Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 271

  • 36 078
  • 735
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 039




ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ


 











ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 еп)  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)  (80 еп - Финал)
 


ЕДИН СНИМАЧЕН ДЕН ЕНГИН - ИСТОРИЯ НА УСПЕХА    




   



АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри


 








ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.




ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 34 039


Здравейте дами. Нека бъдем заедно и в новата тема.

# 2
  • Мнения: 23 203


"Който разбере нещо ново - споделя с другите"

Честита нова Тема 271



# 3
  • Мнения: 20 905

Честита нова тема.
mariana51 Hug
Марта_49, и аз, нека да споделяме"с другите".

# 4
  • Мнения: 1 285



Да бъдем заедно  Марианка, благодаря и за темата и за пожеланието.

Да бъде слънчева, като времето днес.
                                                                         

# 5
  • Мнения: 20 905

Неусетно свикна с нея, изненадан от това, но с приятно чувство.

# 6
  • Мнения: 1 097
Здравейте,момичета,влизам да ви поздравя с новата тема. Сигурна съм,че и тя ще бъде изпълнена с много информация и размисли и всичко заради любовта и преклонението ни пред таланта на един голям актьор.Единственият според мен.
Честит да е празника на най-голямото чудо -децата. Искам всички деца да бъдат здрави,обгрижвани с много любов и щастливи. А вие мили момичета, съхранете за цял живот детето в себе си без да се вдетинявате.
Не знам вие къде сте,че слънцето ви е погалило с лъчите си,но при мен е сиво и мрачно все още. Затова за да разкъсам облачността ви подарявам нашето слънчице.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 34 039


Ех, тези прекрасни очи - всичко виждат.

# 8
  • Мнения: 23 203


Здравейте момичета ! Two Hearts

Навън е един прекрасен слънчев и празничен ден !

Наречен да е празник на децата по света, но заедно с тях  празнуват всички, защото няма нищо по-важно и по-любимо от тях !



Децата са най-чистите и невинни същества до момента в който ние възрастните не започнем да ги моделираме по свой вкус и подобие, да им предаваме собствените си страхове,  несбъднати мечти и  неосъществени цели.

Понякога децата показват най-правилните решения - защото не са обременени с амбициите и "мисленето" на възрастните.

Само децата могат да видят красота там, където ние възрастните дори може би няма и да  спрем своя поглед.

Във всеки човек обаче оставало да "живее" детето или поне малка част от него.

Нека да  не изхвърляме това късче от себе си и да успеем да видим красивото и доброто - точно по-детски / чисто и без предразсъдъци /.

Честит празник момичета ! Празнувайте заради децата около и "във"  вас !  Grinning

 



Мили момичета, ако бяхте прочели по задълбочено спойлера на пост 639 от вчера,
Скрит текст:
нямаше да

водите този разговор  кой е по - по - най , дали Туба или Берен.

За да Ви спестя труда, ще ви напиша последното изречение.

Научих, че двама човека могат да гледат едно и също нещо, а да виждат нещо съвсем различно.

Затова всяка от тях си има своите плюсове и минуси  и е различна в различните очи. Но., че и

двете се ползват с голямата любов на сънародниците си е абсолютно вярно.

Фатмагюл за мен си остава  най-добрия образ пресъздаден от Берен. Дано и Туба бъде най-

добрата Елиф, защото освен в"Огнено сърце" друго с нея не съм гледала.[/b]

Прочетохме го Комет, прочетохме !

Дори си бях взела две от "научените" истини, които препратих към серията която гледах. За съжаление си изтрих поста, защото некоректно бях сложила и  снимки с  текст.

За да бъде един проект успешен за своите изпълнители, освен тяхната собствена  вяра е нужно и тези пред които го представят също да им повярват. И да ги подкрепят !

И Енгин, и Туба казаха, че работят по един интересен проект, работят здраво и със желание. Нормално е да искат да успеят !

Ние като техни фенове / ако се смятаме за такива естествено / е нормално да ги подкрепим !

Дали харесваме или не харесваме някого- това няма никакво значение, когато предстои да се върши екипна работа !

И за да завърша - харесвам точно екипа Енгин-Туба ! И ще ги подкрепям ! Както и общият им проект !


# 9
  • Мнения: 4 966
Привет!



Днешният брой на "Енгинполис" има акцент... година от началото на протестите в Истанбул...

# 10
  • Мнения: 20 905
Цитат
Дали харесваме или не харесваме някого- това няма никакво значение, когато предстои да се върши екипна работа !

И за да завърша - харесвам точно екипа Енгин-Туба ! И ще ги подкрепям ! Както и общият им проект !
И аз ги подкрепям. Hug

# 11
  • Мнения: 4 966


В РФ се поздравяват с първия ден на лятото...



В Турция, галиба, се провежда филмов фестивал. ВКЕМ отново е представен...

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 34 039


"Магията на киното"
От 5 юни в Анкара започва китофестивал на турското кино. Нашият филм "Малък септемврийски проблем" ще участва.

# 13
  • Мнения: 4 966


Благодаря, Марианка!  Hug

Що се отнася до екипната работа, аз дотук харесвам изцяло тази работа във всички филми с Енгин. Не може да им се отрече професионализма на комшиите и като актьорска работа и като режисура,  музика и какво ли не.
Като актьорски екип най-добър беше, струва ми се, този на КВФ. Там почти нямаше слаби звена (единствено Налчалъ). В КРА започвам да се замислям... май "застиналите в пространството и времето" каменни изражения на хората от кръга Денизер не са следствие на лоша актьорска игра, а изискване на режисьора... Като че ли по този начин той иска да представи бездушието на техния лустросан свят. Ако съм права в догадката си, то... по-добре да сменят режисьора през втори сезон. Simple Smile Тогава сценаристките ще "стоплят" героите си без много промени в сценария. Simple Smile))

Като засегнах пространството и времето, се сетих - в РФ също плюнчат молив и правят изчисления заради репликата на бижутера "преди две-три седмици"... Simple Smile

Скрит текст:





Наистина нещо в потока на времето на КРА много се обърка... дали пък не са направили пробив с някой скрит андронен колайдер и сега си прескачат напред-назад във времето, а ние листим календари и се чудим...  Joy Започвам да се ослушвам за сензационни новини във физиката на времето.  Shocked



За любителите на Сайгън - пишат, че е нова.

http://vk.com/karaparaaskofficial?z=video-65765645_169522436%2Ff4c3150307208c5546 --- видео от Инстаграм с физзарядка на Илкин/Пелин Simple Smile

Последна редакция: нд, 01 юни 2014, 12:45 от marytza

# 14
  • Мнения: 1 285


Скрит текст:
Здравейте момичета ! Two Hearts

Навън е един прекрасен слънчев и празничен ден !

Наречен да е празник на децата по света, но заедно с тях  празнуват всички, защото няма нищо по-важно и по-любимо от тях !



Децата са най-чистите и невинни същества до момента в който ние възрастните не започнем да ги моделираме по свой вкус и подобие, да им предаваме собствените си страхове,  несбъднати мечти и  неосъществени цели.

Понякога децата показват най-правилните решения - защото не са обременени с амбициите и "мисленето" на възрастните.

Само децата могат да видят красота там, където ние възрастните дори може би няма и да  спрем своя поглед.

Във всеки човек обаче оставало да "живее" детето или поне малка част от него.

Нека да  не изхвърляме това късче от себе си и да успеем да видим красивото и доброто - точно по-детски / чисто и без предразсъдъци /.

Честит празник момичета ! Празнувайте заради децата около и "във"  вас !  Grinning

 



Мили момичета, ако бяхте прочели по задълбочено спойлера на пост 639 от вчера,
Скрит текст:
нямаше да

водите този разговор  кой е по - по - най , дали Туба или Берен.

За да Ви спестя труда, ще ви напиша последното изречение.

Научих, че двама човека могат да гледат едно и също нещо, а да виждат нещо съвсем различно.

Затова всяка от тях си има своите плюсове и минуси  и е различна в различните очи. Но., че и

двете се ползват с голямата любов на сънародниците си е абсолютно вярно.

Фатмагюл за мен си остава  най-добрия образ пресъздаден от Берен. Дано и Туба бъде най-

добрата Елиф, защото освен в"Огнено сърце" друго с нея не съм гледала.[/b]

Прочетохме го Комет, прочетохме !

Дори си бях взела две от "научените" истини, които препратих към серията която гледах. За съжаление си изтрих поста, защото некоректно бях сложила и  снимки с  текст.

За да бъде един проект успешен за своите изпълнители, освен тяхната собствена  вяра е нужно и тези пред които го представят също да им повярват. И да ги подкрепят !

И Енгин, и Туба казаха, че работят по един интересен проект, работят здраво и със желание. Нормално е да искат да успеят !

Ние като техни фенове / ако се смятаме за такива естествено / е нормално да ги подкрепим !

Дали харесваме или не харесваме някого- това няма никакво значение, когато предстои да се върши екипна работа !

И за да завърша - харесвам точно екипа Енгин-Туба ! И ще ги подкрепям ! Както и общият им проект !




Мартичка,  ако знаеш какъв дълъг пост ти бях написала и за миг отиде в небитието. Така и не разбрах защо. Пиша на новият си лаптоп /компютъра ми нещо се повреди/,а той е с толкова чувствителна клавиатура, че............резултата ти го споделих.

Ще се опитам по кратко да ти отговоря, дано си спомня поне част от написаното.

За теб не съм имала съмнения, че и ти като мен четеш и гледаш всичко. Видях веднага, че си използвала две от истините, нищо, че изтри поста си, бях го вече прочела. Пъргава съм си. Joy

Нормално е разбира се да подкрепяме  проекта на  Енгин, иначе защо ще се наричаме Енгинки.

За мен и критиките към създателите са нещо в реда на нещата, защото, като гледаме виждаме и хубави и лоши страни на сериала. На едните се радваме от другите се дразним  -  нормално.

Е, не си падам по абсолютните черногледци, защото винаги има нещо, заради което си заслужава гледането, дори то да е само Енгин.

Но тъй, като е колективен играч, трябва да приемем и колегите му. Та те в момента са му като
семейство.

Затова и аз, като зодия Везни все търся баланса и хармонията и може дори да ми личи, но никак не съм по крайностите. Не мога с лека ръка , ако не харесам едно да отхвърля всичко. При мене
чашата е почти винаги наполовина пълна, а не наполовина празна, ако и да е все едно и също.

Такава съм си, но пък мога да се гордея / макар, че нямам и капка заслуга/, че съм една зодия
с прекрасният ни Енгин бей. Не съм ли за завиждане ?  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт