Надежда за обич/ Benim Hala Umudum Var - Тема 2

  • 69 458
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 36 757
Озан май вече прекали с неговата ревност. Забравил ли беше за рождения ден на Умут или не е знаел  newsm78 Ако е забравил му слагам черна точка .
Мразя ревниви мъже - в 37 годишния ми брак не съм ревнувана, или поне аз не съм разбрала, не съм почувствала напрежение, но съм виждала какво изживяват жените от ревниви мъже....Така, че колкото и да е голяма любовта на Озан към Умут, не ме кефи....Сори за откровението....

# 16
  • Мнения: 44
Да се запиша, да следя темата.

# 17
  • Мнения: 11 766
Ето и една снимка от Шукрю/Озан. Как се е усмихнал , много е сладък! newsm76 lovekiss



Шукрю е голям сладур! Много му се радвам. Благодаря ти за тази и за всички прекрасни снимки на Гизем, Габи. Тя също е супер сладка ... Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 18
  • Мнения: 11 766
Хвърлям око на сериала заради Берк Heart Eyes


Аз също започнах да гледам сериала заради Берк!
Берк е разкошен и невероятен , но след като гледах започнах да харесвам много и Гизем и Шукрю!  newsm76 И тримата са фантастични! Two Hearts


И аз съм като теб Габи! Започнах сериала заради Берк - за никого не е тайна, че той е моят любимец. Но в последствие много ми хареса и самият сериал, историята, актьорите, всичко. Гизем и Шукрю супер много ме впечатлиха. Много сладка двойка са. Сериала е много по различен от повечето и това много ме радва ... newsm10 newsm76 Two Hearts

# 19
  • Мнения: 11 766
Да се запиша, да следя темата.

Добре дошла в темата!  Hug

# 20
  • Мнения: 11 766
Озан май вече прекали с неговата ревност. Забравил ли беше за рождения ден на Умут или не е знаел  newsm78 Ако е забравил му слагам черна точка .
Мразя ревниви мъже - в 37 годишния ми брак не съм ревнувана, или поне аз не съм разбрала, не съм почувствала напрежение, но съм виждала какво изживяват жените от ревниви мъже....Така, че колкото и да е голяма любовта на Озан към Умут, не ме кефи....Сори за откровението....

Всеки има право на мнение Ани! Няма защо да се извиняваш.  newsm10

Вярно Озан забрави за рождения ден на Умут, но не го направи нарочно. Според мен той иска да успее в работата, за да й даде по-добър живот. Как хубаво разказваше за нея, но въобще не се сети коя дата е днес. Това не беше хубаво и той ще съжалява много. Peace

Мисълта ми е, че не бива да сме чак толкова крайни. Да не забравяме, че говорим за млади хора. Всеки греши - а големият проблем на Озан е именно ревността. Точно заради това ще си пати и в последствие ще направи някои грешки.   thumbsup

Защо не се замислим какво направи Озан за Умут, а и тя за него. Двамата преживяха толкова много неща, минаха през толкова проблеми. Но любовна им е много силна въпреки всичко. Незнам на мен двамата са ми супер сладка двойка ...  Two Hearts  Kissing Heart Two Hearts

Берк си е най-големият ми любимец. Много бих искала Хакан да е щастлив и обичан, но виждам, че чувствата му не са споделени, а това го измъчва и така страда още повече ...  no

Не ме разбирай погрешно - не оправдавам Озан за днешното му поведение. Доста прекали. Най-много ме ядоса как без причина Хакан си отнесе боя. Той милия най-малко заслужава такова отношение. Нямаше вина за нищо. Асуде и Берил го поканиха да отпразнуват рождения ден на Умут. Асуде обаче се напи и се наложи Берил да я заведе до тоалетната да се освежи. Хакан и Умут останаха сами. Точно тогава и Озан се появи и ги видя. Така е направено, за по драматично.   Naughty

Наистина Озан се държа ужасно - не ми хареса това, че не изслуша Умут, нито Хакан, а направо го удари. Двамата се сбиха. Един даже ги снима - Умут стана и си тръгна. Милата - цял ден чака Озан, личеше си, че стои на сила с Хакан и другите, но накрая това с Озан я довърши.  Cry

Когато Асуде се появи Озан разбра, че не са били сами и тръгна подир Умут. Настигна я и се скараха. Умут му каза, че цял ден е чакала изненада от него за рождения си ден. Едва тогава той се сети и започна да се обвинява и извинява. Умут обаче беше бясна и с право. Озан взе, че й каза че Хакан е влюбен в нея ...  newsm12

На мен Хакан ми пълни душата - толкова е готин, сладък, чаровен. Нищо лошо не е направил на никого. Берк играе блестящо - за пореден път му се възхищавам и го обожавам все повече и повече ...  txtloves  newsm76  mrstraetz

Хакан ми беше много сладък като се напи.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Жалко само, че отиде при Дойгу, но за щастие онази го изгони. Тя не е за него - да стой далеч ...  Sunglasses

Хакан потиска любовта си към Умут, но след като с Озан се сбиха и той се вбеси много и започна да гледа по друг начин. Жалко, че приятелството им свърши така ...  Rolling Eyes

Сестрите успяха да ме развеселят. Едната я изрязаха от записа на сериала, а другата цял ден пя за клипа си. То не бяха песни, танци, паднах да се хиля - тя все една и съща песен си знае, а как се кълчеше само ...  hahaha hahaha hahaha

