Анатомията на Грей - Тема №21

  • 66 982
  • 760
  •   1
Отговори
# 720
  • у нас
  • Мнения: 1 872
намерих го, гледах го  Peace говори ли се да има 12 сезон....извинявам се отдавна го бях зарязала , но сега изгледах 11 сезон за 2 дни Whistling

# 721
  • Мнения: 2 092
Доколкото знам ще има  Praynig
 Heart Eyes

# 722
  • Мнения: 2 092
Скрит текст:
Скрит текст:
Страхотен епизод! Peace Много се радвам за бебето. Хареса ми, че епизодът имаше много спомени. Добре че Оуен отиде при Ейми, че много и се беше насъбрало. Алекс ще бъде страхотен баща някой ден. А тази Катрин Ейвъри много ме дразни антипатична ми е.  Wink

# 723
  • София
  • Мнения: 1 038
Скрит текст:
Честно казано, почва да ми идва too much. Все повече заприличва на сапунка Sick

# 724
  • Вестерос
  • Мнения: 38 365
То и на мен- за сапунката, но много емоционален им беше епизода  Cry

# 725
  • До морето
  • Мнения: 7 153
Скрит текст:
Не мога да повярвам как избозя този филм........ едвам го изтраях този епизод и превъртах на моменти. Това изчезване на Мередит за цяла година, егати глупостта и какво направи освен да постави дъщеря си в същата ужасна ситуация да вижда как майка й кърви и да трябва да звъни на 911. Това ли беше смисълът на всичко? За Амелия да не говорим- разрева се за брат си след една година......... Наистина е време да спрат.

# 726
  • Мнения: 39 586
Я да видим кой е карал камиона  Mr. Green

# 727
  • Мнения: 46 594
Я да видим кой е карал камиона  Mr. Green

 Joy Joy Joy

Не съм гледала новата серия, никакво желание нямам вече  Crazy

# 728
  • До морето
  • Мнения: 7 153
Аз така отлагах миналият епизод няколко дни, а сега бързах да изгледам този, белким си оправя вкуса в устата....то по- зле стана!

# 729
  • София
  • Мнения: 9 850
Много ревах. На предния епизод също ревах, но чак накрая, а тук през целия епизод си подсмърчах... Даже още подсмърчам..

# 730
  • Мнения: 2 361
  Блъди Шонда. Голяма бутафория. И аз пуснах една сълза, де (може и сапун да ми е влязъл, защото наистина стана голяма сапунка).

# 731
  • София
  • Мнения: 34
И на тоя, и на предния епизод, много ревах, въобще тоя сезон много кърпички изхабих Tired

Но ми харесва де, не съм разочарована, както явно повечето от вас... ама как познахте някои от нещата - да не провеждате частни разговори с Шонда Sunglasses

# 732
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
За първи път пиша в темата, чета я редовно иначе. Ще си спестя коментарите за предишния епизод и минавам направо на последния:
Скрит текст:
Ако не падне метеорит върху болницата и затрие всички и всичко, мисля, че показаното в последния епизод си е един съвсем достоен финал по стандартите на Шонда. Сцената с Мер в операционната трябваше да е последната и да напише "финал" и да се свърши. Всички герои са по някакъв извратено-шонденски начин хепи.
П.П. Бебето беше толкова латино-боливудско, че чак не можах да повярвам.

# 733
  • Вестерос
  • Мнения: 38 365
Точно така и аз си мислех, че е супер за финал

# 734
  • Мнения: 453
Скрит текст:
Много хубав финал, но е добре вече да свършва сериала, всички герои заминаха, сегашните нови не ми допадат, дори не ми е интересно какъв ще е финала на сериала, какво ще стане с  героите и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт