Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 3 787
Да,подадохме декларацията отдавна и месец след това ни върнаха парите.Около 70 лв. бяха.,все са нещо Wink

# 181
  • София
  • Мнения: 15 222
ами нямат новата ми сметка ама те нали по банков път си я разбират то и аз не си я знам #Crazy

Моите ги преведоха преди промяната на номерата на банковите сметки, но аз за всеки случай представих копие от разпечатката с новите номера, която ми бяха дали от банката.

# 182
  • София
  • Мнения: 3 421
 Декларацията си я подадохме на 23 март, а парите ни ги преведоха на 15 юни. Не съм изпращала никакво уведомително писмо за новите сметки. Докато се чудех как точно да процедирам и ни преведоха парите.

# 183
  • Мнения: 2 125
Даже вече им видяхме сметката Money
И нашите ги преведоха, преди ИБАН-сметките.

# 184
  • Мнения: 603
Нашата я подадохме началото на март и още не са я обработили. Обаждах се да проверя, ама още обработвали февруарските /това беше преди седмица/ Rolling Eyes
Инъче, добре ще ни дойдат паричките, колкото и да са малко, ама ще почакаме още. По тел. ми казаха, че тр да занесем инфо за новата сметка.

# 185
Аз пък я подадох на 4 април, преди месец ходих до община Илинден и се видях със служителката, като й дадох новите IBAN номер на сметката на мъжа ми. Но, все още няма нищо!!! Инспекторката каза, че сега тези декларации не са й приоритет и не се знае кога ще започне да ги обработва. Чудя се къде да си потърся правата? В НАП ли? Защото това е безобразие! Повече от 3 месеца си чакам парите!

# 186
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Sad  И ние още си ги чакаме нашите

# 187
  • Мнения: 603
Даже вече им видяхме сметката Money
И нашите ги преведоха, преди ИБАН-сметките.

# 188
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Аз подадох през март и още няма нищооооо.

# 189
  • Мнения: 1 544
Извинявам се много ,но за какво става въпрос? къде се подават тези молби и защо?  Blush
Благодаря  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт