Мами чакат първите ритници от ноемврийските мъници - ТЕМА 4

  • 24 405
  • 722
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 433
Аз знам, че Томова е спец по ехо кардиографията. Не съм сигурна за обща фетална как е.

А мен ме сдухахте яко сега с Димитрова и БХС - аз пък точно знам, че тя е една от най-добрите в тази област и най-добрата по амницинтези. А когато ми взимаха кръв за БХС не бях пила непосредствено фолиева, ами сутринта. Но аз пиех тогава по две на ден. И какво това изкривява изследванията ли? Аз и с генетик се консултирах - каза, че е ок и не се налага втори БХС. Иначе аз ще ходя в 20 или 21гс седмица на голямата ФМ дето се гледа сърцето и всичко. От сега се спичам за нея.

Монс, не знам за друго, но по-голям хипохондрик от мен едва ли има  Joy Чак се изумявам понякога на какво съм способна в мислите си. Ето вече ме е задрускал страха от раждането, а има още 6 месеца до тогава. Но ужасите в главата са ми огромни Sad(( Особено като знам, че съм секцио.

Иначе аз ходя на жк в Полимед и допълнително в Щерев. Ти в кой район си?

# 721
  • Германия
  • Мнения: 511
Исках да попитам в темата има ли мами които живеят и ще раждат в Германия? На мен ми предстои заминаване и раждане там, защото ММ получи хубава работа, но нищо не ми е ясно. Ще мога ли да си получавам майчинството от тук и изобщо документално как се оформят нещата. Моля ако има някои минал по този път да сподели опит....

Питай, с каквото мога ще помогна!

Аз пък изобщо не съм доволна от лекарите в БГ, по-точно от русенските. Тогава се наложи да остана да раждам там и беше голяма грешка, толкова проблеми и усложнения имах, още се помни моят случай и всички лекари, които работеха по това време в болницата ме познават Mr. Green Сега ми е смешно, но не искам да чувам за нито един от тях, нямам им доверие, нито на гинеколози, нито на общопрактикуващи. Моля се да не ми се налага, докато сме си в БГ. Със сигурност има и добри специалисти и условия, но аз имах лош късмет. Тук съм напълно спокойна, ходя си от 5 години при една и съща лекарка и макар че по закон се полагат 3 ехографа, всеки път ме гледа с вагинален, гърди/имам разни кисти, които следим/, всеки път се пуска урина, мерене и т.н. Не мога да издържа, ако не ме гледат поне веднъж на месеца, аз така едвам чакам да минат 4 седмици, а да съм в невидение...
Каисиа, не съм запозната със здр.с-ма при вас, но ако примерно отидеш в болницата,уж по спешност няма ли да те прегледат?
Чудя се, но всъщност моята кума живее в Швеция и ходеше само така на прегледи да си говорят, взеха ѝ кръв 1-2 пъти и това беше. Чак като се върна в БГ около 20 седмица я гледаха за първи път  Shocked Чувствам се късметлийка този път. Да не говорим за болницата, която съм избрала и условията...нищо общо с русенския затвор  ooooh!
И в този ред на мисли, сега имам право да вкарам 2 души с мен в родилната зала, но след като съм минала от там и имам ужасни спомени, като че ли не искам, хахаха, ще си взема само диск с любима музика. Какво мислите, ще допуснете ли таткото при вас, докато раждате?

Ох, аз утре съм на преглед, нямам търпение, а и почвам да се притеснявам дали всичко е наред. Последният уикенд  плажувахме по басеини и езера, ходихме да берем ягоди и няколко изядох направо така, без да ги мия и сега съм си вкарала и аз едни филми Sad Малкият и той нещо се мъчи да се разболява, оставих го днес у дома и се глезотим само Blush

# 722

Общи условия

Активация на акаунт