На море в ТУРЦИЯ - тема 30

  • 84 416
  • 739
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 539
Момичета каква валута носите в Турция?

Обикновено турски лири и евро.

# 511
  • Мнения: 4 500
Момичета каква валута носите в Турция?
Турски лири, курса в Зираат Банк е винаги изгоден  Peace

# 512
  • Бургас
  • Мнения: 126
Здравейте!
Да попитам има ли идея някой кога най-рано ще излязат оферти за новия хотел от Ефталиите-Марин?Никъде нищо не намирам при българските ТО...
  bouquet предварително!

# 513
  • Мнения: 262
Здравейте!
Да попитам има ли идея някой кога най-рано ще излязат оферти за новия хотел от Ефталиите-Марин?Никъде нищо не намирам при българските ТО...
  bouquet предварително!

Хотела официално е предвиден за откриване на 15.07.Преди 3-4 дена като минах край него все още територията му беше строителна площадка,въпреки че двата корпуса са вече вдигнати и слагаха парапетите на терасите.  Още е  малко рано за оферти.Но със сигурност в близко бъдеще ще се появят. Simple Smile

# 514
  • Бургас
  • Мнения: 126
Здравейте!
Да попитам има ли идея някой кога най-рано ще излязат оферти за новия хотел от Ефталиите-Марин?Никъде нищо не намирам при българските ТО...
  bouquet предварително!

Хотела официално е предвиден за откриване на 15.07.Преди 3-4 дена като минах край него все още територията му беше строителна площадка,въпреки че двата корпуса са вече вдигнати и слагаха парапетите на терасите.  Още е  малко рано за оферти.Но със сигурност в близко бъдеще ще се появят. Simple Smile


  bouquet  bouquet  bouquet   Ами ще чакаме тогава Simple Smile за септември се готвим...

# 515
  • Мнения: 60
Здравейте ,
току що си харесах хотел за лятната почивка .
golden age hotel 4+   bodrum
http://www.emeraldbg.com/hotel/62258/2/215/1748/71203/GOLDEN-AGE-HOTEL-4-*.html
Искам да питам някой от вас ходил ли е там и имате ли отзиви . Много зелен и голяма площ има това много ме зариби .
замислям се за почивка там от 27.06

# 516
  • Мнения: 101
Здравейте,

И аз идвам при вас с въпрос. Надявам се, по-запознатите да ми помогнат  Praynig
Заминавам в края на юни за Бодрум и тъй като ще ми трябва непрекъснат достъп до интернет, та въпроса ми е мога ли си закупя от там някаква предплатена карта за достъп до интернет? А също и Sim карта и евентуално какви са цените?

# 517
  • София
  • Мнения: 1 842
Здравейте ,
току що си харесах хотел за лятната почивка .
golden age hotel 4+   bodrum
http://www.emeraldbg.com/hotel/62258/2/215/1748/71203/GOLDEN-AGE-HOTEL-4-*.html
Искам да питам някой от вас ходил ли е там и имате ли отзиви . Много зелен и голяма площ има това много ме зариби .
замислям се за почивка там от 27.06
Направила си страхотен избор! Почивахме в Голден ейдж края на август, началото на септември миналата година. И независимо, че е само 4 звезди той превъзхожда доста петзвездни хотели. Казвам го от личен опит. Всичко в него е прекрасно. Като се започне от невероятно красивата и поддържана територия на хотела, истинска ботаническа градина, премине се през големите реновирани стаи в основната сграда и се стигне до изключителното разнообразие и вкус на храната, която надхвърля и най-големите ви очаквания. Лошото е само, че рискувате бързо да развалите фигурата си. JoyКачил съм снимки от хотела и в албума на бг мама в снимка бг.
Каквито и въпроси да имаш относно хотела съм на линия. Но мисля, че няма да съжаляваш за избора си Peace

# 518
  • Варна
  • Мнения: 10 572
Роже,ти не се ли върна от почивката,чакаме още разкази и снимки Peace

# 519
  • Бургас
  • Мнения: 16
Здравейте,
В аптеките приемат ли евро или само лири?

# 520
  • София
  • Мнения: 1 842
Роже,ти не се ли върна от почивката,чакаме още разкази и снимки Peace
Да, Стели, в събота сутринта в 3,30 се прибрахме Simple Smile
Обещавам най-късно до утре да разкажа подробно (аз май сбито не мога newsm78 Joy) и да кача снимки тук и в албума на бг-мама в снимка бг. Simple Smile

# 521
  • Варна
  • Мнения: 10 572
Ще чакам с голям интерес,защото този хотел го гледам доста време и все не се престрашавам Peace

# 522
  • Мнения: 1 525
Как мога да прехвърля снимки от snimka.bg, които са в моя профил към албума тук?

# 523
  • Мнения: 60
Искам да попитам в Бодрум какви допълнителни екскурзии се предлагат там на местно ниво .
Каква е цената на маршрутните таксита например за разстояние от 20 км от Бодрум .
Като се отиде там какво трябва да се види задължително , красоти ?

# 524
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Искам да попитам в Бодрум какви допълнителни екскурзии се предлагат там на местно ниво .
Каква е цената на маршрутните таксита например за разстояние от 20 км от Бодрум .
Като се отиде там какво трябва да се види задължително , красоти ?


Ние бяхме на разходка с корабче. Не помня точно колко струваше, но една българска туркиня ни спазари хубава цена. Разходката е много приятна и е цял ден. Корабчето пътува из заливите на Бодрум и спира на няколко различни места за по 30-40мин., през които може да поплувате.
Други екскурзии, които се предлагат са:
1. о.Кос /там не съм ходила/ - не знам дали си заслужава.
2. Памуккале - 50-60 евро/човек. Целодневна екскурзия. Пътува се обаче доста на отиване и връщане - към 6-7 часа общо.
3. Ефес - страхотно място с доста запазена архитектура. Ако отидеш сам входния билет струва 25 турски лири. Иначе агенциите съдират кожи. Мисля, че искат по 30-тина евра/човек.
Иначе стандартните джип сафарита, рафтинг, парасейлинг и пр. ги предлагат навсякъде.

Приятно място за разходки е крайбрежната улица на Бодрум и крепостта.
За шопинг препоръчвам пазара във вторник /до автогарата/ и Моловете - Оаsis и Midtown. На мен лично Оазис повече ми хареса.

Общи условия

Активация на акаунт