Отговори
# 735
  • Мнения: 172
Мамчета,да ви питам,усещате ли натиск и нещо като разтягане долу.Аз усещам,не са контракции и не ги усещам постоянно,даже не е и болезнено,просто е дискомфортно Rolling Eyesа на док.съм другия понеделник

Според мен това е от бебето и аз си мисля, че  е протягане. Моята беба постоянно се опъва  Heart Eyes Обикновено предвещава ритниче, примерно  спала е, после усещам натиск отвътре и шут Simple Smile Two Hearts

# 736
  • Мнения: 24
Здравейте,искам да попитам,някоя от вас ходила ли е на ФМ във Фемина и ако да след първата ФМ 11-13,6г.спрепоръчаха ли ви да отидете и на междинна ФМ в 16,17седмица?

# 737
  • Мнения: 154
Здравейте,искам да попитам,някоя от вас ходила ли е на ФМ във Фемина и ако да след първата ФМ 11-13,6г.спрепоръчаха ли ви да отидете и на междинна ФМ в 16,17седмица?

?

Здравей, аз доколкото знам междинната е най-важна.Но на мен ранната ми беше 14гс, а междинната май 19-20

# 738
  • Мнения: 924
5 см. шийка?!!?!! Еми браво на теб. На мен ми казаха, че е 1 см. Така и не разбрах от бременността ли се е скъсила или си е малка по рождение. Препоръчаха магнезий и повече да се пазя. В 24 г.с. съм - първа бременност.

# 739
  • Мнения: 169
Здравейте момичета, честито нова седмица и скоро ще си имаме нова тема Simple Smile

За килограмите, аз съм +11 и се чувствам добре... не ми е важно колко ще кача аз, само бебка да ми е добре... ние ще се оправим после Wink

Имам един въпрос, днеска си правих ППК и левкоцитите са ми леко завишени...
Еритроцити (RBC)   4.15   T/l   М (4.50 -6.00); Ж (4.20 - 5.40)
Левкоцити(WBC)   12.20   G/l   4.0 - 10.0

Някой да каже нещо да ме успокои, моля?
Благодаря предварително


Моите левкоцити даже са по-високи от твоите,но док,каза,че е нормално.Стоят си някъде над 13,според мен е нормално,аз съм така от 5 месеца,може и по-рано да беше.Спокойно Peace

# 740
  • Мнения: 27
Doros не се притеснявай и на мен от резултатите в четвъртък ми бяха завишени и АГ каза ,че е нормално и че всичко е наред.

# 741
  • Мнения: 105
Благодаря ви момчета, аз се поразрових в нета и там също е описано подробно, че по време на бременност е нормално... само че СУЕ също ми е завишено, 26 ми е.
мисля тази седмица или другата да си пусна още едно ППК, но в друга лаборатория със стерилна урина... здраве да.. Благодаря ви на всички  Hug

# 742
# 743
  • Мнения: 283
Във Феминa ходих в 20 г.с., първaтa ФМ несъм я прaеилa. Много съм доволнa от докторкaтa и сегa в 30 г.с. пaк ще ходя, дa сме сигурни, че всичко е нaред преди рaждaнето.
Мaмчетa, не знaм дaли сте рaзбрaли, но в Кaуфлaнд сa пуснaли бебефонa нa Бертони от 48 нa 35 лв. Преди мaлко го купих, товa ни е първaтa покупкa зa мaлкия юнaк Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт