Анатомията на Грей - Тема №21

  • 66 909
  • 760
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 3 506
Скрит текст:
Значи цяла година беше нужна на Амилия да се сети, че можела да спаси брат си.
Тъкмо отново си помислих, че може да се осъзнае Шонда и да свърши сериала, и не. Сега ще има да го предъвкват това, да се карат... сапунесто и бозесто стана вече.
Скрит текст:
Точно това е донякъде логично, защото Амелия през по-голямата част от годината отхвърляше случилото се. Дори не става ясно дали и кога точно е разбрала детайлите около смъртта на брат си, няма да се учудя, ако ги научи в следващия епизод случайно – например Мередит да тръгне да споделя колко и е било трудно да вземе решението или да тръгне някакъв спор покрай някой пациент и от там вече Амелия да провери всичко и да обвини Мередит.
С другото съм съгласна, и аз бих предпочела да имаше вече един хубав (доколкото изобщо е възможно на този етап) финал, пък после ще си гледам с удоволствие старите епизоди.

# 751
  • Мнения: 9 144
Доктор
Скрит текст:
Ейприл Кепнер е новият ми герой  Party
Страхотно ново аз!
Едуардс е преродената Бейли  Party

Чуден
Скрит текст:
нов рестарт с нови зайци, особено единия  Stuck Out Tongue

# 752
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
о да, единия е  Heart Eyes

# 753
  • Пловдив
  • Мнения: 23 677
Бре, не съм гледала последните 2-3 серии, ще ме накарате да ги гледам. Чуден, а?

# 754
  • Мнения: 9 144
Пропусни серията на Патрик, двойния епизод го изгледай на бързи обороти и се наслади максимално на новата  Grinning

# 755
  • Мнения: 3 248
Дибър епизод за замазване на положението след последните два-провал-епизода.

Скрит текст:
Badass Ейприл ми хареса!

Знаех си, че на онзи "доктор" не му е чиста работата. Новите едната ми напомня на Кристина, един на Джордж. Но явно нещата все към "Спешно отделение" вървят.

И на мен Еуардс ми напомни на Бейли в началото.

А щом не идват нови, не е ли време за изпитите на предните?

Въртележката се върти... Другата седмица е финала на сезона, нали?

# 756
  • Мнения: 3 506
Добър епизод за замазване на положението след последните два-провал-епизода.
Споделям. Но перспективата за толкова нови лица, които най-вероятно ще са за сметка на още стари, продължава да не ми харесва. Финалът е другата седмица, да - на 14.05.

Скрит текст:
За изпитите - в епизода Алекс каза на Джо, че е в средата на нейната residency, явно е рано за изпити.

# 757
  • Мнения: 3 248
Добър епизод за замазване на положението след последните два-провал-епизода.
Споделям. Но перспективата за толкова нови лица, които най-вероятно ще са за сметка на още стари, продължава да не ми харесва. Финалът е другата седмица, да - на 14.05.

Скрит текст:
За изпитите - в епизода Алекс каза на Джо, че е в средата на нейната residency, явно е рано за изпити.

За изпитите - те са в края на петата година, нали така? А Джо и пстаналите са от 9ти сезон, което е три години, тук прескочихме една, стават четири. Би трябвало значи догодина да са им изпитите. Ако сметката ми е правилна. И по-разумен довод на Алекс би било, че трябва да се подготвя за тях...

# 758
  • Мнения: 3 506
Не съм много наясно, честно казано, а може и да е имало някакви промени в системата  Thinking Първоначалния състав държаха някакви писмени изпити в края на първата година май, и пак след още няколко години 3-дневните устни изпити (не знам 3 год ли бяха или 5). После за групата, която дойде с Лекси, като че нямаше нищо за изпити, но то и май никой не остана от тази група. Може и с  Джо, Стефани и на Бейли мъжа да решат да пропуснат този момент. Ще видим на есен  Simple Smile

# 759
  • Мнения: 9 144
Прекрасна новина за всички истински фенки и ценителки на Шонда  Mr. Green

АВС е купила 4-ти неин сериал http://www.buzzfeed.com/jarettwieselman/abc-2015-2016-schedule?b … ldqpgz#.svr8y70DN

Това мисля че е някакъв рекорд...  Party
ще проверя и ще ви информирам


Орлите, нова тема?

# 760
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Темата навъртя над 50 страници и си позволих да направя НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт