Valar morghulis - GoT - Тема 10

  • 37 106
  • 729
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 954
Ще имат, ама на финала...

# 31
  • Мнения: 341
Като пораснат ще имат ездачи. Липсват двама.  Grinning

В първи сезон Денерис би трябвало да е на 13, Санса на 11, Роб и Джон на 14, Бран на 7 и Рикон на 3. Заради множеството секс сцени са вдигнали възрастта.
Разликата между книжната и филмовата възраст много ме обърква, за вас не знам. Особено както остаряват Simple Smile с годините и сезоните. Бран например вече чак ме дразни визуално. Въобще не мога да го свържа нито с образа му от 1-ви сезон, още по-малко пък с книжния.

# 32
  • Мнения: 10 026
Аз се надявам в шести сезон вече да ги видим. (ездачите)

Много бързо растат актьорите, но аз си представям моите си хора като чета. Започнах със сериала, но вече си изградих друга представа как изглеждат.

# 33
  • Мнения: 36 089
Deziderata

Скрит текст:
изобщо не й се искало да умира заради секса с Дрого
съвсем други й бяха причините да се тръшка
и имаше "не" докато не каза "да"
съвсем лесно беше халът да я обърне с гръб и да пропусне "не"-тата й
а стокхолмския синдром изобщо не ми е в контекста

хич не е сигурно за Санса особено като двата й родители я обещаха на малкото златно лъвче - ако всичко се беше развило безпроблемно, не виждам как щяха да се измъкнат от сватбата, особено ако кралята настоява за такава, когато й дойде цикъла

# 34
  • Мнения: 926
Имам спомени, че в сериала Санса е на 14

# 35
  • Мнения: 1 012
Интересно ми е какво се случва със сина на Лайса, едва ли Петир ще го търпи наоколо.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 18 038
Интересно ми е какво се случва със сина на Лайса, едва ли Петир ще го търпи наоколо.

Би трябвало да го търпи, защото от него произтича властта му над Долината. Освен ако не е оплел други мрежи.. Whistling

# 37
  • Мнения: 460
Dovaogēdys Unsullied Неопетнени
Това ми е любимата дума/фраза  Mr. Green .Да се включа в дискусията докато е още актуална.Много сила придава,а като я каже Денерис всеки път настръхвам,много добре измислена,има някаква мощ в нея.Големи очаквания имам  Mr. Green
Иначе за Санса да си кажа,още от книгите(първо тях четох и тогава сериала) ми е много дразнеща.Толкова наивна,глупава и покорна,много и се ядосвах как съсипа всичко  ooooh!
Само мен ли ме плаши Аря  newsm78
Скрит текст:
В книгата я подготвят за убиец и отмъстител,ама покрай Кучето много брутална,чак е страшно толкова хладнокръвно до убива.
Някой ще ми припомни ли
Скрит текст:
Станис откъде намери армия да помогне на Вала?
  newsm78

# 38
  • Мнения: 928
Някой ще ми припомни ли
Скрит текст:
Станис откъде намери армия да помогне на Вала?
  newsm78
Скрит текст:
От останалото след Черна вода, което е много скромно, но се възползва от недисциплинираността на диваците. В сериала обаче сключи договор с Желязната банка, та сигурно ще кажат, че е привлякъл наемници.

# 39
# 40
  • Варна
  • Мнения: 18 038

Искам, искам , искам Премиума.. Laughing

# 41
# 42
  • Мнения: 10 026
Злата с метлата все намира супер неща!   bouquet
А снимките от предишния пост бяха фантастични. Онази с нападението на Вала беше много въздействаща.

# 43
  • Мнения: 2 040
От един руски сайт ги крада.  Blush

Пак от там
Скрит текст:

# 44
  • Варна
  • Мнения: 18 038
От един руски сайт ги крада.  Blush

Пак от там
Скрит текст:



Лейди Копие липсва. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт