за себе си.По добре сега да се отделят средства за тези изследвания и да си спокойна,от колкото да мислиш 9 месеца.Въпреки,че БХС е изследване в теорията на вероятностите,поне ще ми даде възможност да реша дали да правя амниоцинтеза или не.Мисле да го направя на 28.04 така,че стискайте палци Praynig

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 96
rendence  newsm51 newsm51 Благодаря за шарената и чудесно оформена тема:)
Пожелавам на всички повече приятни емоций в навечерието на празниците Hug

# 25
  • Мнения: X
Благодаря за отговорите  Hug

# 26
  • тук и там
  • Мнения: 11 541
Добро утро и от мен!Днес за първи път се събудих без да ми се гади ужасно-но все още ме е страх да се зарадвам,да не започне пак.Странното в случая е,че при мен гаденето е по едно и също време,горе-долу на 2-3 часа през целия ден.Надявам се вече да се почуствам по-добре и този период да е към края си.Хубав ден на всички!
Чудесно оформление на темата,rendencebouquet

# 27
  • Мнения: 2 358
Аз днес по случай първия ден на 12-та г.с. се изтрелях направо от леглото към банята да се гушкам с тоалетната, обикновено успявам поне да стана от леглото, но днес НЕ.
Иначе вече си пека първия козунак за този Великден, след малко почвам и яйцата да приготвям, само чакам помощ за детето, че иначе ще има размазани яйца по пода, а не боядисани, а по към обяд мисля още един козунак за метна да се пече.

# 28
  • Мнения: 9
Veseli praznici na vsichki Simple Smile strahotna nova tema

Az sam na purvi mi pregled sled prazniciti - pochti sam na 3 mesets i ne moga da chakam Simple Smile dano vsichko e nared, stiskam palci za vsqka mamche tuka Simple Smile   bouquet

# 29
  • Мнения: 10
Благодаря за новата темичка rendence,
Аз тия два дни съм като парцал. Само лежа и ми се спи, постоянно ми се повдига, не искам нищо да ям, от вида и миризмата на месо се чудя къде да се скрия, приятеля ми каза че чак мириса от устата ми е различен  Sad. Явно се отпуснах за почивните дни и бебо ми отмъщава за уморителните две седмици на работа. Надявам се нещата скоро да се подобрят.
Пожелавам ви весело посрещане на Великден и дано биячът да е във вас. easter

Общи условия

Активация на акаунт