Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 270

  • 37 878
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 34 128


Неделен поздрав:

https://vimeo.com/94773191

# 721
  • Мнения: 1 285


Мили момичета, ако бяхте прочели по задълбочено спойлера на пост 639 от вчера, нямаше да

водите този разговор  кой е по - по - най , дали Туба или Берен.

За да Ви спестя труда, ще ви напиша последното изречение.

Научих, че двама човека могат да гледат едно и също нещо, а да виждат нещо съвсем различно.

Затова всяка от тях си има своите плюсове и минуси  и е различна в различните очи. Но., че и

двете се ползват с голямата любов на сънародниците си е абсолютно вярно.

Фатмагюл за мен си остава  най-добрия образ пресъздаден от Берен. Дано и Туба бъде най-

добрата Елиф, защото освен в"Огнено сърце" друго с нея не съм гледала.

# 722
# 723
  • Мнения: 20 905


Мили момичета, ако бяхте прочели по задълбочено спойлера на пост 639 от вчера, нямаше да

водите този разговор  кой е по - по - най , дали Туба или Берен.

За да Ви спестя труда, ще ви напиша последното изречение.

Научих, че двама човека могат да гледат едно и също нещо, а да виждат нещо съвсем различно.

Затова всяка от тях си има своите плюсове и минуси  и е различна в различните очи. Но., че и

двете се ползват с голямата любов на сънародниците си е абсолютно вярно.

Фатмагюл за мен си остава  най-добрия образ пресъздаден от Берен. Дано и Туба бъде най-

добрата Елиф, защото освен в"Огнено сърце" друго с нея не съм гледала.

Благодаря.Четох спойлера.Нашата обмяна на мнения, доказва"че двама човека......."
 Hug

# 724
  • Мнения: 1 285


Радвам се Хармония. Това може само да допринесе за хармонията в темата       
/ не говоря за ника ти/ Grinning , защото всички сме различни, но хубавото е, когато разбираме
и другия - с различното мнение.

# 725
  • Мнения: 23 278


Здравейте момичета ! Two Hearts

Навън е един прекрасен слънчев и празничен ден !

Наречен да е празник на децата по света, но заедно с тях  празнуват всички, защото няма нищо по-важно и по-любимо от тях !



Децата са най-чистите и невинни същества до момента в който ние възрастните не започнем да ги моделираме по свой вкус и подобие, да им предаваме собствените си страхове,  несбъднати мечти и  неосъществени цели.

Понякога децата показват най-правилните решения - защото не са обременени с амбициите и "мисленето" на възрастните.

Само децата могат да видят красота там, където ние възрастните дори може би няма и да  спрем своя поглед.

Във всеки човек обаче оставало да "живее" детето или поне малка част от него.

Нека да  не изхвърляме това късче от себе си и да успеем да видим красивото и доброто - точно по-детски / чисто и без предразсъдъци /.

Честит празник момичета ! Празнувайте заради децата около и "във"  вас !  Grinning

 



Мили момичета, ако бяхте прочели по задълбочено спойлера на пост 639 от вчера,
Скрит текст:
нямаше да

водите този разговор  кой е по - по - най , дали Туба или Берен.

За да Ви спестя труда, ще ви напиша последното изречение.

Научих, че двама човека могат да гледат едно и също нещо, а да виждат нещо съвсем различно.

Затова всяка от тях си има своите плюсове и минуси  и е различна в различните очи. Но., че и

двете се ползват с голямата любов на сънародниците си е абсолютно вярно.

Фатмагюл за мен си остава  най-добрия образ пресъздаден от Берен. Дано и Туба бъде най-

добрата Елиф, защото освен в"Огнено сърце" друго с нея не съм гледала.[/b]

Прочетохме го Комет, прочетохме !

Дори си бях взела две от "научените" истини, които препратих към серията която гледах. За съжаление си изтрих поста, защото некоректно бях сложила и  снимки с  текст.

За да бъде един проект успешен за своите изпълнители, освен тяхната собствена  вяра е нужно и тези пред които го представят също да им повярват. И да ги подкрепят !

И Енгин, и Туба казаха, че работят по един интересен проект, работят здраво и със желание. Нормално е да искат да успеят !

Ние като техни фенове / ако се смятаме за такива естествено / е нормално да ги подкрепим !

Дали харесваме или не харесваме някого- това няма никакво значение, когато предстои да се върши екипна работа !

И за да завърша - харесвам точно екипа Енгин-Туба ! И ще ги подкрепям ! Както и общият им проект !


Общи условия

Активация на акаунт