Отговори
# 30
  • Мнения: 46
rendence супер нова темичка ! Моля те добави и мен- Пловдив,23г.,първа бременност с термин 14.11.2014 ...Хубав празник ви пожелавам и само хубави емоции и нека на този свят празник запалим свещ и се помолим за нашето здраве,здравето на близките ни и най-вече на нашите малки зародишчета !  pregnant easter

# 31
  • Мнения: 427
Здравейте,благодаря за новата темичка,чудесна е   bouquet Моля да бъда добавена Лом-2-ра бременност термин 04.11.14 Whistling

# 32
  • Мнения: 36
Благодаря,Rendence, за новата тема,прекрасна е!  newsm74
Аз да ви се оплача-разболях се!На връх страхотния празник ме втриса ,кихам постоянно и ми тече носа... И все пак съм в прекрасно настроение Simple Smile С моя мъж подновихме  luvbed онзи ден за пръв път от месец и половина и ... доста добре ни се отрази и на двамата  Laughing Аз се чувствам добре като цяло-още не мога да ям домати,пипер и майонеза(3те основни храни в моя живот) и това продължава вече близо 2 месеца,а още не съм свикнала newsm78 Боядисахме яйцата,купихме си козунак (Миналата година пробвах да го направя- на вид супер,на вкус никакъв го нямаше  Joy ) и за утре агнешко със зелена салата ще е Simple Smile Нямам търпение вече,не ми остана до 1вия преглед-22.04 ,пф да чуя сърчице,да си видя детенцето най-после Simple Smile)) Весело посрещане на празника и да не забравите еднo яйчице да нарочите за бебчо!  easter  love001

# 33
  • във вкъщи
  • Мнения: 65
Христос Воскресе мами Simple Smile

Аз по това време стоя и мъдря дилемата на живота си  Mr. Green.Много е рано да мисля за кошари и легла, ама на уви цял ден мъдрим с моя мъж къде да денем това легло дето го искаме с люлка и стигнахме до извода, че легло няма да има , ще сме със сгъваема кошара ама пък без скрин , понеже няма място.Направо ми е ужасссс голям, понеже ремонта трябва да го направим сега т.е покрай 6 дневните празници или да го влачим цял месец , посред лято.

Отделно на това , да се оплача че май ще подам заявка да съм редовна тук, понеже не мога да издържам много , много на работа  в повече ми идва.Много ми се спи, през повечето време съм уморена и съм в ужасно настроение.На всичко отгоре, това като черешката на сладоледа по три пъти на ден се гледаме от близко разстояние с тоалетната чиния. ММ я нарича "Бяла акула "
И понеже го споменах да се оплача и от него.Аз нямам и 4 месец още нашия списък да съм му направила утре, че да знаел какво трябва да се купи(ние имаме най основните неща, т.е по - скъпите колички , кошари, помпи, бая чували с дрехи, люлки столчета и т.н  )Но все пак си има някой дребни неща , като още една кошата, завивки , спално бельо и др, работи за бебо , който трябва да си набавим , и аз постоянно казвам пиши това и това на един лист, че после да не забравя.И той милия днес се побърка - аз казвам, той чета във форума колко струва и от къде да се купи  и сега ме гледа и вика има ли още, че заплатата му нямало да стигне.Така се смях с него .

 Mr. Green мале олях се тотално с поста , ама си казах болката. Приятен неделен ден от мен, много семейни сбирки, много семейни емоции и повече смях , че в нашето положение смеха много помага .

# 34
  • във вкъщи
  • Мнения: 65
 Rendence   Hug темата е   newsm74 , добър дизайн и добре оформена , благодаря  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 5 037
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ,момичета.Дано днес бурака се падне на вас,да сме живи и здрави и без проблеми да изкараме бременността си.Много хубави и шарени емоции днес easter
Rendence  темата е прекрасна и благодаря за отделените време и усилия newsm51

# 36
  • Мнения: 1
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ.Rendence   много хубава хубава темичка си ни направила  Благодаря ти.
Вие мислели сте кога да започнете да си купувате нещица за бебо .Бебешките магазини много ме изкушават ,но аз още не смея .

# 37
  • Мнения: 433
Честито възкресение, момичета, да бъде здрави, пък другото каквото стане Simple Smile
 Otiroz, вие от сега ли? Първата бременност само дето направихме ремонта по-рано. За бебето купих всичко в 9м и то след като ми казаха,че съм с 2см разкритие. Изобщо няма за къде да се бърза. Има толкова много време. А и на едно новородено му трябват малко памперси, малко дрешки и това е. Дори и леглото не жизнено важно на първо време. Иначе ние бяхме с подвижна кошара, мн съм доволна, въпреки че той изкарваше нощите залепен за гърдите ми в леглото. И сега си спи при нас, въпреки че си има стая вече. Но не ми пука. Обичам да го гушкам нощем.

# 38
  • Мнения: 93
Христос Воскресе! Нека се обичаме повече и бъдем по-добри!
Искам да ви почерпя виртуално за рождения ден на моето малко, пораснало 5-годишно момиченце   party023 nbirthday  Gift
Пожелавам й да бъде все така лъчезарна и обичлива, есента да стане най-добрата ученичка и училището да й харесва повече от всичко друго и разбира се ноември да стане кака на тъй чаканото братче (или сестриче).  Heart Eyes
След малко отиваме на парти  happy bd - стискайте ми палци, че малко се притеснявам как ще мине.
Да споделя и аз вече обмислям разни трудни въпроси като детска стая, легълце и т.н. нужни неща. Мисля да си взема люлка за първите 6 месеца или пък сгъваема кошара, че на Мира дървеното легло само го местихме напред-назад, а то така и не влезе много в употреба. От бебе се настани при нас, после таткото "избяга" на дивана, а откакто спрях да кърмя и аз само се опитвам да "избягам", но все не ми се получава. Та хич не знам сега какво ще е положението. Само знам, че ще е мнооооого различно от това, което си представям. Лошото е, че нямаме детска стая и тепърва трябва да я измислим, защото с две вече ще стане страшен купон в сегашното положение.
Пожелавам ви много много хубав ден!

# 39
  • Мнения: 39
Христос Воскресе! Весел празник на всички! Бъдете здрави и усмихнати.
На мен ми предстои първият преглед след празниците и нещо изпадам в паника. Дано всичко да е наред, не знам защо ме е хванала параноята. Иначе съм хремава и кашлям вече трета седмица, ама продължавам упорито да пия само чайове. Дано да ми мине скоро. Мисля си че с идването на пролетта ще е хубаво да прекарвам повече време навън, на въздух, ама се чуствам толкова уморена, че всчка една свободна секунда прекарвам в леглото или на дивана. Дано да ми доиде прилив на енергия скоро. Слънчев и усмихнат празник момичета!

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 12
Христос воскресе  Hug . Всел празник на всички само положителни емоции и добри новини  Praynig .

# 41
  • Мнения: 1 318
Весели празници!
Аз да се похваля, че гърлоболът и хремата вече са спомен  Mr. Green От вчера само ходим при роднините на гости, направо се чувствам като слон подута...
Ние за покупки за бебето не сме мислили. Смятам, че има време  Blush

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 12

Аз да се похваля, че гърлоболът и хремата вече са спомен  Mr. Green

мен сега ме почна, само едни компреси и разтривки правя направо си изгорих гърлото  Sad . Ти как се лекува мила ?

# 43
  • Мнения: 5
Здравейте на всички,

Христос возкресе, желая най-вече здраве, здраве и пак здраве, остналато ще се нареди някакси Simple Smile

Бих искала и аз да се включа в темата: на 27г. съм от София, 2-ра бременност.

Доста по-бързо ми минава тази бременност - кога минаха 3 месеца не знам, като си имаме
"кака" е да ни забавлява така ще е Simple Smile.

Успех на всички в начинанието и до скоро.

http://

# 44
  • Мнения: 164
Здравейте мамчета!
Понеже всички пишете "Христос воскресе"- аз ще ви напиша: Наистина възкресе Simple Smile

Надявам се преларахте добре, с по-малко неразположения! Наборихте ли другите яйца? Аз наборвах, но яйцето ми все се чупеше от едната страна Simple Smile

Да ви се оплача, не можах да си хапна агнешко Sad Такова разстройство ме мореше, че нямам думи....а агнешкото не ми се отразяваше никак добре... другите си хапваха, а аз препечена филийка със сиренце Simple Smile

Казахте ли на родителите си? Аз се възползвах (понеже мъжа ми го няма в БГ) от хубавия празник и им съобщих на празничния обяд понеже бяхме само семейството. Много се зарадваха и беше още по-хубаво на празника!
В четвъртък съм на преглед и нямам търпение да видим дали всичко е ок!

Това е за сега от мен! Лека вечер мами Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт