Токуда болница - София - 19 тема

  • 80 202
  • 746
  •   1
Отговори
# 195
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
*Sesil* д-р Колева, д-р Димитров... моето го прави д-р Корсачки (водещ) и д-р Илиев (асистиращ) - доволна съм... не е било съзнателният ми избор на екип, а стечение на обстоятелствата, защото д-р Колева отсъстваше тогава, както и д-р Димитров, а тя ме беше оставила на д-р Корсачки...

# 196
  • Мнения: 134
Д-р Колева, д-р Димитров, са добри оператори.
А до колкото тук съм чела  д-р Лазарова лепи,а не шие след секцио.

Как така лепи? Какво значи? Аз при нея раждах секцио и наистина не ходих за махане на конци, но реших, че са някакви резорбиращи се и затова?  Иначе белегът ми доста избледня.

# 197
  • Бургас
  • Мнения: 304
Благодаря ви момичета!
Днес сутринта се свързах, но ударих на камък. Д-р  Димитров ще е в отпуска почти до края на септември. Попитах за кого ще мога да се запиша в следващите 10-ина дни на преглед и имената които помня са Корсачки,  Кирякова и още 2-3 ми изброиха, но много бързо не можах да се усетя да ги напиша. Та отново съм в чуденка, към кого да се насоча за секцио.  Rolling Eyes Питам, защото има д-ри които правят повече секцио и са предпочитани, както и такива, които се търсят за нормално раждане. Искам спокоен лекар, на който мога да се доверя и разчитам, че ще ми направи секциото както трябва, защото при първото моята д-рка си е оставила ръцете и както каза един доктор по ФМ:  "Добре, че ще раждаш пак, да те оправят след първото ти секцио".

# 198
  • Мнения: 18
Здравей Сесил, запиши си час за д-р Димитров-нали след два месеца ще раждаш. Аз бях при него и много съм доволна.Наистина чудесен лекар и човек. Преди това ходих малко при Илиев-ами малко съм разочарована и затова се прехвърлих при д-р Димитров.

# 199
  • Мнения: 266
Аз също родих в Токуда (секцио)  при д-р Димитров преди почти месец и съм доволна. Исках раждането ми да бъде планирано при добър специалист, а за него бях чувала доста добри неща  Peace

# 200
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Д-р Колева, д-р Димитров, са добри оператори.
А до колкото тук съм чела  д-р Лазарова лепи,а не шие след секцио.

Как така лепи? Какво значи? Аз при нея раждах секцио и наистина не ходих за махане на конци, но реших, че са някакви резорбиращи се и затова?  Иначе белегът ми доста избледня.
вид шев, със силикон  Peace

# 201
  • Мнения: 13
Здравейте! Днес разбрах, че съм бременна и съм много щастлива! Първото си дете родих в Токуда и второто мисля също да родя там! Но този път мисля да следя бременността си по здравна каса там още от самото начало! Питането ми е след колко време е най-добре да си запазя час, кой води консултациите по здравна каса?
   Благодаря!

# 202
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Мисля в 5 г.с. се виждаше плоден сак, а в 6-7 и сърдечна дейност, по-рано - няма смисъл  Peace

По каса следят д-р Евтимова, д-р Живкова и д-р Колева. За други не ми е известно, а от тях само д-р Колева води раждания  Peace



*Sesil*, д-р Колева също  Peace

# 203
  • Мнения: 13
Звъннах, но ми казаха, че само д-р Евтимова и д-р Живкова преглеждат по здравна каса. Запазих час при д-р Евтимова. Някакви впечатления от нея да сподели някой..... Simple Smile

# 204
  • София
  • Мнения: 2 497
Момичета, това значи, че Кирякова преглежда само платено, така ли?
Някой, който е раждал там така и си е проследявал всичко, може ли да ме посъветва горе долу колко излиза накрая, като тегли чертата?

# 205
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Звъннах, но ми казаха, че само д-р Евтимова и д-р Живкова преглеждат по здравна каса. Запазих час при д-р Евтимова. Някакви впечатления от нея да сподели някой..... Simple Smile
така ще ти кажат, защото на това разчитат... аз нямам кой знае какви положителни впечатления от нея, нищо особено, малко наизуст си говори без да вникне в конкретния случай и предисторията  Peace

Момичета, това значи, че Кирякова преглежда само платено, така ли?
Някой, който е раждал там така и си е проследявал всичко, може ли да ме посъветва горе долу колко излиза накрая, като тегли чертата?
да, д-р Кирякова не преглежда по каса... за цени - първоначален преглед 40 лв., платена ЖК мисля беше 15 лв., ехограф отделно - 30-35 лв., тоново 15 лв. (това беше преди две-три години)... зависи и от самата бременност, защото може да се наложи повече ехографи, повече тонове, повече посещения... имало е случаи, в които си плащам и ехограф и два-три пъти тонове за един ден, въпреки, че съм се следяла по каса  Peace

# 206
  • Калифорния
  • Мнения: 464
Бях скоро при Евтимова на платен преглед. Направи ми добро впечатление. Чаках не повече от 5 минути, за да вляза. После при прегледа много се стараеше - случаят ми беше по-особен и тя ме гледа сума време, извика и други лекари (Илиев и Колева) да кажат какво мислят. Подозирам обаче, че ако си по ЗК няма да ти отдели толкова внимание. Просто часовете по ЗК са много нагъсто, докато платените са по друго време и явно няма чак такъв наплив за тях.

Последна редакция: вт, 26 авг 2014, 15:10 от annie_to

# 207
  • Мнения: 34
За д-р Евтимова прочети в тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=595984.0

Подкрепям казаното там - аз съжалявам, че не избрах друг лекар... Ако е само да ти следи бумащината през бременността, ОК, но за нещо сериозно по-добре се консултирай с други специалисти!

# 208
  • София
  • Мнения: 415
Аз имам записан час при д-р Колева за 01.10 по ЗК. Взможно е да са я пропуснали по телефона newsm78

# 209
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
не са я пропуснали по телелфона, просто не я казват като лекар по каса... искат да "пробутат" така да се изразя другите две лекарки по каса  Peace

Общи условия

Активация на акаунт