Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 269

  • 37 594
  • 719
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 23 287


Боже, къде се набутах и открих снимки с прекрасно качество от "КВФ" ...

Забравих за трейлъра ... Но там ще има сигурно  и снимки от "КРА"

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 34 142
Мръсни пари и любов - Епизод 9, Трейлър 3



Браво....: http://www.youtube.com/watch?v=Xoq6aAxSit0

# 17
  • Мнения: 90
Здравейте, момичета!

Според мен  продължителността на 9 епизод ще е такава, каквато е и на другите епизоди преди него. Вероятно ще го излъчат два пъти - в 20ч. и в 22ч. Браво за трейлъра, супер!


# 18
  • Мнения: 1 097

Оригинално.
О,имаме и трейлър.

# 19
  • Мнения: 23 287


Eеее, и сега какво ?

Почнаха терзанията ...

Този Йомер ... трудно ще признае първо пред себе си, после и пред Елиф чувствата си.

" Елиф, за мен е много трудно ... не искам  ... " Бла,бла - с моя никакъв турски май нищичко не разбрах  Sad

# 20
  • Мнения: 1 285


Аурелия благодаря за трейлъра. newsm51

Мартичка, ако вярно си го превела, каква стана тя сега ? newsm78]

# 21
  • Мнения: 2 293
Здравейте мили момичета.Желая ви един прекрасен остатък от деня.Марианка-благодаря за новата ни къщичка. newsm51 Благодаря и за новите снимки на Енгин.  newsm51  Радвам се,че Енгин,Тубя,Илкин и "Kara para ask"са обрали първите места в анкетата.Заслужават го.Щастлива съм и за "Малък септемврийски проблем",който е грабнал "Наградата на публиката".Радвам се,че работата на Енгин,Фара Зейнеб и Керм Дерен е оценена по достойнство.Щастлива съм,че ви има и вас момичета и че аз съм част от вас  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51.Обичам ви и ви прегръщам силно.Подарявам ви очарователната усмивка на най-красивия мъж на света.     Heart Eyes Hug  

# 22
  • Мнения: 23 287


Аурелия благодаря за трейлъра. newsm51

Мартичка, ако вярно си го превела, каква стана тя сега ? newsm78]


Комет Two Hearts въобще не ми вярвай - аз зная пет думи - "чок зор" е ясно ; " истемиюрум" /не искам / - също е ясно - ама какво не иска ???

# 23
  • Мнения: 1 097
Аз разбрах,че му е много трудно  и не иска да говори докато не открие???,но се надявам тези които знаят езика да се произнесат.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 34 142



https://www.youtube.com/watch?v=Tpn1bXbEGDo

"Мръсни пари и любов" епизод 9 - трейлър 3. Превод от английски bonobo, субтитри mariana51. Приятно гледане.

Последна редакция: пн, 19 май 2014, 17:57 от mariana51

# 25
  • Мнения: 23 287


Елиф влюбена и щастлива ...



Йомер объркан, гузен и виновен ... защо - защото и той е влюбен / така си мисля /



Я, вижте каква кореспонденция се води със SMS ... о-хоо



Май е прочела този дето той нещо не иска ...ама какво точно не иска ?



Ама и Йомер " писателства" - пък не слага точки, че да му се разбира по-лесно SMS / от незнаещите като мен  Grinning /



Ще има някакви обяснения  тука ...

И както винаги трейлъра не е това което си мисля, че е ... сигурно думичките са за други кадри ...

# 26
  • Мнения: 2 293



https://www.youtube.com/watch?v=Tpn1bXbEGDo

"Мръсни пари и любов" епизод 9 - трейлър 3. Превод от английски bonobo, субтитри mariana51. Приятно гледане.
Благодаря Бонобо и Марианка  newsm51 newsm51 Страхотен трети трейлър си имаме...И Йомер е влюбен...Ще гледаме един страхотен девети епизод.

# 27
  • Мнения: 2 293
"Нося те в сърцето си от мига в който те видях Елиф,тежко ми е и не искам да мълча...не ме оставяй по средата на пътя..."     

# 28
  • Мнения: 23 287
"Нося те в сърцето си от мига в който те видях Елиф,тежко ми е и не искам да мълча...не ме оставяй по средата на пътя..."   
Скрит текст:
 

Ако познаеш - спечели си голяма почерпка ...

Но както тежко-тежко преглъща нашия Йомер - работата няма да е такава ... да не се окаже, че в сърцето му е все още Сибел... и това да е към нея. Спомнете си имаше една снимка, че той е на гроба и.

# 29
  • Мнения: 1 097
Момичета,искам да споделя нещо. Спомням си как трепетно очаквах Керим да получи взаимност в любовта с Фатма. Не зная защо тук във взаимоотношенията между Йомер и Елиф не ми се иска лесно да се предаде Йомер. Искам любов чиста,искрена,неподправена,а не базираща се на лъжи. Досега единствената истина,която е изрекла Елиф,че целувката и е истинска. всичко друго е притворност и фалш. Йомер имаше вече такава годеница. Елиф трябва много,много да се потруди за да изчисти образа си пред мен,да не говоря пред този честен мъж. Иска ми се да се разкъсва от чувства и да се гърчи от чувство за вина.

Общи условия

Активация на акаунт