Културният спам на Рийдърс Дайджест

  • 7 702
  • 117
  •   1
Отговори
# 90
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Евтин, прозрачен, щом доста от вас ще се хванат на хорото, значи още елементарни маркетингови трикове работят някъде...  Grinning
Което разбира се не казвам, 4е е лошо.


Е, те тези трикове в Щатите вече колко години работят Wink... Нека не забравяме, че т.нар. директен маркетинг все още почти не е навлязъл в БГ, Рийдърс Дайджест са първите, които влизат с продажба на книги чрез директен маркетинг на БГ пазара. На мен лично ми е много интересно какво ще се случи с цялата тази работа....

# 91
  • София
  • Мнения: 18 679
Съвсем определено ще си взема книгата!30 лева за такъв формат енциклопедия нищо не е, а вкъщи сме фенове и на географията, и на чудесата GrinningТака че - пишете още една жертва на директния маркетинг hahaha
Сега да питам за томболата - от това листче с талоните само те ли се пращат или барабар с листчето newsm78Нямам време да седна да прочета условията на спокойствие...избиваме кучешки зъби и в нас е smile3511
Между другото, и на моя плик си има пощенско клеймо с дата, само дето тя не се чете Laughing

# 92
  • Мнения: 1 232
Цитат
На мен лично ми е много интересно какво ще се случи с цялата тази работа
....  Rolling Eyes]На мен лично ми е много интересно какво ще се случи с цялата тази работа....  Rolling Eyes[/url] Rolling Eyesнай-вероятно нищо няма да се случи.само аз ли съм скептична бе момичета,мисля,че Рийдърс..  най-вероятно ще ползват данните на всеки "поблазнил се4 от голямата награда,за да му заливат пощата със СПАМ,а томбола веоятно няма да се проведе.Към мен зарибявката бе за 60 000 лева,доколкото ви разбирам тече томбола и за кола,нещо друго....
Цитат

# 93
  • София
  • Мнения: 39 775
Ми ние нема сме собственици на новата кола, щото метнахме талони и сичко прилежащо. Ама току виж след някой и друг месец да ме сюрпризират, че колата още не е спечелена и ме чака Simple Smile

# 94
  • Мнения: 7 837
Евтин, прозрачен, щом доста от вас ще се хванат на хорото, значи още елементарни маркетингови трикове работят някъде...  Grinning
Което разбира се не казвам, 4е е лошо.


Е, те тези трикове в Щатите вече колко години работят Wink...

O, естествено, както и по цял свят.
Макар че тенденцията е към все по-малък % хора, които успяват да бъдат зарибени. Поне тук е така и то основно има спад в някои от щатите. Но пък Източна Европа е голям пазар и е нормално акулите да дойдат. Дайджест са първите, но и други няма да закъснеят  Crazy

# 95
  • София
  • Мнения: 1 752
За ГОЛЕМИТЕ ПЕСИМИСТИ - наградите са реални и ще бъдат раздадени чрез томбола, така както е описано.

# 96
  • Мнения: 25 646
И трите коли ли? Mr. Green
Мерси! Не си падам по въдички, независимо колко е голям червеят! Crossing Arms

# 97
  • Мнения: 781
За наградите незнам, но с нетърпение чакам да си видя книжката, обожавам да чета такъв тип издания!

# 98
  • Мнения: 1 798
ЯЮсно..Всички сме с по 3 звездички и чакаме да гушнем наградките Crazy, ама защо пише, че ще участват в томболата  изпратилите писмата си от 1-ви април.Значи ли това, че трябва да чакам до 1-ви април за да пусна писмото? newsm78

# 99
  • София
  • Мнения: 18 679
ама защо пише, че ще участват в томболата  изпратилите писмата си от 1-ви април.Значи ли това, че трябва да чакам до 1-ви април за да пусна писмото? newsm78
1-ви април, ама 2005 WinkЯвно са почнали със зарибявката за томболата още от април миналата година.Аз очакавам до декември 2006 да ми пристигат още бая покани за участие.Е, колкото повече - толкова повече Mr. GreenКато подкарам колата, ще ми дишате прахта hahaha

# 100
  • София
  • Мнения: 1 752
И трите коли ли? Mr. Green
Мерси! Не си падам по въдички, независимо колко е голям червеят! Crossing Arms

Някой да те моли или кара насила???  newsm78 #Crazy Жалко, че няма как да си поговориш с жената от Пловдив, спечелила нова Дачиа Логан, щото "захапала" точно въдичка, пусната в пощенската й кутия под формата на брошура-спам с лепнат на нея истински ключ...

# 101
  • Мнения: 372
Съвсем определено ще си взема книгата!30 лева за такъв формат енциклопедия нищо не е, а вкъщи сме фенове и на географията, и на чудесата GrinningТака че - пишете още една жертва на директния маркетинг hahaha
  И аз се заребих за книгата.Това за наградите не ми се вярва,но мисля,че си струва енциклопедията.Дано да е толкова интересна колкото и брошурката Wink.

# 102
  • Мнения: 25 646
Хм. Това тема за лични мнения ли е или за реклама? newsm78
Аз пък не преча на никого да си захапва колкото си иска въдици и да си печели колкото си иска коли. Да са ви честити! hahaha

# 103
  • София
  • Мнения: 1 752
Определено е и тема за реклама, в случая рекламата под формата на спам в пощенските ни кутии. И като всяко нещо си има две страни. А мненията на всички мами, писали тук, илюстрира доколко я приемаме и какво мислим за нея.
Нали, мами?

# 104
  • Мнения: 1 925
Аз днес взех червения плик от пощенската ми кутия и реших да пратя плика с отговор " не ", т.е. че не сикам книгата, но искам до участвам в томболата. Но определено четох 20 пъти указанията, за да попълня нещата по плика, за да го изпратя. Много тъпо са го измислили... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт