Габриел Гарко, "Чест и уважение"... и още италианско - тема 16

  • 42 737
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 7 893
Оффф, хич не ми хареса тая новина. Сякаш ми взимат нещо мое  Joy  Joy Joy
Тонио си е един  Heart Eyes

Ами подготвени сме дето се казва, за сезон 4. Всичко може да се очаква  smile3511

# 706
  • Мнения: 23
Оффф, хич не ми хареса тая новина. Сякаш ми взимат нещо мое  Joy  Joy Joy
Тонио си е един  Heart Eyes

Ами подготвени сме дето се казва, за сезон 4. Всичко може да се очаква  smile3511

И аз изобщо не мога да си представя някой друг освен Габриел да играе Тонио, и никак не ми се връзват турците със сицилианските порядки  #2gunfire  Абсурд просто!
А вчера свършиха серийките по диема на третата част на "Чест и уважение", аз независимо че съм ги гледала пак ги следях, понякога и сутрин и вечер!  Heart Eyes
Имаме цял месец до четвъртия сезон, чакам го с нетърпение  Hug

# 707
  • Мнения: 9 541


Тая дама секретарица в Америчко ли беше? newsm78

# 708
  • София
  • Мнения: 7 893


Тая дама секретарица в Америчко ли беше? newsm78
Същата, видяхме я и в Нито2, и май до колко помня е гадже на Франческо Тести  newsm78

# 709
  • Мнения: 9 541


Тая дама секретарица в Америчко ли беше? newsm78
Същата, видяхме я и в Нито2, и май до колко помня е гадже на Франческо Тести  newsm78

  love001 Hug

# 710
  • Мнения: 1 499
Момичета  Heart Eyes как въобще ви хрумва да се притеснявате за " Чест и уважение " 4  rotfImbo rotfImbo rotfImbo Та само като видях персонажите от сета и станах  #Crazy #Crazy #Crazy
















 #Crazy #Crazy #Crazy ooooh!

# 711
  • Мнения: 1 499
Гърба на секретарката от .....Роберто Роко  Heart Eyes



# 712
  • Мнения: 1 499
Спокойна съм ...нещата са под контрол  Heart Eyes



За мен не само Тонио е единствен , ами Гарко е единствен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Така мъж не ме е привличал от ученичка  ......  Kissing Heart С тези страхотни студени очи ...........привличащи като магнит  Heart Eyes

# 713
  • Мнения: 1 095
Ддд,   Hug Hug Hug искрено ти се радвам, на усещанията.
В този сложен и труден живот е хубаво когато чуя, че някой (независимо от какво) се
зарежда с положителни емоции.

# 714
  • Мнения: 9 541
ддд123 Hug, гледайки фотките от сета на сезон 4, започвам да се питам, дали няма да обръщат Честта на комедия Rolling Eyes Много се забавлявах с новите снимки Laughing

# 715
  • софия
  • Мнения: 73
Момичета,от доста време ви чета,какво сте го захапали тоя Гарко,и той е човек както всички останали.Оставете го да си живее живота както си иска.

# 716
  • Мнения: 9 541
Момичета,от доста време ви чета,какво сте го захапали тоя Гарко,и той е човек както всички останали.Оставете го да си живее живота както си иска.


Няма страшно, ниe "захапваме", но не стискаме hahaha hahaha hahaha



Последна редакция: вт, 05 авг 2014, 08:49 от lia-martin

# 717
  • Мнения: 1 499
Ех, щеше да бъде хубаво ако си толкова важен за някого , и твоето мнение да има значение за неговите действия в живота му  Heart Eyes В случая с Габриел , ние сме само коментатори . Няма как да го захапем за каквото и било друго освен за написаното от италианската преса , защото за българската Габриел Гарко е световно неизвестен  Joy Joy Joy  .....А живота като гледам той доста добре си го живее, независимо колко и кой го коментира  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes А и честно , аз лично много го харесвам , затова съм и в тази тема . Ако харесвах Азис - примерно  , съм сигурна , че щях да чета информация за него .... Heart Eyes



# 718
  • Мнения: 1 499
ддд123 Hug, гледайки фотките от сета на сезон 4, започвам да се питам, дали няма да обръщат Честта на комедия Rolling Eyes Много се забавлявах с новите снимки Laughing

Лия  Heart Eyes след фиаското с моя огромен любимец Нито Валди  Mr. Green не може да ме изненада каквато и да било развръзка на сюжетната линия .

# 719
  • Мнения: 1 499
Само като погледна сета на Честта......4 и  ooooh!



 а колите ....



предполагам , че на " Чест и уважение " 15 Тонио  ще седне в Ламборгини , ако на тези години може да се свие достатъчно , за да влезе в него  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт