Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 269

  • 37 596
  • 719
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 293
Мартичка,то това го пише на съобщението му до Елиф...а Сибел...мисля,че достатъчно пожали за нея и да,може да отиде на гроба и и да и каже,че неусетно се е влюбил в Елиф или поне изпитва някакви чувства към нея.И Елиф ми се вижда много тъжна,така,че не само Йомер ще страда.    

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 34 143


Наклоненият шрифт е SMS-а. Трейлър - убиец. Вероятно ни заблуждава... Кой на кого и към кого - в сряда. Само Бахар как я провокира - но ние знаем, че е лицемерна приятелка.

# 32
  • Мнения: 4 966
Вай, вай, вай!

"Елиф,тежко ми е и не искам да мълча..."  - Това си е за Елиф.

"Нося те в сърцето си от мига в който те видях... не ме оставяй по средата на пътя..."  
Според мен това ще са думи към Сибел.

В РФ изказаха предположение, че Йомер чете на глас смс, получен от Елиф, с тези думи...  newsm78

Последна редакция: пн, 19 май 2014, 18:46 от marytza

# 33
  • Мнения: 2 293
Вай, вай, вай!
"Нося те в сърцето си от мига в който те видях... не ме оставяй по средата на пътя..." 
Според мен това ще са думи към Сибел.

"Елиф,тежко ми е и не искам да мълча..."  - Това ще е за Елиф.
  Маричке,мисля,че всичкото е обръщение към Елиф.Сибел го остави по средата на пътя,когато беше намерена в колата на Ахмет само два дни преди годежното им парти.Остави го невярващ на това,което е видял и което чуваше за нея.И въпреки всичко я защитаваше и продължава да го прави,защото всеки е невинен до доказване на противното. 

# 34
  • Мнения: 4 966
Не знам, Ками. Много подвеждащи реплики. Има да се чудим до сряда...

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 34 143


Този разговор сигурно няма любовен оттенък. Вероятно Йомер и Арда говорят за следата водеща към Сибел. Нали в подсказките имаше такъв момент.

# 36
  • Мнения: 2 293
Каквото и да излезе в крайна сметка,Йомер е заедно с Арда и му споделя това което му се случва и сигурно това,което изпитва към Елиф след "истинската"целувка.Дали няма да разкрие истинските си чувства пред Арда и да му поиска съвет.  

# 37
  • Мнения: 4 966
Не вярвам да иска съвет за сърдечните си смущения от Арда. Мисля, че Мариана е права в предположението си, че този разговор с Арда не е по повод Елиф. Единствено с майка си Йомер евентуално би споделил нещо, отнасящо се до "бойната му другарка".

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 34 143


https://twitter.com/ilkinnt/status/468421370947596288/photo/1

Илкин Тюфекчи в туитър:
"Благодаря със закъснение, но благодаря от цялото си сърце... вниманието, вашата любов с които ме дарявате, са безценни."

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 34 143


Гледайки, гледайки.... вероятно Йомер е обяснил нещо на Елиф, че все още обича Сибел. По-късно откривайки следа, Елиф ще иска нещо като прекратяване на "съвместната им работа" и: "Нося те в сърцето си от мига в който те видях..." - това е към Сибел, а "...не ме оставяй по средата на пътя." към Елиф. Не може да чакаме срядата - трябва да познаем.

# 40
  • Мнения: 1 097
И аз мисля,че "Не ме оставяй по средата на пътя " е за Елиф.Нали в предната подсказка имаше,че се възхищава от професионализма на Йомер. Той още не е готов за нова връзка,преди да е разрешил случая.А Елиф нека да се терзае от любов,тъкмо може да  се отучи в това време и да лъже.
Керим 50 серии чака да чуе,че го обичат, Елиф иска още на 9-та серия,не става така.

# 41
  • Мнения: 2 293


Гледайки, гледайки.... вероятно Йомер е обяснил нещо на Елиф, че все още обича Сибел. По-късно откривайки следа, Елиф ще иска нещо като прекратяване на "съвместната им работа" и: "Нося те в сърцето си от мига в който те видях..." - това е към Сибел, а "...не ме оставяй по средата на пътя." към Елиф. Не може да чакаме срядата - трябва да познаем.
  Мисля,че"Нося те в сърцето си от мига в който те видях..."-дали пък не е съобщението на Eлиф към Йомер с което да го провокира да и се обади.  

# 42
  • Мнения: 1 953
Здравейте ,Енгинки!   bouquet
Как си представяте Йомер да носи в сърцето си Елиф в момента в който я е видял?
Този мъж загуби годеницата си ,която обичаше!Дали е била достойна или не -ние не знаем!
Сибел го остави ,защото беше убита ,а не защото не го обича!Причините -не знаем!
Ако ,Сибел е била лъжкиня и мошеничка ,то Елиф като каква се явява!
Едната спасява семейството си от мизерията, а другата....

# 43
  • Мнения: 1 285


Гледайки, гледайки.... вероятно Йомер е обяснил нещо на Елиф, че все още обича Сибел. По-късно откривайки следа, Елиф ще иска нещо като прекратяване на "съвместната им работа" и: "Нося те в сърцето си от мига в който те видях..." - това е към Сибел, а "...не ме оставяй по средата на пътя." към Елиф. Не може да чакаме срядата - трябва да познаем.

Споделям казаното от теб. Мисля, че на гроба на Сибел ще каже, че я носи в сърцето си от мига в който я е видял. Другите думи ще бъдат вероятно към |Елиф да продължат съвместната работа.
Не очаквам от Йомер да започне любовна връзка сега. Ще има терзания и от двете страни.
Мисля също, че с Арда не се съветва какво да прави с Елиф, а как сам да продължи разследването при създалите се обстоятелства.

# 44
  • Мнения: 917



Hug Здравейте МОМИЧЕТА! Hug

 Grinning Награда - "Награда на публиката" за "Малък септемврийски проблем". - ХАЯСКО,  Hug!
 Grinning Нова тема - МАРИЯНКА,  Hug!
 Grinning Нов трейлър - АУРЕЛИЯ,  Hug!
 Grinning Трейлъра -  newsm78 кой, на кого, какво,... казва???
 Grinning МОМИЧЕТА,  Hug - ха да ви видя... Joy

 Two Hearts
Скрит текст:


Общи условия

Активация на акаунт