Габриел Гарко, "Чест и уважение"... и още италианско - тема 16

  • 42 729
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 888
Добро утро  Laughing


Скрит текст:

# 16
  • Мнения: 79
Добро утро Шаци  Hug
Нашият май пак ще хойка.... ooooh! Crossing Arms Не се спря

GABRIEL GARKO SARA' OSPITE IL 07 GIUGNO 2014 Discoteca Palmariva - Fossalta di Portogruaro - Veneto

# 17
  • Мнения: 9 541
Добро утро и от мен! Шаци, Ивет Hug Hug
Шаци Hug, мерси за кафенцето и клипчето "Свещени води"...малей, като чух тия български напеви, си помислих, че това е твое клипче newsm78

Ивет Hug, пак е хукнал Габриел по дискотеките, само не разбирам какво общо има големият му успех в "Руди Валентино" с дискотека Палмарива, но карай да върви...... newsm78 Май ми трябва второ кафе, за да видя връзката newsm78....Отивам.....



Хубав ден на всички! Peace

# 18
# 19
  • Мнения: 79
 Laughing Ами честно казано и аз много не хванах връзката, но понеже така вървяха двете - успеха и дискотеката, и аз понеже съм много изпълнителна  Joy и ги постнах така както си бяха.

 hahaha hahaha Голяма главоблъсканица.

# 20
  • Мнения: 79
Между другото, все забравям да отбележа, но тук много ми прилича на Джуд Лоу.

# 21
  • София
  • Мнения: 7 888
Лиа  Hug и аз сутринта бях много изненадана като чух нашата песен Laughing
А иначе, иде лято, Габриел няма ли най накрая да се спре с тия дискотеки Thinking да обърне малко внимание на фиданцатата, та да я видим най после и ние  Joy

# 22
  • Мнения: 9 541
Ивет Hug, вярно, че прилича на Джъд newsm78 А за репортерските новини не се кахъри, това са писали, това си постнала, трябва да пратим ддд123 Hug малко да ги ограмоти, как и какво се пуска, че да е интересно Peace



Laura Pausini - Víveme

# 23
  • VelikoTurnovo, Bulgaria
  • Мнения: 35
Някой гледа ли "Пътят на розата"по Нова ТВ, че в неделя не можах да го гледам и много ме е яд. Дали го има качен някъде newsm78.
Ако може някой да ми каже накратко какво се случи newsm03

# 24
  • Швейцария
  • Мнения: 584
Добър дееееен  Hug Hug Hug

Клипчета, снимки от хубав по-хубав Гарко  Heart Eyes Благодаря на всички   bouquet

Да споделя с вас на какво се натъкнах  #Crazy

“Грях и срам“ ще се завърне с нов сезон през септември 2015, всъщност в трети сезон няма да бъде Нито Валди /Габриел Гарко/, но отново ще се завърне Кармен Фонтамара /Мануела Аркури/. Много нови герои са предвидени за трети сезон, които ще усложнят развоя на интригата и ще възпрепятстват плановете за растежа на фирмата Фонтамара и Джулио.
Валерио, в следващия сезон, ще има морални и духовни кризи, които ще го подтикнат  да напусне църквата, за да се бори с полу-брат си Джулио за правомощията на семейната фирма.
Снимките на новия сезон ще започнат към  края на 2014 и ще може да се гледа към септември 2015.


http://www.ilvicolodellenews.it/telefilm/serie-tv-italiane/il-pe … amp;utm_source=28

# 25
  • Швейцария
  • Мнения: 584
Ауууу, забравих да благодаря на Кали Hug за новата тема  newsm51 newsm51 newsm51

# 26
  • Мнения: 5 462
Някой гледа ли "Пътят на розата"по Нова ТВ, че в неделя не можах да го гледам и много ме е яд. Дали го има качен някъде newsm78.
Ако може някой да ми каже накратко какво се случи newsm03
интересно турските и индийските филми ги има в нова плей , а итал. сериали не. ooooh!

# 27
  • VelikoTurnovo, Bulgaria
  • Мнения: 35
Някой гледа ли "Пътят на розата"по Нова ТВ, че в неделя не можах да го гледам и много ме е яд. Дали го има качен някъде newsm78.
Ако може някой да ми каже накратко какво се случи newsm03
интересно турските и индийските филми ги има в нова плей , а итал. сериали не. ooooh!

Много жалко наистина, идеми да ги  #2gunfire

# 28
# 29
  • VelikoTurnovo, Bulgaria
  • Мнения: 35
Благодаря много mipsy  lovekiss пуснах го да се тегли - довечера ще гледам newsm44

Общи условия

Активация на акаунт