Габриел Гарко, "Чест и уважение"... и още италианско - тема 16

  • 42 733
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • софия
  • Мнения: 72
И аз го харесвам Габриел,явно не е толкова безисвестен,гледала съм

 му филмите и сериалите.За мене той е най -дбрият им артисит,но да не коментираме , че филмите му не струват.

Последна редакция: вт, 05 авг 2014, 01:24 от sisihua

# 721
  • софия
  • Мнения: 72
А честно казано и аз като гледам снимките на 4 сезон не ми вдъхват доверие.Май ще бъде боза.

# 722
  • София
  • Мнения: 7 890
Buongiornoooo ragazze  Heart Eyes


Скрит текст:
И аз го харесвам Габриел,явно не е толкова безисвестен,гледала съм

 му филмите и сериалите.За мене той е най -дбрият им артисит,но да не коментираме , че филмите му не струват.

Thinking В крайна сметка всеки има право на мнение и вкус, пък бил той и лош  Peace

# 723
  • Мнения: 9 541
Ей ме на и мен, привет! Hug Hug Hug

Шаци Hug, хубаво е сутрин да има приятна музичка, кафе и Гарко Heart Eyes
ддд123 Hug, представяш ли си наистина Чест и уважение, сезон 15 hahaha hahaha hahaha Аз поне няма да го преживея, а с това темпо и много други тук Mr. Green А Тонио.....нали си има "двойници" .. newsm78 newsm47



MASSIMILIANO MORRA

# 724
  • Мнения: 9 541
Ето да ви покажа и турския Тонио Wink

 smile3502  smile3534

фотка от Петан   bouquet

и кой ще замества GIUSEPPE ZENO



ето този младеж, Şükrü Özyıldız, когото аз си харесвам от един сериал "Надежда за обич" Peace Но в Честта как ще се справи и понятие си намям newsm78

# 725
  • Мнения: 1 499
Здравейте момичета  Hug Мерси за кафенцето и хубавото клипче ,Шаци  Heart Eyes

Лия  Heart Eyesспециални поздрави на Петан  Heart Eyesколажът и е  newsm10 ако можех  и аз бих направила , но с болната ми тема за колите ....

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes





 Mr. Green Mr. Green Mr. Green



# 726
  • Мнения: 1 499
За турската версия на " Чест и......" съм сигурна , че ще се справят и ще има успех , защото първоначалния сценарии с двамата братя , единия полицай , другия мафиот беше уникален . След това нишката се загуби , но трябва да се има в предвид ,че първоначалният режисьор Salvatore Samperi е починал 2009 година и щафетата е поета от добре известния ни Алесио Интури . Само , че  знаем ,  че ,турските колеги на Гарко нямат любовни сцени , а Тони преспива по минимум с три девойки на сезон  Joy Joy Joy newsm78

# 727
  • Мнения: 9 541
За турската версия на " Чест и......" съм сигурна , че ще се справят и ще има успех , защото първоначалния сценарии с двамата братя , единия полицай , другия мафиот беше уникален . След това нишката се загуби , но трябва да се има в предвид ,че първоначалният режисьор Salvatore Samperi е починал 2009 година и щафетата е поета от добре известния ни Алесио Интури . Само , че  знаем ,  че ,турските колеги на Гарко нямат любовни сцени , а Тони преспива по минимум с три девойки на сезон  Joy Joy Joy newsm78

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Те интимните сцени ще ги показват завоалирано, ала "сещай се снахо" какво може да се е случило Joy Joy Joy



Дали беше още giorno при италианците newsm78 newsm78 /11.58 ч./

# 728
  • Мнения: 1 499




Лия  Heart Eyes с погледа на " ще изям Червената шапчица на една хапка " Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes много ми харесва  Heart Eyes

Така се радвам ,че Гарко не се е родил в Турция . Щеше  да е грехота такива любовни сцени като неговите да са завоалирани   и снахата нищо да се не сеща  Mr. Green Въпреки , че напоследък едвам ги целИва  ooooh! не е като в   " Лице на ангел "....с Козима ....

# 729
  • София
  • Мнения: 7 890
Той в "Лице на ангел' много се беше разпищолил и то не само с Козима. Ами с "Фиоренца" събраха ми очите  Joy Joy Joy

# 730
  • Мнения: 9 541
Вярно Шаци Hug, сетих се ooooh!, останах със зяпнала уста smile3532 какво ни показват италианците Joy Joy Joy Joy Joy
Нали за тази "другарка" говориш? Simple Smile

# 731
  • София
  • Мнения: 7 890
За същата Лиа Heart Eyes Ама и тя много се вживя,  като наистина си беше Joy

# 732
  • Мнения: 9 541
Представяш ли си турците да дадат техен артист  гол като Гарко в няколко филми и сериали и партньорката до него също и секс до дупка newsm78 Joy Joy Joy Joy Joy Така се хиля, че не мога да пиша.... Joy Joy Joy Joy Joy

# 733
  • София
  • Мнения: 7 890
И аз като си го представих, щях да се задавя. Ми като нищо може и централно тока да спрат по време на сериала, а за глобите не ми се мисли  Joy Joy Joy
Друго си е да се гледат влюбено 20 - 30 епизода после, една целувка по челото и те това ти  hahaha

# 734
  • Мнения: 9 541
И Габриел зави като вълк като ни прочете hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт