Русия 1

  • 1 054 697
  • 23 590
  •   2
Отговори
# 11 460
  • Мнения: 3 826
След като БРЮМ обяви курс към НАТО и ЕС, руснаците заявиха, че азбуката е византийска,  Joy
голямо безсилие е това тяхното ....

# 11 461
  • Мнения: 12 302
След като БРЮМ обяви курс към НАТО и ЕС, руснаците заявиха, че азбуката е византийска,  Joy

Най-интересното е, че всички версии са верни - и създаването на славянска писменост е византийско начинание, и Охридската школа е била в географската област Македония, и школата е била българска.

# 11 462
  • Мнения: 3 826
   Важно е санкциите да продължат, БРЮМ (или както  се договорят  с гърците за името) да се асоциира с ЕС и НАТО, а по-късно да влезе, важно е и руснаците да останат в пръст в уста   .

# 11 463
  • Мнения: 12 302
  Важно е санкциите да продължат, БРЮМ (или както  се договорят  с гърците за името) да се асоциира с ЕС и НАТО, а по-късно да влезе, важно е и руснаците да останат в пръст в уста   .

Най-важно е никой да не остане "с пръст в уста" и най-вече да не бъдем въвлечени в конфликти, от които няма връщане назад заради нечии интереси.

ПП А със санкции да се замерят както си искат.

# 11 464
  • Мнения: 8 526
   Важно е санкциите да продължат, БРЮМ (или както  се договорят  с гърците за името) да се асоциира с ЕС и НАТО, а по-късно да влезе, важно е и руснаците да останат в пръст в уста   .
И ти да си доволна   
Толкова първично разсъждаваш,много ме забавляваш

# 11 465
  • Мнения: 3 826
Хубаво е, че се забавляваш- дълги години ще продължи това и много вълнения ще има....

# 11 466
  • Мнения: 8 526
Хубаво е, че се забавляваш- дълги години ще продължи това и много вълнения ще има....
Не мисля😁
Докато македонците влезнат е ЕС ,той ще се разпадне

# 11 467
  • София
  • Мнения: 3 411
ЕС няма да се разпадне. Да не са луди да изпуснат толкова власт?

# 11 468
  • Мнения: 6 122
eau, може ли и източника? Благодаря.

Не съм eau, но ето един. https://www.state.gov/r/pa/prs/ps/2017/06/271637.htm

При цялото ми уважение към алтернативните източници на енергия, целта е да се преразпредели пазара на конвенционалните и очевидно никой не провижда той да върви към упадък, щом се полагат толкова усилия за въпросното преразпределение.

Няма как да се преразпредели пазара, защото пазара реагира винаги там, където му е най-изгодно. А алтернативните източници определено все повече се налагат като по- изгодни. Всяка минута буквално някой прави някакво откритие в тази сфера, а това ги прави все по-изгодни и по-изгодни за всички.

# 11 469
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Скрит текст:
eau, може ли и източника? Благодаря.

Не съм eau, но ето един. https://www.state.gov/r/pa/prs/ps/2017/06/271637.htm

При цялото ми уважение към алтернативните източници на енергия, целта е да се преразпредели пазара на конвенционалните и очевидно никой не провижда той да върви към упадък, щом се полагат толкова усилия за въпросното преразпределение.

Няма как да се преразпредели пазара, защото пазара реагира винаги там, където му е най-изгодно. А алтернативните източници определено все повече се налагат като по- изгодни. Всяка минута буквално някой прави някакво откритие в тази сфера, а това ги прави все по-изгодни и по-изгодни за всички.
Това на теория е така, но на практика днес, не е, за съжаление!

# 11 470
  • Мнения: 8 526
ЕС няма да се разпадне. Да не са луди да изпуснат толкова власт?
н
Е,доскоро беше немислимо и държава да напусне ЕС ,ама ето на,Брекзит е факт😁

# 11 471
  • София
  • Мнения: 3 411
Не е факт. А е възможно след брекзита друга държава да не си и помисли за напускане. 😎

# 11 472
  • Мнения: 8 526
Не е факт. А е възможно след брекзита друга държава да не си и помисли за напускане. 😎
Искаш да кажеш ,че ще се помолят да останат в ЕС?😁
А е възможно и да искат и други да напускат.
Този ЕС е пълна пародия

# 11 473
  • София
  • Мнения: 4 878
Не е факт. А е възможно след брекзита друга държава да не си и помисли за напускане. 😎
Искаш да кажеш ,че ще се помолят да останат в ЕС?😁

Те вече се молят, но никой не им откликва на молбите.  Mr. Green

# 11 474
  • София
  • Мнения: 3 411
Искам да кажа каквото казах. В момента къде са британците?

Общи условия

Активация на акаунт