На море в ТУРЦИЯ - тема 31

  • 107 050
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5
Здравейте НИКОГА НЕ ХОДЕТЕ В ХОТЕЛ СОЛЕ САНТА МАРИЯ Кушадасъ !!!! Вчера се върнах от "почивка" бях в този ужасен хотел. За 7 нощувки трябваше да сменям 3 стаи и само главоболия и нерви събрах там.... В едната стая климатика не ми работеше и два дни ме мотаха, докато не ми дадоха 2 стая там пък беше запушена цялата канализация и за малко да направим наводнение, при смяната ми в 3 стая ми изчезна половината багаж ( 3 стая вече беше в друга част на хотела, която беше малко по-добре) и докато не дойде тур операторката и не се разкрещях (понеже вече ми дойде в много повече всичко) никой не ми обърна внимание. Плажа пише, че е на 200 м, но в същност е на 800м. не е от най- чистите, а и първите  5 м. във водата са с гадни камъни... Единственото хубаво на хотела беше храната...
 Беше най- ужасната почивка, която някой може да си представи... Тур операторската фирма е ANEA Travel , за повече от 12 часа път не предложиха нито вода, нито кафе... Но иначе екскурзоводите бяха супер Айлин, Юнал и Ерджан. 

# 736
  • Варна
  • Мнения: 10 572
Цитат
СОЛЕ САНТА МАРИЯ Кушадасъ

На този хотл се чудя как са му дали и 4 звезди без да съм ходила там newsm78

# 737
  • Русе
  • Мнения: 1 515
Сестра ми ходиха в СОЛЕ САНТА МАРИЯ Кушадасъ края на април и бяха много доволни. Може би, защото е преди разгара на сезона и не е бил пълен хотела, получили са хубави стаи, не са ходили на плаж, защото е била студено, ползвали са басейн.

# 738
  • Мнения: 5
Цитат
СОЛЕ САНТА МАРИЯ Кушадасъ

На този хотл се чудя как са му дали и 4 звезди без да съм ходила там newsm78

Ами и аз това се чудех.... Но иначе ми казаха, че Турция понеже не е в ЕС и стандарта е по различен т.е. оценката им за 4* в БГ отговаряла на 3*, но за Санта Мария и 1 е много!!!

# 739
  • Мнения: 5
Здравейте НИКОГА НЕ ХОДЕТЕ В ХОТЕЛ СОЛЕ САНТА МАРИЯ Кушадасъ !!!! Вчера се върнах от "почивка" бях в този ужасен хотел. За 7 нощувки трябваше да сменям 3 стаи и само главоболия и нерви събрах там.... В едната стая климатика не ми работеше и два дни ме мотаха, докато не ми дадоха 2 стая там пък беше запушена цялата канализация и за малко да направим наводнение, при смяната ми в 3 стая ми изчезна половината багаж ( 3 стая вече беше в друга част на хотела, която беше малко по-добре) и докато не дойде тур операторката и не се разкрещях (понеже вече ми дойде в много повече всичко) никой не ми обърна внимание. Плажа пише, че е на 200 м, но в същност е на 800м. не е от най- чистите, а и първите  5 м. във водата са с гадни камъни... Единственото хубаво на хотела беше храната...
 Беше най- ужасната почивка, която някой може да си представи... Тур операторската фирма е
ANEA Travel , за повече от 12 часа път не предложиха нито вода, нито кафе... Но иначе екскурзоводите бяха супер Айлин, Юнал и Ерджан. 

Грешка Анеа Травел е фирмата, която се грижи за нас по време на екскурзията и другите организирани екскурзии от тях. Извинявам се за грешката, която допуснах, от Анеа Травел сме много доволни екскурзоводите им са на много високо ниво, няма да съжелявате! Айлин, Юнал, Ерджан много сте готини, БРАВО НА ВАС!!! Фирмата с която патувахме е  Партнер Травел, по-горе написаното се отнася за нея, не за Анеа Травел!

# 740
  • Мнения: 6
Някакви впечетления от Гранд Ефе последните години?
Ще пътувам края на септември с Ориент 99
Кажете някакви мнение?  Rolling Eyes Embarassed

Благодаря!

# 741
  • Мнения: 44
tomcriuse - моля дай мнение за гранд ефе и патуването с ориент до кушадасъ , че го гледам хотел и се двоумя между него и още един

мерси предварително

Общи условия

Активация на акаунт