Габриел Гарко, "Чест и уважение"... и още италианско - тема 16

  • 42 724
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 462




Лия  Heart Eyes с погледа на " ще изям Червената шапчица на една хапка " Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes много ми харесва  Heart Eyes

Така се радвам ,че Гарко не се е родил в Турция . Щеше  да е грехота такива любовни сцени като неговите да са завоалирани   и снахата нищо да се не сеща  Mr. Green Въпреки , че напоследък едвам ги целИва  ooooh! не е като в   " Лице на ангел "....с Козима ....
Да не се е повредил нашия човек ?  Mr. GreenRolling Eyes hahaha Joy

# 736
  • Мнения: 1 499
За същата Лиа Heart Eyes Ама и тя много се вживя,  като наистина си беше Joy


Права си Шаци  newsm10 Я гледай какво става ТУК  #Crazy






Блубел  wavey нещо за този гръб  hahaha hahaha hahaha























Спокойна вечер на всички  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Мисля , че подобаващо завършваме и тази тема  hahaha hahaha hahaha

# 737
  • Мнения: 9 541
 Peace Peace Peace
Ддд123 Hug, търсих още една от тези фотки, но в леглото, е там вече наистина се облещих #Crazy, какви действия предприемаше Гарко с гърдите й....кой знае за какво си е мислил  Joy Joy Joy Joy Joy

# 738
  • Мнения: 1 499


Скрит текст:




Лия  Heart Eyes с погледа на " ще изям Червената шапчица на една хапка " Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes много ми харесва  Heart Eyes

Така се радвам ,че Гарко не се е родил в Турция . Щеше  да е грехота такива любовни сцени като неговите да са завоалирани   и снахата нищо да се не сеща  Mr. Green Въпреки , че напоследък едвам ги целИва  ooooh! не е като в   " Лице на ангел "....с Козима ....

Да не се е повредил нашия човек ?  Mr. GreenRolling Eyes hahaha Joy


Според мен , някой от режисьорите се е повредил ......

# 739
  • Мнения: 1 499
Peace Peace Peace
Ддд123 Hug, търсих още една от тези фотки, но в леглото, е там вече наистина се облещих #Crazy, какви действия предприемаше Гарко с гърдите й....кой знае за какво си е мислил  Joy Joy Joy Joy Joy

Нищо не ми минава през ъкълЯ  hahaha hahaha hahaha Вече тотално се разконцентрирах  #Crazy #Crazy #Crazy

Сега сложи  сцената и с Козима ....и ще си пускам филма  Joy Joy Joy

# 740
  • Мнения: 9 541


Вихър е той, наш Габчо Laughing

# 741
  • Мнения: 1 499
Мисля , мисля .....какво ли прави Лия  Joy Joy Joy  Дано не разбере за Фиоренца  ooooh!













Колко е хубав с дълга коса  Heart Eyes

# 742
  • Мнения: 9 541



 Peace Peace Peace много му отива дълга коса Heart Eyes

# 743
# 744
  • Мнения: 1 095
Представяш ли си турците да дадат техен артист  гол като Гарко в няколко филми и сериали и партньорката до него също и секс до дупка newsm78 Joy Joy Joy Joy Joy Така се хиля, че не мога да пиша.... Joy Joy Joy Joy Joy
И след това (партньорката) няма да смее да се усмихне (задоволно и щастливо), защото нали им е забранено! Joy Joy Joy

Здравейте!  Hug





Последна редакция: вт, 05 авг 2014, 19:44 от kali_georgieva

# 745
  • Мнения: 1 499
Кали  Hug нека се изкъпе под душа с Габри (партньорката) , пък после да си стои недоволна  Joy Joy Joy

# 746
  • Мнения: 9 541
Труден е пътят към новата тема Joy Joy Joy Joy, при такива фотки на финала! Heart Eyes



Forest Stairway, Killarney, Ireland

Ддд123 Hug ти само за едното къпане с Габри ли си hahaha, та ти си била лесна Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт