ЧЕТВЪРТИ клас - 5

  • 27 751
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
 Иринка, може би сериозно ще се замисля за школата по астрономия. Не съм я видяла, а август ме устройва идеално. Точно в събота докато преговаря материала ми заяви, че любимо му било да учи за планетите и космоса.  Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 5 054
Много интересно звучат тези школи. Обаче ... не ви ли се струва, че са за по-големи деца /като изключим математическата школа/ ? Пише, че долната граница е 5-ти клас. В тази група ли са наборите ?

# 18
  • София
  • Мнения: 13 228
Много интересно звучат тези школи. Обаче ... не ви ли се струва, че са за по-големи деца /като изключим математическата школа/ ? Пише, че долната граница е 5-ти клас. В тази група ли са наборите ?

Някъде пише 11 г. Според мен са в тази граница. Аз за минералогията питах и ми казаха, че е супер точно за тази възраст. Саша много е ходила на занимания в музея и съвсем достъпно се обясняват съвсем научни неща. Предполагам за физика и астрономия - също. Абе на мен ми изглежда да си е тамън. Доколкото разбрах крипто математиката е за средношколци само.

# 19
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Глася се аз днес за родителската среща, когато сутринта ми сервираха в градината, че ще има открит урок + родителска среща от 17.30, от 18 ч - род. среща на наборката, която няма как да бъде пропусната и сервирах на баща им, че на него се пада честта да отиде на род. среща на малката.

Втора четворка по общество на тест /поне не рева за нея/. Харесва и идеята, че това, което изкара на изпита ще натежи за годишната оценка, поне с това се успокоява, защото нямала време да си поправи тази четворка.
Баща и установи липси по история. Разгърна учебника, зачете се и се хвана за главата.
Сега аз съм решила да и направя една кратка справка по години какво се е случило, според него - това нямало да помогне и всяка вечер провеждат дълги и напоителни разговори по история, но според мен и пълни главата с излишна информация, вярно с разни любопитни подробности, но тях реално няма да срещне на теста.  Затова пък той ще работи по празниците и децата ще са под моята грижа.  Twisted Evil Е, може да им се размине гостуването при баба, или поне на едната.  

# 20
  • София
  • Мнения: 7 673
Иринка, може би сериозно ще се замисля за школата по астрономия. Не съм я видяла, а август ме устройва идеално. Точно в събота докато преговаря материала ми заяви, че любимо му било да учи за планетите и космоса.  Grinning
Обсъдихме снощи с Павел и той си избра физиката между двете. Най-вероятно ще му изпратя кандидатурата и за там.  Peace
Като цяло - пуснали сме за математиката и навярно ще пуснем и за физиката.

# 21
  • Мнения: 14 133
Нашите пък запразняват още от сряда.  Laughing
Утре учат последно преди многото почивни дни, а в други ден ще имат патронен празник.  Hug
В най-хубавата зала в града щял да бъде според моето.  Joy Така им казала класната.  Wink

Последна редакция: пн, 28 апр 2014, 19:40 от chibi

# 22
  • Русе
  • Мнения: 7 088
Чиби, че тя залата още се строи  Laughing Wink
Нашите пък по АЕ имат за домашно да правят бисквитени бонбони Rolling Eyes Добре, че се сетих, на Момчил хич не му е на ума. Запрятам ръкави.

# 23
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Да не ви изпусна. По-късно ще пиша.

# 24
  • Мнения: 166
Значи има още като нас, да се сещат късно за някои домашни.

# 25
  • Мнения: 4 303
Срам, не срам - запис.
Знам, че не съм писала 2-3 години в темата, но отвреме-навреме хвърлям по някой поглед, колкото да разбера, че НАИСТИНА отдавна не съм се включвала. Хубаво е, че с някои от вас се засичаме на други места, за да не се забравим.
Крис расте, хубавее, вбесява ме, предполагам позната за всички вас картинка. Готвим се усилено за външното оценяване...Или поне аз се готвя, той не си дава много зор. И така.
Успех на всички наборчета (и на техните майки)!

# 26
  • Мнения: 14 133
Чиби, че тя залата още се строи  Laughing Wink
Нашите пък по АЕ имат за домашно да правят бисквитени бонбони Rolling Eyes Добре, че се сетих, на Момчил хич не му е на ума. Запрятам ръкави.
hahaha Както работят по нея 7-8 работника, скоро няма да си караме там празника.
Метни насам няколко бонбона , като ги направиш.  Wink
Клото, радвам се, че намина.  Heart Eyes  Hug И у нас картинката е същата.  Joy

# 27
  • Русе
  • Мнения: 7 088
Направих(ме) ги. Черпя ви по късна доба Wink
Скрит текст:

И у нас аз натискам да решава тестове, а на него хич не му се чува. И ми вика: "Стига си ме плашила с това външно оценяване!" ooooh!

Аа, Чиби, за залата като гледам напредват. Нали по-рядко си идваме в Русе и всеки път се изненадвам приятно като знам колко години беше в застой. Момчил беше в детската градина, когато започнаха да я строят, може би 5 годишен и все казваше, че като порасне ще спортува в тази зала Laughing

И като свалях снимките от апарата попаднах на едни от Великден, дето не бях ги гледала. Показвам ви моя помощник готвач.
Скрит текст:

# 28
  • Мнения: 14 133
Вики, благодарим за виртуалната почерпка.  Hug
Страхотен помощник-готвач имаш.  Heart Eyes 

# 29
  • Русе
  • Мнения: 7 088
chibi, благодаря! Hug

Общи условия

Активация на акаунт