КЪРТИЦАТА 2 : РАЗТЪРСВАНЕ /11.05- 18.05/

  • 51 479
  • 1 409
  •   1
Отговори
# 1 350
# 1 351
  • Мнения: 0
Сега като е свършило реалитито, ще покажат ли резултатите от тестовете, които толкова усилено прикриваха през цялото време или те са само за участниците?

# 1 352
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Сега като е свършило реалитито, ще покажат ли резултатите от тестовете, които толкова усилено прикриваха през цялото време или те са само за участниците?
Сега като знаеш кой е бил Къртицата, можеш сам да си провериш. А как са отговаряли участниците, те да си решат дали искат да видят и други.

# 1 353
  • Мнения: 4 418
Mari_Mar, правиш една тема за Валя/Моро и там паркираме.  yes



Тези не бих ги гледала и пари да ми дават. Май и всеобщото мнение е същото.

Ще ги гледам, ако е интересно ще продължа, не разбирам тоя подход, без да съм наясно да решавам, но всеки си има рамене на главата нали така?  Laughing




Защо не ми е сексапилна тая Гери, нищо не възбужда в мен...  newsm78



Сега като е свършило реалитито, ще покажат ли резултатите от тестовете, които толкова усилено прикриваха през цялото време или те са само за участниците?

Надали, каквото било било, големи общеания и т.н., много се провалиха с разкритията. Уж основата на играта е това кой е къртицата, а точно тия моменти претупаха. Уж нямало да е като ББ, а на първо място беше сеира.

Одри не се оплаквам, да не се объркаш нещо.  Stuck Out Tongue

# 1 354
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
Тези не бих ги гледала и пари да ми дават. Май и всеобщото мнение е същото.

Ще ги гледам, ако е интересно ще продължа, не разбирам тоя подход, без да съм наясно да решавам, но всеки си има рамене на главата нали така?  Laughing....
Ние вече сме ги гледали в две предавания и са противни и двамата.


....

Защо не ми е сексапилна тая Гери, нищо не възбужда в мен...  newsm78
....
И на мен не ми е. Много тъпота има в погледа ѝ, рядко има такива хора, които само по погледа се познават, че са простовати.

# 1 355
  • Мнения: 81
Наистина, направете си тема за беззъбите мангасари и там си ги обсъждайте, като толкова ви аресват.



Тестовете мисля могат да бъдат проверени само от участниците в предаването. Не мисля, че е имало измами, все пак продуцентите са изкарали няколко милиона от предаването и биха се компрометирали ако нещо не е наред - боли ги тях кой ще спечели.

Гери с много грим става, ама само за веднъж, колкото да ти влезе в CV-то. Sunglasses Laughing

# 1 356
  • Мнения: X
Тези не бих ги гледала и пари да ми дават. Май и всеобщото мнение е същото.
Peace

# 1 357
  • София
  • Мнения: 4 429
Цитат
публикувано от:ocaso

Mari_Mar, правиш една тема за Валя/Моро и там паркираме. 

 Виждам, че освен мен и теб, други желаещи да гледат това предаване - НЯМА!  Може наистина да излезе голяма глупост, но нищо не пречи да опитаме и ако не ни хареса, естествено че няма да го гледаме до края. А ако все пак на някой му се прииска да изкоментира НЕЩО, което му е харесало или подразнило - пуснах ТЕМА. Така че, когато си готов - тръгвай на там.
Карай внимателно, че може да се засечем някъде по пътя, а напоследък всичко ми е толкова розово Blush (сигурно от очилата Rolling Eyes) и не виждам нито хора, нито знаци



 _ ВАЛЯ И МОРО ПРЕВЗЕМАТ СВЕТА: ЕВРОПА _ 2 юни 2014

# 1 358
  • София
  • Мнения: 11 671
Дано се провали това предаване.

# 1 359
  • София
  • Мнения: 335
Ужасна фотосесия!Гери можеше и по-добре да изглежда!

# 1 360
  • Мнения: 63
Ще  дам шанс на Валя и Моро Simple Smile
Това предаване може би е по идея на "Идиот в чужбина" ( май беше по National Geographic ). На мен поне ми беше много забавно това предаване. Надявам се, че нашите няма да го опропастят ...

# 1 361
  • Sofia
  • Мнения: 26 501
подсети ме за това предаване,скоро не са го излъчвали...харесваше ми

# 1 362
  • Мнения: 4 418

    bouquet  Златна си!   bouquet



Дано се провали това предаване.

Дано е успешно и да има 100 сезона.  smile3533



Ужасна фотосесия!Гери можеше и по-добре да изглежда!

+1, със сигурност може да изглежда по-добре, сещам се за един клип  Embarassed , за едно гифче  Embarassed, което направих. Но както и да изглежда, не може да промени факта, каква е, като си отвори устата.  yes



Ще  дам шанс на Валя и Моро Simple Smile
Това предаване може би е по идея на "Идиот в чужбина" ( май беше по National Geographic ). На мен поне ми беше много забавно това предаване. Надявам се, че нашите няма да го опропастят ...

Не съм го гледал това предаване, което казваш, но седмото ми чувство  Laughing говори, че ще е забавно в Понеделник. Пък ако не е, винаги мога да спра да гледам, ама как ще ме е яд ако изпусна, защото се инатя и се заричам.  Smile Но кой им вярва, ще гледат тайно, а може и да пропишат.  tooth

# 1 363
# 1 364
  • Мнения: 4 418
Тоя гиф ми избожда очите с белия си фон, по-яко ше е да е прозрачен. Иначе за другото, 6+.  newsm53

Общи условия

Активация на акаунт