И аз ще стана самотен родител

  • 8 480
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 622

 Момичета, имате и моята подкрепа!

Аз също преди време писах в този форум и имах проблеми, които слава Богу се разрешиха! тогава получиах страхотна подкрепа от всички момичета тук, както в темата си, така и на лични бележки! НАписаното от тях ми помогна много! И сега искам да им благодаря отново за подкрепата и ценните съвети!

Пожелавам и на вас нещата да се развият благоприятно и стискам палци проблемите да са един временн спад в брака. Дано!

Прегръщам ви всички.Бъдете силни!  Hug   bouquet

# 61
  • София
  • Мнения: 2 958
Ита,надявам се наистина да се чувстваш щастлива.Желая ти го от все сърце ,мила!!!!! Hug
Като знам колко добра и майка си и колко много обичаш сладкия Йо ,знам че ще се справиш!
Желая ти само щастие оттук нататък! Heart Eyes

Додо, съжалявам....дано при теб нещата се оправят...

# 62
  • Мнения: 695
неприятно е  Angry но понякога това е по-добрият вариант.
бъди силна и не се давай покажи му какво може една наранена жена box

# 63
  • Мнения: 332
Аз също се развеждам в момента,не защото се е държал лосо или ни е тормозил,напротив,навсякъде повтаряса колко обича детето си,как господ чул молитвите му и го дарил с момиченце.Проблема бесе че само говоресе,още край на първата годинка след като се роди дъщерй ни ,той се отдръпна от нас и започнахме да му пречим.неискасе да излиза с нас,все ходесе по дискотеки,пребирасе се късно,намирасе ми косури,докато накрай го хванах с друга и той ни напусна завинаги.Сега тече делото ни.Страх ме е от това което ни очаква с детенцето ми.Молй се да сме здрави и аз да не падам духом,за да е добре и детето ми.КУРАЖ НА ВСИчКИ САМОТНИ МАЙКИ




----------------------------------
Пишете на кирилица!

Последна редакция: нд, 07 май 2006, 14:10 от Аурелия

Общи условия

Активация на акаунт