Отговори
# 705
  • Мнения: 172
valen_tina_171 дано да се предават по наследство Simple Smile И моята майка е качила 8 кг., аз за сега съм +4, надявам се да продължавам с това темпо Simple Smile Иначе коремче си имам, стърчи си гордо напред  Wink

# 706
  • Мнения: 212
вчера бяхме на ЖК , док. каза , че бебека е 930гр. на горена граница ( какво ли ще рече това....) , може би за това ми е толкова голям корема .
Наддала съм +8 кг. за сега , а майка ми с мен е била +30 , надявам се да не е вярно , че колкото майка ми , толкова ще кача и аз.  Според мен си е индивидуално , а и не мога да кажа , че имам голям апетит. Peace

# 707
  • Мнения: 592
6u6ulina, правилно, само дето още няколко месеца след раждането ще сме си с коремче  Mr. Green

При всеки различно аз след първото раждане като ме изписаха от болницата все едно не бях раждала Simple Smile

# 708
  • Мнения: 1 831
И аз познавам едно момиче наското роди,през цялата си бременност качила 7 кг. ама ряпата се била ограничавала...т.е. не ядяла каквото й се прияде. #Crazy #2gunfire За мен това е глупост малко. И излезе от родилното с една къса рокличка,сякаш не беше раждала.

# 709
  • София
  • Мнения: 203
Аз, пък, не го разбирам това преди да забременееш да се храниш крайно ограничено - само на салати и то веднъж на ден, например,  а като разбереш, че си бременна да се скъсаш от тъпкане на всякакви вредности. И после защо били наддали по 30 кг?! С първата бременност наддадох 12 кг, а сега засега съм +4. Гледам да се храня рационално и то с каквото ми се дояде. Подчертавам, че никога не съм била болезнено слаба, а закръглена и се харесвам.

# 710
  • Бургас
  • Мнения: 631
Мамиии виждам че обсъждате болезнената тема...кг... няма страшно като родим ще ги свалим.  Това не са постоянни кг, после като не ни остави на мира малкото ще ги свалим бързо. Нно съм чувала че било добре постепенно да се свалят. А и нали ще е зима до лятото ще сме във форма Wink)))))
Важното е наркая като трябва да раждаме да нямаме проблем заради много кг т.е. по труудно да родим заради товя. Аз направих една промянка- подстригах се по късичко свежнах и се чувствам многооо добре, нали знаете постоянно като се чувсташ в застой от работа и учене ти е нужна малко промяна Wink)))))

# 711
  • Мнения: 1 831
Килограмите не влияят на раждането,доколкото знам .Дали ще качиш 10 или 50 кг. няма никакво значение за раждането

# 712
  • Мнения: 11
Мамии,през колко време ходите на ЖК???Нашият доки много чеесто ни вика на преглед,а и двамата с бебчо сме добре.

# 713
  • Мнения: 20
Здравейте,

Аз съм лудата с малкия корем, която се притесняваше. Оказахте с еправи Simple Smile Док каза, че корема си ми е много готин...просто съм висока и широка и на бебето му е удобно. А и така каза си по-подвижна Simple Smile Олекна ми Simple Smile)) Сега да питам за кг. От кога да броя колко съм качила? От нормалното ми тегло когато съм забременяла или след като спрях да повръщам. Защото първите 3 месеца се скъсах от повръщане и свалих 4 кг, което ми даде известен аванс Simple Smile) Нормалните са ми 64 сега съм 67.7. След критичните 3 месеца бях 60. В единия случай съм качила само 4, а в другия 8...

# 714
  • Мнения: 592
Добро Утрооооооо Simple Smile събота а аз след 1ч и нещо съм на лекър и нямам търпенйе да отидааааа да си видя мъжлетоооо само да не се окаже моимааа хихихих Joy Joy Joy Joy


Хубав ден от мен после ще ходя на летището и по някое време ще се отчета Simple Smile   bouquet  bouquet  bouquet

# 715
  • Мнения: 281
Добро утро и от мен. За сега тук в Пловдив е мрачно и хладно, но се надявам скоро слънцето да се покаже и да се поразходим малко с бебчо pregnant

 Приятен ден на всички.   bouquet

# 716
  • Мнения: 592
Копирам поста от ФБ групата че ще хода до летището и бързам

нащо мъжлеее порасналооо 580грама е а аз за 1 месец със 4кг от горе каза да внймавам със КИЛАТА значи от началото на бременоста до сега съм + 14кг сега съм цели 84 кг малеееее И да се похваля със 100% болничен съм от 1/7 юпиииииииииииии

# 717
  • Мнения: 64
Здравейте, момичета!
За килограмите и аз да обадя. Сега съм +7. на месец по едно кило си качвам по план. Смятам до края да почна да качвам по два килограма на месец и така ще съм от +11 до +15. Живот и здраве. Четох, че е нормално да се качи между 9 и 15кг. Всичко под е твърде малко, а всичко над е лакомия. (Нищо лично, така четох). И преди като обсъждахме килограмите споменахме, че ако майката е била кльощава преди да забременее трябва да качи повече кила, а ако е била пълничка - по-малко.
Има майки, които наистина се ограничават. Имам позната, която по цял ден караше на салата или солети, докато беше бременна и роди преждевременно и малко бебенце. Ако са повече килограмите пък има по-голям риск от високо кръвно, което пак води до преждевременно раждане. Но пък друга моя позната и с двете бременности е качила 40кг. родила си е нормални деца (не гиганти, защото някои си мислят, че ако ядат много, бебетата ще станат по 5 кила, такова нещо няма) и после си ги е свалила за около година. Сега е слабинка и хубава, но много я е срам, когато разказва как е яла и повръщала от преяждане и пак е яла...
Никоя крайност не е добра. Важно е с какво се храним, защото бебетата имат нужда от качествена храна. Но не пречи да си угодим (кога, ако не сега?) стига да се чувстваме добре и бебетата да се развиват нормално.
  bouquet

# 718
  • Мнения: 592
Добро Утро Слънчавитеее  dance  grinning039  grinning039  grinning039
Много топло при нас 29 градуса беше нощеска и сме спали на климатик!
Аз не знам как съм качила 4кг при положенйе,че ям повече плодове и леки храни вечер почти не вечерям хапвам само диня... newsm78 newsm78 newsm78
Както и да е нащия Мъник е бебе стрелец отговаря си точно на седмицата както ми показва линята от доло... Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Вече на всеки преглед ще нося Урина но забравих да питам защо  newsm78 newsm78
Понеделник ще питам!
Доктора каза,че когато поискам и реша,че нещо не е добре мога да отивам за да вида бебчо как е  nuts

Хайде лек ден от мен Ние ще ходим за халки да видим! bye bye bye bye bye

# 719
  • Мнения: 227
Гледам че обсъждате килограмите, мен ме е страх да се премеря. Качила съм вече 10-на кг. но корема ми е огромен, с такъв корем отидох да раждам първия път. А сега колко още ще расте не ми се мисли. Имам чувството, че ще се спукам по шевовете. За кг. не се притеснявам, ще свалям като родя. Важното е да добутам, колкото се може по-близо до термин и да са здрави дечицата, друго не ме интересува.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт