На море в ТУРЦИЯ - тема 30

  • 84 456
  • 739
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 4 500
Благодаря ви!!!!  Hug

# 496
  • Мнения: 4 500
Явно съм доста смотана  Mr. Green Mr. Green Ще помислим и този вариант  Peace

# 497
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 764
Аз проверявах за нова година билети и за цялото ми семейство с багажи и т.н. беше под 200 евро отиването и връщането, тотал - за 4 души.

# 498
  • Мнения: 76
Здравейте, понеже и нашата почивка наближава започнах да се замислям за някой неща и искам да попитам ходилите вече какво ще ме посъветват, защото на нас ни е за първи път.
- Мога ли да си купувам лекарства свободно от аптеката- става въпрос за обикновени неща -сироп за кашлица, какпки за уши, нос и т.н или се изисква рецепта
- ползвате ли някъкви предплатени карти, тъй като роуминга е много скъп  #Crazy . Доколкото четох и успях да се ориентирам не мога да си купя турска предплатена карта. В нета намирам някъкви - СИМпатик, които предлагат добри цени, но не намирам никакви отзиви и мнения за тях  newsm78 . И на мен и на съпруга ми ще ни сеналага да говорим доста по телефона та затова търсим вариант. Моля за съвети. Мислехме за вайбър, но доколкто знам и интернета и доста зле, по хотелите- основно го има в лобито.
Благодаря на всички предварително.  bouquet

# 499
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 863
Здравейте, понеже и нашата почивка наближава започнах да се замислям за някой неща и искам да попитам ходилите вече какво ще ме посъветват, защото на нас ни е за първи път.
- Мога ли да си купувам лекарства свободно от аптеката- става въпрос за обикновени неща -сироп за кашлица, какпки за уши, нос и т.н или се изисква рецепта
- ползвате ли някъкви предплатени карти, тъй като роуминга е много скъп  #Crazy . Доколкото четох и успях да се ориентирам не мога да си купя турска предплатена карта. В нета намирам някъкви - СИМпатик, които предлагат добри цени, но не намирам никакви отзиви и мнения за тях  newsm78 . И на мен и на съпруга ми ще ни сеналага да говорим доста по телефона та затова търсим вариант. Моля за съвети. Мислехме за вайбър, но доколкто знам и интернета и доста зле, по хотелите- основно го има в лобито.
Благодаря на всички предварително.  bouquet


Купувала съм Терафлу (на хапчета, един блистер в кутийката беше 3лири) и капки за нос без проблем.  Иначе интернетът колкото за Viber и Skype би трябвало да е е достатъчно добър (това харесвам на почивките в чужбина липсата на телефон  Laughing)  Peace

# 500
  • Мнения: 242
Здравейте, понеже и нашата почивка наближава започнах да се замислям за някой неща и искам да попитам ходилите вече какво ще ме посъветват, защото на нас ни е за първи път.
- Мога ли да си купувам лекарства свободно от аптеката- става въпрос за обикновени неща -сироп за кашлица, какпки за уши, нос и т.н или се изисква рецепта
- ползвате ли някъкви предплатени карти, тъй като роуминга е много скъп  #Crazy . Доколкото четох и успях да се ориентирам не мога да си купя турска предплатена карта. В нета намирам някъкви - СИМпатик, които предлагат добри цени, но не намирам никакви отзиви и мнения за тях  newsm78 . И на мен и на съпруга ми ще ни сеналага да говорим доста по телефона та затова търсим вариант. Моля за съвети. Мислехме за вайбър, но доколкто знам и интернета и доста зле, по хотелите- основно го има в лобито.
Благодаря на всички предварително.  bouquet


В голяма част от хотелите по Егейскоте крайбрежие се хващат гръцките оператори и разговорите са на цените на ЕС.
За лекарствата - купувала съм лекарство за кръвно, че ММ го забрави. Като цяло лекарствата /за масова употреба/ са доста по-евтини отколкото у нас.


# 501
  • Мнения: 100
Liv 1892,кажи как беше  водата в морето в Анталия,става ли вече за къпане?

# 502
  • Русе
  • Мнения: 1 522
В коя верига хотели в Кушадасъ деца до 15 годишна възраст бяха безплатно?

# 503
  • Мнения: 60
В събота бяхме в Одрин -лекарства се купуват свободно.Ето и някои цени:
нурофен 20 таблетки-2тл
аспирин протект 30т-1.75тл.
терафлу форте -20т.-4тл.
тавежил 20т-5тл.
тайлотхол-12бр.-5тл.

# 504
  • Мнения: 262
Liv 1892,кажи как беше  водата в морето в Анталия,става ли вече за къпане?
Успях да пробвам 4 от плажовете ,в хотели в които нощувахме в Сиде,Лара,Белек и Кемер. Водата навсякъде беше с температура от 20-21 градуса. За мен ставаше,но огромнота част от хората в хотелите ползваха басейните.Между другото в средата на май , почти всички хотели които посетихме  ,бяха пълни почти на 100 %.Даже в някои хотели ни отказаха да ни показват стаи ,просто защото нямаха  свободни.  Wink

# 505
  • София
  • Мнения: 7 242
Някой би ли споделил за Фетие? Действително ли е толкова красиво колкото изглежда на снимките? Има ли къде да се правят самостоятелни разходки и излети? Интересува ме най-вече природата и да е спокойно и тихо, предпочитам малки хотели. Намирам само чартъри, които обаче кацат на летище отдалечено на 3 часа път с автобус. Дали няма нещо по-наблизо?

# 506
  • Русе
  • Мнения: 1 522
Да попитам за лекарствата, имената им като тукашните ли са? Например аспирин, аналгин пак ли са си аспирин и аналгин?

# 507
  • Мнения: 874
Лекси,и за мен представлява интерес Фетие .За тази година имаме резервация на друго място,но за догодина живот и здраве ще търся изгодна оферта за тук    http://www.booking.com/hotel/tr/hillside-beach-club.bg.html?aid= … f675f137f4ef5a2X1
Надявам се и на много и добри отзиви на почиващи съфорумци  Simple Smile

# 508
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
И аз съм си набелязала Фетие като следваща дестинация.
За момента съм си харесала Jiva Beach resort.
Мика*ела , уникален е този хотел, макар че никак не е евтин.

# 509
  • Мнения: 306
Момичета каква валута носите в Турция?

Общи условия

Активация на акаунт