Отговори
# 165
  • ново
  • Мнения: 6 007
Не е успял да пита дали ако има задължения щяха да му удържат, защото били претрупани с работа.
Разбира се че ще му ги удържат.Моят мъж единствено дължеше здравна вноска за един месец за 2001год.И познайте какво стана - накараха го да отиде и да си плати здравната осигуровка на стойност 12лв. + лихви 5лв. и тогава по сметката му преведоха сумата.

При нас в дълбока провинция обаче, нищо не удържат newsm78

# 166
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Ами ако нямам банкова с-ка + не мога да открия бащата? Има ли смисъл да подавам

# 167
  • Мнения: 4 406
хм, аз си мислех че бързо става. ще чакам още поне 3 седмици докато ми се обадят явно...

# 168
  • Мнения: 574
Ами ако нямам банкова с-ка + не мога да открия бащата? Има ли смисъл да подавам
Незнам ,защото там има място където трябва да попълни другият родител. Ако си само на трудов договор може да подадеш декларацията до края на годината. Ще имаш време да проучиш нещата.

# 169
  • Мнения: 1 437
Подадохме я на 20 февруари и още не е обработена.Месеца мина и замина  . а ние още ще има да чакаме. Close

# 170
  • Мнения: 574
Подадохме я на 20 февруари и още не е обработена.Месеца мина и замина  . а ние още ще има да чакаме. Close
Може би скоро ще ви звъннат по телефона, защото аз подадох на 16.02. и преди две седмици ни се обадиха. Имат доста работа наистина.

# 171
  • Мнения: 82
кво става бе хора дадоха ли ви парите аз подадох на 11 август и още ги няма newsm78 за люлин става въпрос

# 172
  • София
  • Мнения: 15 251
Моите ги преведоха и даже ги изхарчих.  Laughing  Викаха ме да подпиша акт и 3-4 дни след това ми бяха преведени по сметката.
Аз съм към "Красна поляна".

# 173
  • Мнения: 7 821
И на мъжа ми ги преведоха преди месец някъде, общ.Триадица.
По-добре се обади, а имат ли новия номер на сметката ти?

# 174
  • Мнения: 82
ами нямат новата ми сметка ама те нали по банков път си я разбират то и аз не си я знам #Crazy

# 175
  • Мнения: 1 999
На мен ми преведоха скоро паричките - 2 месеца след като бях подала декларацията. Crazy

# 176
  • Мнения: 4 406
на нас ни ги преведоха след повече от 3 месеца

# 177
  • Мнения: 574
И нашите ги изхарчихме вече. Горе-долу около месец и половина след подаването ни се обадиха по телефона да отиде мъжа ми да подпише някъква декларадия и седмица след това ги преведоха по сметката ,която бяхме посочили. Ама ние сме от Варна .

# 178
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Точно месец след декларацията- парите бяха преведени по картата ми.

# 179
  • София
  • Мнения: 3 686
Задължително ли се обаждат за да се подпише декларация? Мен още не са ме викали  newsm78. Възможно ли е да са преведени парите, без да се подпише декларацията?

Общи условия

Активация на акаунт