ББ кремове 5

  • 159 897
  • 749
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 436
Dancer имала съм 2та в ' тумбестите' шишенца:
https://smokeyeyesmua.wordpress.com/2012/05/03/skin-79-gold-vip-bb-cream/

Голяма разлика за себеси не намерих, освен че HotPink беше малко по-плътен/'тежък' като консистенция и може би? с една идея по-покривен.
Много ти благодаря  Peace  bouquet

 Hug имай предвид, че съм с доста суха кожа Wink

# 331
  • София / Перник
  • Мнения: 584
Явно ще трябва сама да пробвам, дадоха ми мостра на Хдра лайф, но ми е тъмен цвета, инак не е лош, а пък Нюд си мисля, че ще е по- лек  Crazy кожата ми е суха и напоследък нищо не стои добре върху нея, а ми се иска нещо с фотозащита и озравняващо...
Имай предвид, че Диор ББ Нюд е само с 10 фактор. Т.е. никаква защита почти. Това за мен беше ужасно разочароващо Close. Аз си взех 01 и е супер светъл с розов подтон. Да си знаеш. Peace
Отпада директно значи. Вчера ми дадоха мостри от СС крем и ЕЕ Mr. Green крем на ЕЛ, сущо и на Шисейдо. Днес съм с Шисейдото и май много ми харесва -лек, стои естествено и не подчертава сухите зони. От сутринта до сега нямам никакво лъсване, не цапа.. Абе ще пробвам и другите мостри, ама този много мо допада Crazy

Може ли да кежеш кой точно крем на Шисейдо ти харесва и с каква кожа си?   bouquet

# 332
  • Мнения: 2 844
Dancer имала съм 2та в ' тумбестите' шишенца:
https://smokeyeyesmua.wordpress.com/2012/05/03/skin-79-gold-vip-bb-cream/

Голяма разлика за себеси не намерих, освен че HotPink беше малко по-плътен/'тежък' като консистенция и може би? с една идея по-покривен.
Много ти благодаря  Peace  bouquet

 Hug имай предвид, че съм с доста суха кожа Wink
Аз също и затова точно живо се интересувам предимно от такива кремове  Peace

# 333
  • GYM
  • Мнения: 814
dessita, със суха кожа съм, а кремът е този
Днес отново съм с него, нямам опъване, изсушаване, от 8 сутринта до сега не съм и лъснала ( понякога се случва, при по- топло време) Peace

# 334
  • Мнения: 1 436
BB крем с SPF 30 и човек със суха кожа, който е доволен от него?! Velvetvoice  ще го тествам  Hug (че е и лесен за откриване в Бг. Party)

...
Dancer, ако пробваш Skin79 ще се радвам да споделиш ти как го намираш Wink

# 335
  • GYM
  • Мнения: 814
Да  Laughing имай предвид, че покритието му е леко, бих казала ефирно дори,  но за мен е плюс това, тъй като не обичам да личи, че имам нещо на лицето. Само когато е за сцена се гримирам с фдт, в ежедневието обичам да си виждам луничките Simple Smile
Пп имала съм розовия Скин 79, вярно е, че съм бяла, ама с него  се докарвах на Мортиша Адамс...

# 336
  • Мнения: 1
Някой може ли да ми препоръча Био ББ крем с добро и дългтрайно покритие ? Изчетох продуктите , които се предлагат в интернет , но за повечето не намерих мнения. Спрях се на тези :





Благодаря предварително   bouquet

# 337
  • Мнения: 1 436
Да  Laughing имай предвид, че покритието му е леко, бих казала ефирно дори,  но за мен е плюс това, тъй като не обичам да личи, че имам нещо на лицето. Само когато е за сцена се гримирам с фдт, в ежедневието обичам да си виждам луничките Simple Smile
Пп имала съм розовия Скин 79, вярно е, че съм бяла, ама с него  се докарвах на Мортиша Адамс...

И аз не търся плътно покритие Naughty
Луничките са чаровни Heart Eyes ( лично мнение). Само с тест купувам ФДТни и т.н. , че май съм с доста изисквания Crazy и накрая пак правя компромис с нещо де.. Tired

Хаха Skin79 си е светличък- компромис  Laughing

# 338
  • Мнения: 2 844
BB крем с SPF 30 и човек със суха кожа, който е доволен от него?! Velvetvoice  ще го тествам  Hug (че е и лесен за откриване в Бг. Party)

...
Dancer, ако пробваш Skin79 ще се радвам да споделиш ти как го намираш Wink
Задължително ще споделя ако го поръчам и пробвам  Peace Laughing

# 339
  • Русе
  • Мнения: 764
Figs, DimS., благодаря за отговорите за Missha. Аз съм с комбинирана кожа, но от почти всичко лъсвам много бързо Confused Може да взема малка опаковка от Енцо за проба на червения. Дано заредят скоро.

# 340
  • Мнения: 23
Розовият Skin79 и аз го харесвам, но на мен ми е леко тъмничък. xDDDD Всички BB-та на MIssha, които съм пробвала имат неприятен сух финиш и ме състаряват ужасно, не съм им фен.
Харесвам много Elishacoy Always Nuddy BB 24, не знам дали съм писала за него преди, но е чудесен, съвсем лекичко покритие и стои много свежо.

# 341
  • Някаде там
  • Мнения: 245
Здравейте, писали сте добри отзиви за бб крема на биотен. Сега видях, че имат и сс крем- дали е по- хубав. Някой ина ли впечатления.

# 342
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Elisandra, аз имам СС на Биотен, но според мен е за суха кожа. Моята е комбинирана и много бързо лъсвам. Слагам го рядко, за да редувам.

# 343
  • Някаде там
  • Мнения: 245
Днес ходих до Лили и го пробвах. Стори ми се,  че има лек блестящ ефект и не ми хареса. Взех си на римел бб крема. Четох добри отзиви за него. Дано не лъсвам многО.

# 344
  • Мнения: 160
купих си CC крем и не съм доволна.... Sad

Общи условия

Активация на акаунт