от каква възраст ролери?

  • 5 678
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 761
Значи лятото купувам ролери на Дияна, Марч ша учи Simple Smile Това е Simple Smile Па мое и за мен да си зема. Да са пребивам на дърти години Simple Smile

# 16
  • Мнения: 510
Значи лятото купувам ролери на Дияна, Марч ша учи Simple Smile Това е Simple Smile Па мое и за мен да си зема. Да са пребивам на дърти години Simple Smile

Ще уча,от година и с кучето тренирам теглене на дълги дистанции  Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 39 761
Учениците са +1 Simple Smile Тежко ти Марч Simple Smile Само не знам как ша теглиш 90 кг, ама трее тренираш Simple Smile
К'о ша каиш за едни кънки в Зимния, в неделя?

# 18
  • София
  • Мнения: 7 242
Ние ще сме там. Евентуално и в събота. Цвети е много ентусиазирана и не искам да изпускам момента Mr. Green.

Леле, Марч то и за мен ще е от полза - обиколки на стадиона в тръст и то с баласт Wink. Може пък и някое килце да преборя Grinning

# 19
  • Мнения: 811
Моля Лекси, няма защо Simple Smile. Прочетох в старите постинги, че в "Биг шоповете" (ТСМ) имало ролери и то не скъпи. Аз лично ще проверя и ще те информирам. Peace
Преди наистина имаше, но отдавна не съм виждала   Sad
На щерката й взехме оттам. Размерът беше от 27 до 32 номер - нагласят се.
Тя почна да кара на 4, но по принцип я влекат екстремните преживявания  Wink
Най-лесно се учат вкъщи. Първо почна да ходи с тях по килима, после се приплъзваше от стена до стена  в коридора /там е теракот/ и след 2 седмици обикаляше целия апартамент, че и сълби можеше да качва  Shocked
За каране навън взех налакътници, наколенници и ръкавици, но малка каска не можах да намеря  Close
За съжаление вече не влиза в тях - носи 34 номер - та на лято ще се чудя откъде да взимам и то с хубави колелца  Rolling Eyes

# 20
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
Да се включа малко извън основната тема ама ще прощавате   bouquet  bouquet
Как аз да се науча аз да ги карам тия ролери newsm78. Пускам се, суркам се, ама нещо немога да се контролирам и от леко спускане ми призлява.
Почти осакатих кучето да се спирам в него.
 Embarassed Embarassed

# 21
  • Мнения: 294
Марч, много ти благодаря за изчерпателния отговор Grinning. Наистина много се чудя какво да направя newsm78. Знам, че обучението ще е доста трудно, а пък и аз не съм карала ролери, а само зимни кънки и руски стари кънки с колелца, така, че явно ще трябва и аз да си купя ролери по-нататък... И ако имаме късмет ще караме заедно някой ден. Ролерите на Чико, доколкото виждам на снимката в е-магазина Данет са с 4 колелца в редичка, незнам дали ще е добре? В кой магазин (в София) може да проверя за такива кънки н 3 колелца Марч?

# 22
  • Мнения: 45
ние се качихме на 5 години на ролери, а не на кънки
сега на 6 сме с ролери ит 4 колелча едно след друго за 30 лв-във всеки спортен магазин има но не съм намерила налакътници и наколенки ?
кара и то добре, може би защото първо се научи на ски и след това на ролери

# 23
  • София
  • Мнения: 7 242
Марч, да наддавам ли Grinning:
http://auction.bg/item.php?id=38602

И една по-старичка тема за ролери:
http://www.bg-mamma.com/index.php?PHPSESSID=f93dd809b9bf6b14f6e9 … pic=3883.msg48356

# 24
  • Мнения: 811
Марч, весело сте си прекарали лятото  Heart Eyes
Ти явно си подходила по - планирано от мен. Проблема как сама да се отпусне /без да я държим за ръцете/ при нас протече много лесно. Ходенето по мокет с ролери й показа как да пази равновесие. На мокета ролерите много трудно се плъзгат и тя по скоро научи позицията на тялото вкъщи.
Навън в началото просто продължи да си "ходи" по асфалта /ако е по-ръмбав е лесно/, а след това почна лека-полека да се отблъсква и плъзга  Sunglasses

Ръкавици  и аз купих от Метро, наколенки и налакътници от Германия - тук никъде не видях.
Най-много сме ползвали ръкавиците. За 3 години 2-3 пъти е ожулила коленете. Още в началото я научихме да се предпазва с дланите п ри падане и ръкавиците ни спестиха много неприятности.

# 25
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Нашите също се нагласят на различни размери-от 24 до 28 .

# 26
  • Мнения: 206
На дъщеря ми и подариха още на 3г. възраст ролери.Много пъти се е качвала, но така и не се научи да прави друго освен да ходи с тях. На 5г. купихме други които подкара доста смело - преди я дърпах, а сега се гоним заедно.Голяма забава е с кънките, но в нашия квартал няма готини и гладки терени.  Възприемам кънките като вид спорт, но май изглеждам странно в очите на околните...Ето как изглеждат мама и кака с кънки Simple Smile
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=14687&AlbumId=42607

# 27
  • София
  • Мнения: 7 242
Големи сладурки сте Grinning

# 28
  • Мнения: 3 405
Нашият е на вълна скейтборд. Кара като луд.
Ролери иска татко му Mr. Green

# 29
  • Мнения: 510
Марч, много ти благодаря за изчерпателния отговор Grinning. Наистина много се чудя какво да направя newsm78. Знам, че обучението ще е доста трудно, а пък и аз не съм карала ролери, а само зимни кънки и руски стари кънки с колелца, така, че явно ще трябва и аз да си купя ролери по-нататък... И ако имаме късмет ще караме заедно някой ден. Ролерите на Чико, доколкото виждам на снимката в е-магазина Данет са с 4 колелца в редичка, незнам дали ще е добре? В кой магазин (в София) може да проверя за такива кънки н 3 колелца Марч?
  bouquet на Чико са 2х2, като руските,иначе,нашите първите ги взех от едно магазинче в пряка,успоредна на "Екзарх Йосиф",,стигаш до Дома на киното,до него е Сметната палата,тръгваш перпендикулярна на "Екзарх Йосиф"   и на следващата успоредна на "Екзарх Йосиф"  на ъгъла-вдясно е магазина,едно време имаше и каски.

Лекси,наддавайте,много добре изглеждат Party

Мам-ам ,трябват си ръкавици Joy,а не се пробвахме у нас едно време,че настилката беше Опасна Wink

Adelaida ,нямам думи просто Hug върхът сте Party
sun_flo ,я питай Adelaida   за ученето на мами(вижи снимките),а детето също се опита да кара с кучето-безуспешно,ама май е заради кучето и каишката-късичка е .

gergana_l ,подозирам,че и при нас беше по-лесно заради ските Wink

An Mary, Лекси ,детето е и събота и неделя в Зимния,обаче на мен ми спретнаха работа със срок понедилник,сигурно ще дойда в неделята,а събота ще пропусна.

Айде, лятото да сформираме летен лагер в НСА -дисциплина "ролери"

Общи условия

Активация на акаунт