ББ кремове 5

  • 159 872
  • 749
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 843
Има средна покривност, и е добър за суха кожа - аз съм с такава, нормална към суха по-скоро. Няма усещане за тежест, както и с това на Lumene.
Имаш предвид СС на Lumene...?

# 676
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Да Simple Smile И ВВ-то и СС-то си приличат, но СС-то на Lumene е дори една идея по-леко като усещане.

# 677
  • Мнения: 2 843
Да Simple Smile И ВВ-то и СС-то си приличат, но СС-то на Lumene е дори една идея по-леко като усещане.
Благодаря ти Hug

# 678
  • Мнения: 1 401
Момичета, за BB крема на Guerlain имате ли отзиви. С нормална кожа съм. Искам леко покритие и слънцезащитен фактор до 30.

# 679
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 595
Момичета, за BB крема на Guerlain имате ли отзиви. С нормална кожа съм. Искам леко покритие и слънцезащитен фактор до 30.
Може ли да покажеш кой точно имаш предвид??
От този ценови клас много харесва ВВ-то на Ести Лаудер, но бих пробвала и Герленския   Simple Smile

# 680
  • Мнения: 350
От седмица слагам вв крем на Талго 15spf.Леко покритие,за сметка на това продължителна хидратация и озарява кожата.Спогажда се и с фдт ,и със слънцезащитата на Неострата.

# 681
  • Мнения: 237
Аз харесвам този. Доста е покривен, почти като фдт. Hands Plus1

+1

# 682
  • Мнения: 1 401
Пиша от телефон и не мога да кача снимка,но мисля че Guerlain имат само един BB крем, който консултантката в Beauty Zone много ми похвали, но изгледах няколко ревюта, в които не се изказаха никак ласкаво за него и сега се разколебах. Пробвах СС кремчето на Lumene, което коментирате, но не мога да си избера цвет. В нашето Лили се предлагат три не ми се ще да взимам най - светлия - Fire, за да не ми е светъл през лятото, а Medium ми розовее или така ми се струва ?

# 683
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Има ли доволни от на Ла Рош ББ крема?Сега е 22 лв в една близка аптека и мисля да го взема.
Аз съм си с ББ класик на Гарние,добре ми е на вече сухата кожа,но искам да пробвам и друго кремче...

# 684
  • Мнения: 36 052
Има ли доволни от на Ла Рош ББ крема?Сега е 22 лв в една близка аптека и мисля да го взема.
Аз съм си с ББ класик на Гарние,добре ми е на вече сухата кожа,но искам да пробвам и друго кремче...

харесвам го много за самостоятелно носене, но сложен върху каквото и да е - прави кир ефект

# 685
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Ако се сложи върху обикновен крем също ли прави кир ефект?Ако е така ще се замисля дали да го взема...
А хидратира ли достатъчно суха кожа,за да се ползва самостоятелно?Че след измиване с какъвто и да е гел или сапун Dove кожата ми е болезнено опъната.
Ако може и предложения за някое мазно ББ кремче до около 20 лв.

# 686
  • Мнения: 36 052
Върху всичко, с което съм пробвала вкл. и лек като вода серум. Може и да ти е недостатъчен, ако кожата ти е болезнено опъната. Мисля, че наистина е по-добре да избереш друг бб крем.

# 687
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Благодаря,аз имам сериозни хормонални проблеми,на всичкото отгоре отслабнах много (без диета,от хормоните гадни) и лицето ми изглежда хлътнало и със сенки под очите.Само с ББ крем не изглеждам болна,за фдт не смея и да помисля.А кожата от много мазна стана наистина болезнено опъната и суха.Непрекъснато(е,като се сетя) клепам мазнотии и сякаш ги изпива за минути.
За ББто на Нивеа има ли отзиви?Май светлия цвят беше доста тъмен,иначе имам спомени,че е мазно.

# 688
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Аз взех цвят Medium от СС крема на  Lumene, със светла кожа съм, жълтеникав оттенък и  ми пасна като цвят, не ми розовее.

# 689
  • Мнения: 888
На Ла Рош ББ крема много розовее, иначе като текстура е добре и не изсушава кожата.

Общи условия

Активация на акаунт