ФОНД АСИСТИРАНА РЕПРОДУКЦИЯ - ТЕМА 18

  • 63 551
  • 722
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 591
tanya то нови тръби няма да ти изникнат , ама може пък да ти изникнат например едни 5000 лева. То вече на това трябва да се надяваме, май,май...

# 46
  • Мнения: 2
ЗДРАВЕЙТЕ, ИМАТЕ ЛИ ИНФОРМАЦИЯ  КОЛКО ВРЕМЕ СЛЕД ОДОБРЕНИЕТО ОТ ФОНДА СЕ ПОЛУЧАВА ЗАПОВЕД.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 7 147
ЗДРАВЕЙТЕ, ИМАТЕ ЛИ ИНФОРМАЦИЯ  КОЛКО ВРЕМЕ СЛЕД ОДОБРЕНИЕТО ОТ ФОНДА СЕ ПОЛУЧАВА ЗАПОВЕД.


Прочети последните няколко страници от предходната тема и ще разбереш.

# 48
  • Мнения: X
ЗДРАВЕЙТЕ, ИМАТЕ ЛИ ИНФОРМАЦИЯ  КОЛКО ВРЕМЕ СЛЕД ОДОБРЕНИЕТО ОТ ФОНДА СЕ ПОЛУЧАВА ЗАПОВЕД.


Въпрос загадка!!!!!

... и много променлива величина

# 49
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Момичета какво ли става? Защо толкова време няма обаждания? Няма ли някой да се похвали?

# 50
  • Мнения: 120
Мисля ,че отново трябва да се обърнем към медиите.Една от мацките беше написала писмо до министърката .Аз го копирах и го пратих до facebook страниците на бтв , Карбовски, Милен Цветков и не помня още кой ,но .......нищо. Нека всички се организираме и направим нещо.Аз вече много се притеснявам.

# 51
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Момичета какво ли става? Защо толкова време няма обаждания?

Вече и аз се чудя какво става  Crossing Arms Crossing Arms
Ще видим с това затишие какво ще излезе.

# 52
  • Мнения: 2
Момичета, чували ли сте за някакви промени в ръководството на фонда? Thinking Thinking на фонда.

# 53
  • Мнения: 19 689
zezeto , до мен има 3000! Мислех си онзи ден, че тъкмо ще имам време да забременея веднъж, да родя и тъкмо ще ми е излязла заповедта за второто Grinning

Кристи,а пък на мен току виж ми "пораснат" нови тръби докато я чакам.... Mr. Green

Ааааа, сигурна съм, че със силата на позитивното мислене ще стане! Просто трябва да си по-дзен! Тогава няма и да се ядосваш колко ще чакаш за заповедта! Ех, значи...докога да те уча на ум и разум?! Grinning

# 54
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
А аз така като гледам в статистиките на страницата на фона от 03.05-06.06 са раздадено - 0 заповеди ако не се лъжа. И аз пращах писмото до медии до министерства но НИЩО.

# 55
  • Мнения: 19 689
Момичета, не искам да ви дразня излишно, но ако няма пари, няма да има и заповеди. И ако ще да се оплачем на Вси Светии, Арменския Поп и ФиланкИшията едновременно, файда няма да има. Не че не можем да опитаме, но истината е, че обещанията са едно, възможността е нещо друго, а реализацията понякога хич я няма.

# 56
  • Мнения: 591
Ми, нека кажат бе cristi , че няма пари, защо мълчат? Мен това ме дразни..
Г-жа Велчева, беше казала да не пращаме писма никъде- тя сама щяла да се справи.. Защо да се примиряваме, кой би се справил по- добре една жена ( макар и ръководител) или 3000 разгневени бъдещи майки.

# 57
  • Мнения: 19 689
Защото, за да имаш 3000 разгневени майки трябва А) да са наистина 3000 разгневени, Б) да са единни и В) да имат организация. Аз, ти и още десетина дами тук можем и да си мрънкаме, но това не е 3000, не е единство и в никакъв случай не е организация.

Казвам го с най-добро чувство! Да не ме обесите сега Hug

# 58
  • Мнения: 4 954
Според мен стъпка първа е да се получи информация какво реално става, т.е къде е проблемът, виждам, има напредък, никой не отрича наличието на проблем вече. Дотогава нищо не може да се направи и 1000 писма да изпратим, че "нещо става". Чакаме си отговора, който е обещан. Да, забави се заради трагедията с Паоло, но се надявам да бъде даден идната седмица. Реално не знаем има или няма пари, защо има забавяне, а спекулираме. Да, това е най-вероятната причина. Аз моите въпроси ги зададох в предната тема и се надявам да им се отговори и срещата да се състои. Нека повече жени отидем на тази среща всяка със своите си въпроси и идеи.

# 59
  • Мнения: 121
Бъдещи мaми, нaпълно Ви подкрепям. И до моятa зaповед 24 7** имa нaй-мaлко годинa, но кaкто кaзa Тaнчето... отивaм до мaгaзинa зa свещи и зaпочвaм дa се моля дa ми порaснaт тръби, зaщото и aз си нямaм нито еднa. Всякa секундa ми е ценнa, зaщото единственият ми яйчник може дa се скaпе всеки момент от пореднaтa кистa... Тa тaкa, чaкaнето ме съсипвa, но неяснотиите около рaздaвaнето нa зaповедите и цялото зaбaвяне просто ме довършвaт... aко имaте нуждa от подкрепa можете дa ми пишете. Не съм от София, но с кaквото могa ще помпгнa, зa дa се рaзреши проблемa и нещaтa дa потръгнaт нормaлно. Трябвa дa е ясно, че времето нa всякa еднa от нaс е безценно и дори нещaтa дa не се случaт зa 2-3 месецa, то поне дa се случaт в някaкви нормaлни и ЯСНИ времеви грaници.  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт