Valar morghulis - GoT - Тема 10

  • 37 117
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Много интересни неща сте изписали...връщам се да дочета старата тема.
И за да не само запис
Скрит текст:
http://www.wetpaint.com/game-of-thrones/video/2014-05-19-cast-before-famous-previous-jobs?utm_campaign=vrl&utm_content=333-option-a&utm_medium=fnpg-got&utm_source=facebook.com&utm_term=1400598106286118

# 46
  • Мнения: 926
Бяха обявили, че този понеделник няма да има нов епизод и ще направят "почивка". Новият епизод ще го пуснат на 2 ри юни.

# 47
  • Мнения: X
Какъв статус (леко злободневен) прочетох във фейсбук:

Цитат
Носят се слухове, че ако има ниска избирателна активност Дж. Мартин ще съживи Джофри. Така че, ако обичате!

 Mr. Green

# 48
  • Мнения: 36 128
Не звучи толкова лошо - това означава коалиция на Дракони и Други срещу малкото зомбенце. Залаганията за сега са 3:1 в полза на Джофърчо.

# 49
  • Мнения: 1 012
Стига бе, той направо се разпадна, не просто умря  Shocked

# 50
  • Варна
  • Мнения: 18 054
Спокойно, във Вестерос изгарят мъртвите. По-голям шанс има главата на Нед Старк.

# 51
  • Мнения: 1 012
Ох, сега ни трябва един Виктор Франкенщайн да съшие частите  Crazy

# 52
  • Варна
  • Мнения: 18 054
Ох, сега ни трябва един Виктор Франкенщайн да съшие частите  Crazy

То и такъв има... Shocked

# 53
  • Мнения: 10 028
Не бързайте, де.  Grinning

# 54
  • Мнения: 1 012
Скрит текст:






# 55
  • София
  • Мнения: 4 907
Малко инфо Планината (актьорът):

Скрит текст:
Актьорът в ролята на "Планината" е нов и това е най-малката новина. Новата Планина е с исландски произход и повече от впечатляващи размери и спортна биография.
Само на 25 години, той е висок 6'9" (около 2м и 6 см), тежи повече от 400 pounds (181 кг) и беше на ей толкова да стане "Най-силен мъж на 2014 г." (ЦЪК)

Скрит текст:

Hafþór Júlíus Björnsson — или просто Хафтхор Бьорнсон е най-силният мъж в Исландия, третият най-силен в света и третият актьор в ролята на Грегор Клигейн.

Скрит текст:



Ето световния му рекорд по извиване на железни пръти - 4 бр. за 30 сек. (боядисан е в зелено като "Хълк" за по-забавно): ЦЪК
Информацията е от HBO-Bulgaria във Фейсбук

# 56
  • Мнения: 926
Той ми прилича на огромен плюшен мечок  Mr. Green

Не мога да си го представя да убива и изкормва хора

# 57
  • Варна
  • Мнения: 18 054
Не може да е толкова нисък -  висок 6'9" (около 2м и 6 см), за мен този човек е над 2,20 висок. От камери ли го докарват? Thinking

# 58
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Аз се чудя при Бриен от камери ли го докарват или верно е огромна Simple Smile

Само да не вземат накрая да ми сватосат Джон Сноу с Денерис, няма да го преживея ( макар че те са горе долу на един и същ пуберски акъл).

# 59
  • София
  • Мнения: 4 907
Гвендолин Кристи (Бриен) е висока 1м 91см.

Общи условия

Активация на акаунт