страх ме е

  • 1 890
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 830
Няма страшно, аз също не разбрах кога ми е паднала запушалката, водите ми ги спукаха непосредствено преди да влеза в родилна зала.
Иначе едно е сигурно, щастието няма с какво да се сравни, на момента се забравя всичко. Да не говорим за това че вече те прибавят към графа майка-героиня Simple Smile

# 16
ЗДРАВЕИ,моят термин е на 20.11. и аз се страхувам,понякога немога да спя вечер,но четеики отговорите на другите се успокоявам.Остава да чакаме,дано всичко мине добре.Снощи моята съседка роди-тапата и падна,имала е 5см разкритие.Така и немога да ги разбера -тапата падала,но невинаги водата изтичала,кога трябва да отиваш в родилното?Пожелавам ти много много леко раждане   Grinning .Продалжаваи да посещаваш саита,тук всички са страхотни Simple Smile .УСПЕХ!!!

# 17
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Цитат на: eli_c
това от филмите с крясъците го няма. Като започне, мериш си контракциите и като зачестят - тръгваш, нищо сложно, ще видиш, успех и гледай да прекараш добре  Laughing .


Аааа, има го, има го Laughing - но веднага разбираш, че това е от филмите и че не е нужно да го правиш и че не помага грам.  Simple Smile
Майтапа настрана, аз съм супер бъзла и мисля, че не беше чак толкова страшно! Просто го приеми като последното препятствие преди голямата среща с бебока и си мисли само как ще се срещнете, ще се гушкате и ще си говорите. Всичко ще бъде наред, не го мисли. Пожелавам ти безпроблемно раждане и кураж!

# 18
  • Мнения: 268
Цитат на: Jenia
Така и немога да ги разбера -тапата падала,но невинаги водата изтичала,кога трябва да отиваш в родилното?Пожелавам ти много много леко раждане   Grinning .

Тапата може да падне и няколко дни преди да родиш, и не е нужно веднага да тичаш в родилното. Докато, ако ти изтекат водите, най-добре е да се обадиш на доктора /ако имаш уговорка/, ако ли пък не /аз нямах/ - отиваш в болницата и оттам нататък екипите знаят какво да правят.
Успокой се, пожелавам и на теб, и на всички бъдещи майчета тук най-лекото раждане и най-сладките бебоци!!!
УСПЕХ!!! Grinning

# 19
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Тапата не пази водата да не изтече Laughing! Тапата затваря шийката за да не влизат микроби и т.н., водата е в сакчето около бебето, като наближи момента, от триенето и тежестта понякога се пука предварително, но понякога е здраво даже и при 5 и повече см. разкритие. Тогава доктора го пука с малка пинсетка за смазка  Laughing.  Не се усеща нищо, така съм чувала.

Общи условия

Активация на акаунт