Токуда болница - София - 19 тема

  • 80 198
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
всичко е строго индивидуално... моето дете в началото не можеше да засуче, защото се беше хранило през сонда, съответно втори път я слагаха, защото започна да спада още повече (роди се 2 кг)... единият път когато ходих в Интензивен сектор за кърмене направо си ми казаха да не идвам повече, защото нямало смисъл тя не засуквала и пак сонда  Confused После пък имаше ид руги проблеми, та при нас кърменето изобщо не се получи... така, че вс е различно при всеки

# 736
  • София
  • Мнения: 2 497
Ако помолиш и предупредиш - дават. Ако не - след 2-3 часа

# 737
  • София
  • Мнения: 5 193
  Hug Мерси!

# 738
  • Мнения: 9
Здравейте, някой има ли представа дали в Токуда мога да си избера анестезиолог за секцио - плаща ли се отделно, колко струва? С избор на екип планирам да съм, както и първия път. Тогава избрах само водещ лекар и ми се падна случайно д-р Велева. Сега искам отново да е тя.

# 739
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Днес ми казаха, че раждането излизало доста над обявеното в страницата на болницата. Мамите раждали там могат ли да кажат дали са им взимали допълнително, ако да, колко?

# 740
  • Мнения: 63
Два пъти съм раждала там и не са ми взимали повече от посоченото 1500 за раждане с екип и 500 неонатологичен пакет

# 741
  • София
  • Мнения: 4 122
2013 г. раждах:
_избор на екип - 1,500 лв.
_пакет за детето - 600 лв.
_упойки - 400 лв. (Освен епидуралната, поради моя вина се наложи да ми сложат за секциото пълна). Та само това беше доплащането.

# 742
  • София
  • Мнения: 418
Аз раждах 2011г. и ми взеха 1500лв за раждане + 500лв пакет за бебето. Наложи се да остана една седмица заради проблем с бебето, но не ми взеха нищо допълнително за това.

# 743
  • Мнения: 334
Родих 2014г без избор на екип. Беше нормално раждане. Платих 1300лв -> 800лв за раждането и 500лв неонатологичен пакет.

# 744
  • Мнения: 9
Аз нямах предвид принципно цените, те са както са описани на 1 стр., а дали ако искаш конкретен анестезиолог да ти сложи спиналната (при секцио с екип), трябва да платиш отделно. Иначе аз раждах 2014 първия път и въпреки, че с бебето стояхме 7 дни (заради АБ на мен и бебо), не са ни взели повече от официалния ценоразпис - раждането с екип + пакет за бебето (тогава можеше да се избере 400 лв или 600лв). Май ще трябва да звънна и да питам

# 745
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
До колкото зная - анестезиолог не се избира - който е на смяна.

На мен и двете раждания не ми излязоха по-скъпо, отколкото е обявено. Първото 1500 лв, второто 800 лв  Peace Грижите за децата по 500 лв и за двете. И двете ми раждания са без упойка, второто и без избор на екип  Peace

Ще пусна новата тема  Peace

# 746

Общи условия

Активация на акаунт