The Originals/Древните - В очакване на сезон 2 (Тема2)

  • 92 287
  • 734
  •   1
Отговори
# 555
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 533
И аз си помислих, че е умрял.
Изненадах се много накрая на епизода, защото си мислех, че не е взел тази отвара или какво и да е там.

# 556
  • BG
  • Мнения: 4 459
И аз си помислих, че е умрял.
Изненадах се много накрая на епизода, защото си мислех, че не е взел тази отвара или какво и да е там.

Каквато и отвара да е взел, в каквото и чудовище да се е превърнал, няма как да оживее без сърце  Joy

# 557
  • София
  • Мнения: 27 339
Поникнало му е ново  Joy
ми тъй де...

Изгледах най-накрая.
Хареса ми много финала. Марсел много го харесвам и не ми се искаше да убие никого, защото вярвам, че на някакъв етап пак ще се намерят един вид и ще си простят взаимно... Силно се надявам де.
По много оригинален начин се измъкнаха, хем Марсел побеждава, хем никой дефакто не е умрял. Сега Хейли трябва да търси лек против отровата и ще се оправят нещата.  bowuu
Радвам се много, че видяхме отново и Ребека.

# 558
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 533
И аз си помислих, че е умрял.
Изненадах се много накрая на епизода, защото си мислех, че не е взел тази отвара или какво и да е там.

Каквато и отвара да е взел, в каквото и чудовище да се е превърнал, няма как да оживее без сърце  Joy
Joy Joy Ми ето, че може.

Сега Хейли трябва да търси лек против отровата и ще се оправят нещата.  bowuu
Радвам се много, че видяхме отново и Ребека.
Да, всички очи вперени в Хейлито и къде ще го търси тоя лек? Ще видим.....
За Ребека и аз се радвам.

# 559
  • Мнения: 4 607
Изтръгна го. (Не пиша в скрит текст, защото серията отдавна мина)
Като на филм Нощен гост, като на филм, иначе си права.  Laughing
Е, в такъв случай направо си правят майтап с нас, съгласна съм, че са целяли голяма изненада, защото и аз бях сигурна, че с Марсел е свършено в предпоследния еп., но чак пък за толкова наивни да ни смятат, ще ме извиняват Wink

Е, то по тази логика и древните не са безсмъртни, изтръгват им сърцата и ги убиват. Ако се замислим наистина логично и ако приемем, че е възможно подобно безсмъртие, най-вероятната теория наистина ми звучи тази за регенерацията на части/органи. Crazy

# 560
  • Мнения: 270
Благодаря за подсещането за Ребека.

Хейли каза , че след като серума е от 7те вълчи племена там трябва да е и разковничето и Фрея (или Клаус беше) и отвърна , че нямат време. Затова Фрея ги приспа "свързани" с живота на Клаус , предполагам че Хейли ще издирва племената сега. Поне аз така си го изтълкувах , де  Simple Smile

# 561
  • UK
  • Мнения: 600
Със сигурност ще минат 3 години при завръщането на новия сезон. Първо за да изравнят времевите линии с Дневниците и все пак минавайки няколко години нещата ще са по-тежки и драматични, едно е Клаус да стои зазидан 2 седмици, друго е няколко години.

Макар че от гледна точка, че са на 1000 години - това все едно бълха ги е ухапала. Mr. Green

# 562
  • София
  • Мнения: 27 339
Да, съгласен. Това е задължително даже да се случи.

# 563
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 533
Присъединявам се към Вас. Laughing

# 564
  • Вестерос
  • Мнения: 38 363
Аз още не съм гледала  Blush

# 565
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 533
Срам нямаш начи!
За Клаусиньо ( Heart Eyes) не можеш да намериш време ли? Crossing Arms

# 566
  • Вестерос
  • Мнения: 38 363
Ами като знам как свършва всичко  не ми е много до гледане  Laughing

# 567
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 533
Гледай, друго си е да го видиш. Laughing

# 568
  • Вестерос
  • Мнения: 38 363
Сигурно утре ще е  Grinning

# 569
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 533
Току-що видях, че премиерата на новия сезон е чак 2017?! Rolling Eyes
Защо? Това съм го пропуснала, как ме е яд. #Cussing out
http://www.imdb.com/title/tt2632424/episodes?season=4

Общи условия

Активация на акаунт