Мобилните приложения, без които не можем – Android/iOS/Windows Mobile

  • 325 628
  • 2 292
  •   1
Отговори
# 2 235
  • Мнения: 930
Здравейте,
Има ли приложение за андроид, с което мога да направя видео от панорамна снимка, т.е. панорамната снимка да "минава" плавно през екрана?

# 2 236
  • Мнения: 86
Къде трябва да вляза за да видя кои снимки са ми в Гугъл профила?
И как да  изтрия снимките от таблет и Гугъл профил така, че да не могат да бъдат възстановени?
Понеже без да искам си изтрих няколко снимки от телефона и преди време от компютъра и после много лесно ги възстанових с едно приложение (за лаптопа програмата Recuva) знам, че могат да се възстановяват нищо, че са изтрити и от кошчето.

# 2 237
  • Мнения: 3 047
Здравейте !

Дъщеря ми ще е първи клас и искам да създам група , различна от фейсбук групата, която да е само за родителите, но в приложение в което има повече опции , като : анкети, закачени постове , евентуално различни теми. От това което прочетох, съм се насочила към Communities в Whats App. Приемам предложения, благодаря Simple Smile

# 2 238
  • Мнения: 1 095
Здравейте !

Дъщеря ми ще е първи клас и искам да създам група , различна от фейсбук групата, която да е само за родителите, но в приложение в което има повече опции , като : анкети, закачени постове , евентуално различни теми. От това което прочетох, съм се насочила към Communities в Whats App. Приемам предложения, благодаря Simple Smile
Според мен най-удобна за такава връзка е група във Вайбър, почти всеки го ползва, а ако тярбва да се включи не е трудно.
Това, което Ви се иска на Вас е нещо като тип Форум или сайт на класа, може да си направите някакви Гугъл акаунти, но едва ли ще е лесно за всеки родител Wink

# 2 239
  • София
  • Мнения: 39 783
Ние използваме вайбър.
За другото, което се сещам - дискорд.

# 2 240
  • Мнения: 12 895
Дискорд е много хубаво нещо... по принцип. Дефакто обаче не е чак толкова разпространен като Вайбър или ФБ и се съмнявам останалите родители всичките да го имат или пък да се навият да започнат да го използват заради такава група/чат. Иначе един Дискорд сървър би свършил хубава работа наистина, там възможностите са много повече от просто чат.

Последна редакция: пт, 08 сеп 2023, 23:56 от natka

# 2 241
  • Deutschland
  • Мнения: 5 435
Дъщеря ми ще го ползват в университета това Дискорд за общ чат. Имам го и аз, но така и не съм го разучила.

# 2 242
  • Мнения: 12 895
Дискорд първо от геймърските среди тръгна, но бързо набра популярност а и още му разшириха възможностите. Общо взето, съчетава предимствата на чат (и текстов, и гласов) и на среда тип форум но дори по-гъвкаво за някои неща. Могат и анкети да се правят, да се обособяват отделни канали, групи потребители, да се пускат анонси от админ/мод, да се качват файлове които да са достъпни за сваляне... и какво ли не още.
Не е за чудене че вече сума народ го ползва, отдавна не е просто геймърска програма.

Последна редакция: пн, 11 сеп 2023, 21:51 от natka

# 2 243
  • Мнения: 1 856
Как мога да видя паролата си за сайт от който влизам през телефона?
С Андройд през файърфокс влизам в сайта, но искам да разбера как ми е паролата, понеже на настолния компютър влизах автоматично също, но сега в login&paswords не ми излиза и не мога да я видя.
Благодаря предварително

# 2 244
  • Мнения: 5 267
Как мога да видя паролата си за сайт от който влизам през телефона?
С Андройд през файърфокс влизам в сайта, но искам да разбера как ми е паролата, понеже на настолния компютър влизах автоматично също, но сега в login&paswords не ми излиза и не мога да я видя.
Благодаря предварително
Ако беше погледнала в Настройки от трите точки горе в дясно на Firefox, щеше да намериш къде са запазените пароли.

# 2 245
  • Мнения: 252
Скрит текст:
Как мога да видя паролата си за сайт от който влизам през телефона?
С Андройд през файърфокс влизам в сайта, но искам да разбера как ми е паролата, понеже на настолния компютър влизах автоматично също, но сега в login&paswords не ми излиза и не мога да я видя.
Благодаря предварително

Versace_Dreamer
Стъпка по стъпка:

Скрит текст:






След този екран ви се показват всички сайтове и когато цъкнете върху един ви показва потребителското име и парола за съответния сайт.

# 2 246
  • София
  • Мнения: 9 568
Здравейте!

Искам да върна телефонът на детето към заводски настройки. Проблемът е, че има инсталиран Family link, който не позволява опцията. Не може и да се деинсталира от телефона на детето. Ясно , че трябва аз да дам някакви разпореждания за целта през приложението в моя телефон, но не откривам в менюто каквото ми е необходимо. Ще бъда благодарна, ако някой успее да ми помогне.
Пояснявам, че детето после пак ще ползва същият телефон, който сега искаме да върнем до заводски настройки. Така че Family link пак ще кача и не искам да трия акаунти. Само да деинсталирам приложението от нейния телефон временно, за да не ни пречи на другата работа..

# 2 247
  • Мнения: 4 595
Здравейте само аз ли имам проблем с Messenger Lite ползвам два профила и в един момент lite спря да ми е активен. Деинсталирах го, но в гугъл плей магазина вече не беше наличен, за да го инсталирам пак и сега ми остана само основния месенджър при който трябва да преминавам от профил в профил. Изтеглих всички месенджър лайт които видях логвах се от другия ми фейсбук (и двата са ми налични на тел личен и служебния) но не успях.

# 2 248
  • Мнения: 5 267
Здравейте само аз ли имам проблем с Messenger Lite ползвам два профила и в един момент lite спря да ми е активен. Деинсталирах го, но в гугъл плей магазина вече не беше наличен, за да го инсталирам пак и сега ми остана само основния месенджър при който трябва да преминавам от профил в профил. Изтеглих всички месенджър лайт които видях логвах се от другия ми фейсбук (и двата са ми налични на тел личен и служебния) но не успях.
Спряха го за всички.

# 2 249
  • Мнения: 4 595
Има ли някаква алтернатива на messenger lite, за да ползвам два различни на телефона от два различни профила. Много неприятно да преминавам от един в друг профил с един месенджър.

Общи условия

Активация на акаунт