ФОНД АСИСТИРАНА РЕПРОДУКЦИЯ - ТЕМА 18

  • 63 623
  • 722
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 933
Благодаря за посрещането  Hug
Ами започвам с питането Simple Smile Подадохме  документи на 29-ти  август в Селена -Пловдив, след лапароскопия и отстраняване на тръбите. Вчера ми се обадиха пак от Селена и ми дадоха номерче 25 949 . Значи ли това, че сме одобрени и не трябваше ли от София да ни се обадят? или клиниката, в която сме подали документите има тази задача?

Все още не значи,че сте одобрени.Никой не се обажда да ти каже че си одобрен,ти проверяваш в сайта та ЦАР като въведеш ЕГН-то си.Засега е рано да проверяваш-след около месец -месец и половина ще ти излезе статуса на сайта им.После чакаш и следиш номерата тук или в групите във фейсбук.Успех ти желая,зареди се с търпение.

# 676
  • Мнения: 19 717
Танче, с теб какво става? Hug

# 677
  • България
  • Мнения: 3 621
Благодаря, момичета. Вече ми е по-ясно Simple Smile

# 678
  • Мнения: 933
Танче, с теб какво става? Hug
Чакам си кротко номерчето,още малко над 400 останаха.Пусках и хормоните отново и другата седмиц съм на преглед.Препоръка за оценка на резерва през септември.

# 679
  • Мнения: 19 717
Стискам палци за един месец да минат Hug

# 680
  • Мнения: 933
Стискам палци за един месец да минат Hug
Kissing Heart....Дай Боже,определено ще се чуе като ми се обадят... Mr. Green

# 681
  • София
  • Мнения: 6
Номер 23118 отива за заповед на 19.9.14 г. за втори опит  надявам се успешен

# 682
  • Мнения: 44
Номер 23118 отива за заповед на 19.9.14 г. за втори опит  надявам се успешен
Успеххх  дано вторият ти донесе радосст>

Последна редакция: пн, 08 сеп 2014, 12:34 от Nadinkaaa

# 683
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
Ехее, още 6 до мен Simple Smile Успех, дано е успешен втория опит!

# 684
  • Мнения: 402
Още 310 до мен, дали ще се доредя за октомври  Thinking
Дано...

# 685
  • Мнения: 5 060
Разбира се, Тия, дългото чакане приключи.  Grinning

# 686
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 121
Здравейте , и аз се записвам при вас.Миналата сряда подадох документите във фонда и съм с номер 25964.Казаха ми , че ще чакам около 6-7 месеца, но се надявам да стане по-бързо.Или поне времето да мине по-бързо.Пожелавам успех на всички  Hug

# 687
  • Мнения: 58
Здравейте , и аз се записвам при вас.Миналата сряда подадох документите във фонда и съм с номер 25964.Казаха ми , че ще чакам около 6-7 месеца, но се надявам да стане по-бързо.Или поне времето да мине по-бързо.Пожелавам успех на всички  Hug

6-7 месеца е едно много добро пожелание Simple Smile иначе в момента чакането е около 8-9 месеца Simple Smile

# 688
  • Мнения: 19 717
И аз това щях да кажа Simple Smile Ако беше само 6 месеца, щеше да е хубаво.

# 689
  • Мнения: 324
Момичета,утре ще ходя до фонда да подавам документи за 3-ти опит.
Някой ако има някакви питания или задачи,казвайте да ги изпълнявам  на място  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт