На море в ТУРЦИЯ - тема 31

  • 107 048
  • 741
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 5 459
Laughing Постовете на Alinna топлят сърцето и душата ми.  bouquet Доста се притесняваше преди отпътуването и не съм очаквал че толкова много ще й хареса почивката в Мармарис.  thumbsup За догодина съм спокоен за нея-хаха.

 Laughing И аз съм спокойна за себе си. Както споменах и на отиване и на връщане имахме възможност да направим обзорна разходка с автобуса в Акчай и Дидим и ми е ясно, че не бих отишла да почивам в тези курорти. Много важно, че Веноса действително е малка приказка.....да но я няма голямата приказна магия на Мармарис.

# 646
  • Мнения: 24
Добро утро от мен! Това с плажа на Мармарис и аз доста съм го чела и разбрах, че е тесен, с недобър пясък и много пренаселен, а морето как е - подход, камъни, чистота на водата, в смисъл виждаш ли си крачетата като влизаш и да няма някакви кофти животинки  Laughing

# 647
  • Мнения: 42
Здаавейте и ние в събота се прибрахме от нашата почивка в Turan Prince World, Сиде. Изкарахме страхотна почивка , децата много страдаха катодойде време да тръгваме Simple Smile. Тези дни ще напиша коментар за самия хотел. Приятен ден на всички имного слънчеви почивки Grinning

# 648
  • София
  • Мнения: 107
Здравейте,

Чета с интерес мненията ви,доста обстойни за щастие.Почивали сме досега в Кушадасъ и Бодрум,но без дете,тази година за пръв път ще водим малкия с нас,а на всичкото отгоре и две двойки с малки деца,за които ще е първо море в Търция.Дали бихте споделили,това което търся е : хотел с много зеленина,по възможност ниски постройки,а не огромна масивна сграда,с хубав плаж и в самият комплекс да има повече атракциони.Тази година това са приоритетите.Благодаря Hug

# 649
  • Мнения: 260
Отзиви от скоро почиващи в ПАЙН БЕЙ?

# 650
  • Мнения: 7 605
Отзиви от скоро почиващи в ПАЙН БЕЙ?

Виж линковете на 1ва страница.

# 651
  • Мнения: 408
Може ли малко информация за Alkoclar Alacati в Чешме? Не мога да кажа, че прочетох 31 теми по 50 страници, но доста четох и нищо не намерих. Да си купувам ли акуа обувки? Как са стаите? Имат ли вана?

# 652
  • Мнения: 7 605
Не мога да кажа, че прочетох 31 теми по 50 страници, но доста четох и нищо не намерих.

Не е необходимо, на 1ва страница сме събрали линкове към мненията за хотели. Ако този хотел не фигурира сред тях, значи никой не е писал за него.

# 653
  • Мнения: 408
Не мога да кажа, че прочетох 31 теми по 50 страници, но доста четох и нищо не намерих.

Не е необходимо, на 1ва страница сме събрали линкове към мненията за хотели. Ако този хотел не фигурира сред тях, значи никой не е писал за него.
В интерес на истината, на 1-ва страница не успях да намеря нито един хотел в Чешме. Затова заключих, че аз не правя нещо наред и започнах да чета отделните страници в темите. Четох 2 дни и след като нищо не намерих се престраших да питам.
С риск да се повторя: Търся отзиви за Alkoclar Alacati в Чешме. Намерих отзиви в някакъв английски сайт, но не мога да им вярвам, защото не мога да филтрирам отзиви на туристи от отзиви на турагенти.

# 654
# 655
  • Мнения: 267
Здравейте отново, скъпи дами.

След доста обстойно четене и проучване, след "Емре бийч" Хотел се спряхме на "BATIHAN BEACH RESORT & SPA 4*" Решихме да сменим дестинацията от Мармарис на Кушадасъ. Хотела и предлаганите услуги изглеждат доста по - хубави, отколкото на "Емре".
Прочетох коментарите от първата страница, но все още имам няколко въпроса Grinning.

-  Има ли нещо около хотела на пешеходно разстояние? Примерно след вечеря да се разходи на някъде човек? Главна улица? Кушадасъ като град има ли какво да се види и приятно ли е за разходка?
- Хотела има стара и нова част. Старата част в какво състояние е ? Прочетох, че е добре, но моля ако има някой с актуална информация, нека да сподели.
- "Макс алл инклузиве" -  за този хотел отнася ли се, че 24 часа може да се яде и пие?
- Плажа и водата как са? Май ще се откажем от Мармарис и Емре най - вече заради претъпкания малък и каменист плаж.
- Притесняваме се, че Август ще е доста пренаселено. Храна и напитки има ли или е както в други хотели - докато свърши?

Май е това за сега. Благодаря ви за търпението и отзивчивостта   bouquet

Старата част на хотела си е супер ! инклузива и обсужването и чистотата са на високо ниво ! Няма по-як плаж от този на Батихан - ситен пясък , широка ивица , перфектни шезлонги , шалтета , чиста морска вода - направо като питейна ! уникални басейни и парк ..... Hug Peace Моето любимо място за почивка ! Приятно изкарване !  bouquet

p.s Нищо не мога да кажа за "около хотела" - не сме излизали - защото се радвахме на морето , на басйна и на пълен релакс Simple Smile Кушадасъ е на 7 км - хубаво градче , пълно с магазини за всякакви неща и изключително любезни и гостоприемни хора !!!!!

# 656
  • Мнения: 408
Благодаря за линка. Това е сайта, за който написах, че не вярвам. Прочетох най-горния коментар и не мога да повярвам, че става въпрос за 5-звезден хотел, а не за палатка: Няма тоалетна четка и IlianaHr си помислила, че поставката до тоалетната е ваза?!?! Нямало топла вода, хранели ги предимно с пилешки дробчета, асансьорите били зле програмирани, на рецепцията били неефективни ... Честно, повече се смях, отколкото да повярвам на фейлетона от в-к Стършел. По-стари коментари не четох. Снимките, с които се рекламира хотела, говорят съвсем друго - най-малкото имат тоалетни четки  Laughing.

# 657
  • София
  • Мнения: 4 294
Да си повторя въпроса - има ли почивали това лято или миналото в Онирия Кларос в Оздере, на първа страница има мнения за този хотел от 2012 и 2011 г., моля за по-пресни впечатления.

# 658
  • София
  • Мнения: 3 610
Само мога да кажа,че като минахме покрай него изглеждаше доста добре(даже ММ си го заплю за догодина Grinning ,ама нещо май ще му се размине като му гледах цените Joy )и като рових за отзиви прочетох няколко в трипадвизора и бяха хубави Peace

# 659
  • Варна
  • Мнения: 10 572
Благодаря за линка. Това е сайта, за който написах, че не вярвам. Прочетох най-горния коментар и не мога да повярвам, че става въпрос за 5-звезден хотел, а не за палатка: Няма тоалетна четка и IlianaHr си помислила, че поставката до тоалетната е ваза?!?! Нямало топла вода, хранели ги предимно с пилешки дробчета, асансьорите били зле програмирани, на рецепцията били неефективни ... Честно, повече се смях, отколкото да повярвам на фейлетона от в-к Стършел. По-стари коментари не четох. Снимките, с които се рекламира хотела, говорят съвсем друго - най-малкото имат тоалетни четки  Laughing.



Явно няма от групата посещения в този хотел,вярно е,че и мненията са важни,но тези наистина са смешни,ако толкова ти е харесал,гледай клипове в ю туб и по своя преценка си реши дали да "рискуваш",защото мога да ти дам пример за един хотел,който много познати харесват,а аз не съм чак толкова възхитена,а пък те хората си потретват даже Peace

http://www.deals.bg/TurtsiyaCheshme-ALKOCLAR-ALACATI-CESME-5-5noshtuvki-All-Incl-238lv-na-chovek-TRAV_16615

Общи условия

Активация на акаунт