Двуетажно легло?

  • 2 525
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Здравейте от няколко дни търся двуетажно легло, но все не мога да намеря това което търся аз и явно в мен е грешката за това реших да се обърна за съвет към вас. Искам да си закупя двуетажно детско легло, но само отгоре да има легло , дори не знам как да го обясня, просто отгоре да е леглото а под него да си сложа бюрото и да не е със стълба, а да се качвам по чекмеджетата , много са сладки, но не мога да ги намеря, моля някой ако вас който разбра за какво става въпрос да ми помогне ! Много ще съм ви благодарна Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 5 658
Имам комплект от тази серия, могат да се купуват отделни модули, както и за всеки един от тях има варианти за цветове. Модулите са много повече, над 30 на брой, но не са изложени в сайта. Магазините на Айко са в София и Стара Загора.

# 2
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
dochi,мисля че търсиш нещо подобно без долното легло а стълбите да са чекмеджета. Не мога да ти кажа точно от къде да си купиш, но мисля че в която и фирма за производство на мебели по поръчка да отидеш ще ти направят.  Simple Smile

# 3
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Стара ми е информацията,но може да провериш в магазин Jysk,преди време бях гледала там точно такова легло.

Общи условия

Активация на акаунт