Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 270

  • 37 882
  • 725
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 966
Ооооооох с този чиче в сериала започвам да чувствам неудобство да признавам пристрастието си към "клъцни-срежи" забавленията... току-виж някой ме припознал... отиде ми тогава репутацията! Както казва маман: "Резил!" Embarassed Embarassed Embarassed

# 706
  • Мнения: 1 285


Правилно си казахме, че ти е шегаджийски ден. Той чиче се гласи за Рая, ти с твоите забавления

трябва по неговите критерии светица да те правим. Joy Joy

П.П. Лека нощ, че то след малко трябва добро утро да си кажем. Grinning

Последна редакция: нд, 01 юни 2014, 01:42 от komet

# 707
  • Мнения: 4 966
Е, слава Богу, има и такива дни. Simple Smile



Я един възхитителен възхитен Йомер за разтуха!
Още се чудя... каква техника е използвал Енгин, за да гледа по този начин нещо, дето не става за гледане и при това да изглежда така естествено очарован.. Simple Smile

АКТЬОР не само с главна буква, ами направо с главни букви изцяло изписано. Казваш Енгин Акюрек и повече обяснения за дефинирането на актьорски талант не се налага да прави човек...  Heart Eyes

# 708
  • Мнения: 23 318


Вие какво сте заспрягали Чиче Таййар посред нощите ... Shocked

Трябва ви нещо хубаво и приятно. За да бъда  и в "тон" с днешният празник - ви предлагам един "Чичо-бонбон" Grinning

# 709
  • Мнения: 2 293


Браво за откритието, Маричке!
Потрес не ами...Какво ли си вика: "Боже, Боже, в какъв филм се вкарах и аз..."
Е, не може само шедьоври...Нали направи "Малък септемврийски проблем"...
Интересно, Ейлюл е създадена общо взето като отрицателна героиня, но интересно - не питая лоши чувства към нея...

Последна редакция: нд, 01 юни 2014, 02:42 от loveofmine

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 34 182


Здравейте Енгинки. В този празничен ден, Йомер "международно" се обажда да ни поздрави.



Поздрав и от Текин. По детски чист и истински.

Последна редакция: нд, 01 юни 2014, 08:24 от mariana51

# 711
  • Мнения: 1 007

Още се чудя... каква техника е използвал Енгин, за да гледа по този начин нещо, дето не става за гледане


 Rolling Eyes
Ами Фатмето, ставаше ли за гледане?
Елиф /Тубичка по-става, да ти кажа, поне се старае жената, но толкова може.  То до Енгин всички бледнеят и кусурите им личат от километри, но не си е зашила една и съща мутра през цялото време, подобно на Беренката с гробната физиономия 80 серии...  Фен на Туба никога няма да стана, не бих гледала нищо нейно (извън този сериал), но според мен, тя е най-добрата (до тук) заставала до Енгин. Поне не ме дразни много, което е пак нещо...

 Grinning Ей я, среден пръст показва, но поне не плюе просташки, като Фатмето.




Последна редакция: нд, 01 юни 2014, 09:01 от AureliaFelix

# 712
  • София
  • Мнения: 7 893
Добро утро  Hug
Колкото хора, толкова и мнения.
Според мен КВФ си беше страхотен сериал, за разлика от този, както и Берен като Фатмагюл. Изобщо двете актриси са несравними, всяка си има своите качества. Според мен тия на Берен са в повече, щото ако трябваше да пее италианска песен щеше да я изпее абсолютно правилно, и ако трябваше да танцува щеше да танцува, както му е реда, а не като матрьошка. Joy

# 713
  • Мнения: 599
Добро утро и честит празник  Wink
В тази серия имаше страхотни сцени между Елиф и Йомер. Мисля, че затова на всички ни хареса толкова. За мен най-силен момент беше последният им поглед преди да се разделят в парка, след като тя го извика да разговарят (и изобщо сцената като цяло). Блестящ момент! Уникално изигран и от двамата! Другата такава сцена беше когато той й обясняваше, че дарбата му изчезва, когато обича. Мисля, че беше изключително многозначително изказването на Йомер и двамата го усетиха! Сцената с танца и разговорът им след разпита на Хюлия също не остават по-назад! Уникална, страхотна игра  Hug
БРАВО!!!
 smile3501 smile3501 smile3501

# 714
  • Мнения: 1 285



                Добро утро мили момичета!    

              Привет среднощни Маричка,  Марта и Любов..

               Здравейте ранобудни  ]Марианка, Аурелия, Shatzi, Миранда.

Какъв хубав слънчев ден за празника на най-милите същества на планетата Земя. Да му се

порадваме, след поредицата от дъждовни, че пак идват.

                Желая на лек, успешен и усмихнат ден на всички.
                                                                                                              
П.П. Маричка, хич не се чуди, мила каква е техниката.  Нарича се интелект Умно си ни е момчето. Знае, кой е Чайковски, знае за " Лебедово езеро" и след леката усмивка,
която си забелязала си е представил Одета. Grinning Това е да  си ерудиран талант. Рядко се срещат.

Последна редакция: нд, 01 юни 2014, 09:49 от komet

# 715
  • Мнения: 599
Другото, което много ме впечатли беше снимката зад кадър, където се виждаше Енгин, съсредоточен в работата, и стотици хора, които го наблюдават зад огражденията! Много мило ми се видя и се зарадвах, защото усетих огромната любов на феновете към Енгин! Зарадвах се, защото съм сигурна, че и Енгин я усеща, въпреки че може и да му е трудно да снима  Hug

# 716
  • Мнения: 20 905
Добро утро  Hug
Колкото хора, толкова и мнения.
Според мен КВФ си беше страхотен сериал, за разлика от този, както и Берен като Фатмагюл. Изобщо двете актриси са несравними, всяка си има своите качества. Според мен тия на Берен са в повече, щото ако трябваше да пее италианска песен щеше да я изпее абсолютно правилно, и ако трябваше да танцува щеше да танцува, както му е реда, а не като матрьошка. Joy

Но излъчването на Туба е по-топло, много е грациозна-особено походката и.
Не знам, но на мен ми допада-Джансу Дере.

# 717
  • София
  • Мнения: 7 893
Не споря, че излъчването на Туба е по топло, така е. Говоря само за умения. Аз нямам любима турска актриса, имам любими екрани двойки и една от тях е Керим и Фатмагюл.

# 718
  • Мнения: 599
Аз съм за Туба пред Берен и то защото тя има по-многопластова игра, в която показва много добре, освен всичко друго, - разочарование и гняв (Берен май не ги показва тези чувства, все едно е оперирана от тях)! При ФГ имаше само сълзи или зомби поглед, което донякъде лишаваше образа от емоции!

# 719
  • Мнения: 20 905
Не споря, че излъчването на Туба е по топло, така е. Говоря само за умения. Аз нямам любима турска актриса, имам любими екрани двойки и една от тях е Керим и Фатмагюл.
А аз имам, любим турски актьор-ЕА Peace Hug

Общи условия

Активация на акаунт