Поне семейството вече е в нов дом - много по-голям и красив. Хале също е с тях - разби ме като каза, че може да са пропуснали сцените със Селда докато са хрускали пуканките ...  Joy Joy Joy

Ще видим какво ще стане утре - невероятен сериал ...
  Hands Clap

# 21
  • Мнения: 36 757
Роси, виждам всичко, което прави Озан, за да си стъпи на краката, за да осигури нормален живот на Умут. Но тази ревност, още повече, че той знае, че Умут не е наясно, че Хакан е влюбен в нея....едва ли не това е недоверие към любимата жена. Предишния път, когато Умут му написа съобщение, той не си беше включил звука на телефона и не разбра, че Умут му се обади. Сега отново не си вдигна телефона, отново беше изненадан. Бръмбари бръмчат в главата на Озан, които ще попречат на любовта им. Според мен Озан трябва да потърси вина в себе си. Незаслужено обиди Умут, наби приятеля си....Не го оправдавам за постъпките му.
За Хакан ми е много жал...Опита се да удави мъката в алкохол...Отиде при жената, която не харесваше, но добре, че в нея проговори гордостта и му затвори вратата. Бих искала Хакан да срещне голямата си любов  Praynig
За Умут...не знам ревността на Озан дали няма да провали бъдещето й на актриса....Едва ли ревността на Озан ще бъде само от Хакан.... Thinking

# 22
  • Мнения: 11 766
Роси, виждам всичко, което прави Озан, за да си стъпи на краката, за да осигури нормален живот на Умут. Но тази ревност, още повече, че той знае, че Умут не е наясно, че Хакан е влюбен в нея....едва ли не това е недоверие към любимата жена. Предишния път, когато Умут му написа съобщение, той не си беше включил звука на телефона и не разбра, че Умут му се обади. Сега отново не си вдигна телефона, отново беше изненадан. Бръмбари бръмчат в главата на Озан, които ще попречат на любовта им. Според мен Озан трябва да потърси вина в себе си. Незаслужено обиди Умут, наби приятеля си....Не го оправдавам за постъпките му.
За Хакан ми е много жал...Опита се да удави мъката в алкохол...Отиде при жената, която не харесваше, но добре, че в нея проговори гордостта и му затвори вратата. Бих искала Хакан да срещне голямата си любов  Praynig
За Умут...не знам ревността на Озан дали няма да провали бъдещето й на актриса....Едва ли ревността на Озан ще бъде само от Хакан.... Thinking

За това съм съгласна с теб!  newsm10

Ревността на Озан го тласка към много грешки. И аз не оправдавам днешното му поведение спрямо Умут и Хакан. Той горкия незаслужено си получи боя. Ужасна сцена на ревност направи Озан ...   Naughty

Не мисля, че Озан ще е така ревнив с другите и не мисля, че ще попречи на кариерата на Умут. Но стане ли дума за Хакан - сякаш нещо го обладава и става друг човек. Може би защото чу как Хакан му описа Умут в началото и знае, че и той е видял в нея това, което Озан обича най-много. Затова и вероятно му е трудно да повярва, че Хакан ще се откаже така лесно ...  newsm12

Лошо е това, че понякога Озан изпада в такива състояния и няма доверие на любимата си, а Умут няма очи за друг мъж, освен за него. Хакан също го вижда - затова потърси спасение в алкохола, но това не е решение. Той заслужава да бъде щастлив и обичан истински от жена, която да дава всичко за него ...  smile3525

Едно обаче мога да кажа със сигурност - актьорите си играят ролите отлично. Берк както винаги е незаменим, уникален, блестящ - обожавам го. Шукрю също е страхотен - докато е усмихнат, супер влюбен и весел изведнъж може перфектно да изиграе, ревнив и бесен човек, непреличащ на себе си. Гизем също играе прекрасно. Останалите актьори също - поздравявам ги от сърце ...
newsm76 Two Hearts Oha!

# 23
  • Мнения: 11 766
Ето няколко снимки на Гизем зад кадър от днешния епизод - страхотна е ... smile3525 newsm76 Two Hearts





# 24
  • Мнения: 11 766
Ето и едни прекрасни снимки на Гизем, Белгин и Нергис зад кадър от днешния епизод. Невероятни са ... smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts





# 25
  • Мнения: 11 766
Ето и една забавна снимка на Шукрю зад кадър от днешния епизод - голям образ е с тези физиономии ... smile3533 newsm76 Two Hearts

# 26
  • Мнения: 11 766
Ето и едни невероятни снимки зад кадър на Берк и Гизем от днешния епизод. Берк е толкова сладък - обожавам го ...  smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts  Kissing Heart  Hands Clap









# 27
  • Мнения: 11 766
Още невероятни снимки на Гизем от епизода. Тук Умут говореше с Озан - прекрасна е ...  smile3525 newsm76 Two Hearts







# 28
  • Мнения: 11 766
Още невероятни снимки на Берк, Гизем, Лачин и Бусе зад кадър от днешния епизод. Всички са прекрасни, а Берк е бонбон от класа ... smile3525 Two Hearts    love001 newsm76 Two Hearts  Kissing Heart    Hands Clap







# 29
  • Мнения: 11 766
Ето и две невероятни снимки на Берк, Шукрю и Гизем зад кадър от епизода със срещата и боя - страхотни са ... smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts  Kissing Heart txtloves



Общи условия

Активация на акаунт