Отговори
# 30
  • Мнения: 11 820
Оф Гришо все си усложнява живота  ooooh!

# 31
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 993
Като не хося по чуждите мегдани и не мога ви хвана мисълта  ooooh!

По-добре не ходи! Аз се чувствам обидена лично от конкретен пост и е много жалко, че човек писал в нашата тема не може да направи разлика между сериозното и майтапа. И понеже сме на футболна вълна, ще цитирам един футболист от близкото минало - да духа супата!

# 32
# 33
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Като не хося по чуждите мегдани и не мога ви хвана мисълта  ooooh!

По-добре не ходи! Аз се чувствам обидена лично от конкретен пост и е много жалко, че човек писал в нашата тема не може да направи разлика между сериозното и майтапа. И понеже сме на футболна вълна, ще цитирам един футболист от близкото минало - да духа супата!

newsm09 newsm09 newsm09 newsm09

# 34
# 35
  • Мнения: 27 500
  Hug    аз  в темата на ПО  не влизам , но днес  влязох  да разбера  какво се пише и шок и ужас  ooooh! не съм конфликтна личност , напротив  добричка сам си и си патя от това в живота ! малко остана да им тегля по една , спрях се  , а за фон са сложили  как Яман  целува зваздътъ  ooooh!   защао сме критикували Ча    той  с това държание и роля си е за кратика , но Чаатай ако се вслушваше   във феновете си ,  нямаше да е за бъзик с тая Сера !  измучах олекна ми

# 36
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 508
Като не хося по чуждите мегдани и не мога ви хвана мисълта  ooooh!

По-добре не ходи! Аз се чувствам обидена лично от конкретен пост и е много жалко, че човек писал в нашата тема не може да направи разлика между сериозното и майтапа. И понеже сме на футболна вълна, ще цитирам един футболист от близкото минало - да духа супата!

newsm09 newsm09 newsm09 newsm09
Викам да ги обадим, няма само нас да ни плашат с докладни  hahaha hahaha hahaha

# 37
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 508
Абе пратете ми на лични,да не влизам там ,че ще се напрегна и няма да мога да се въздържа от изказване  ooooh!

# 38
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Aман бе.... smile3512никога не знам какво става.... Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

РенУ... newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 bg bg bg bg

# 39
  • Мнения: 6 105
Зиз и аз съм тъй  Mr. Green

# 40
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 508
Зизуно и аз не знам  Joy Joy Joy

# 41
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 993
Абе пратете ми на лични,да не влизам там ,че ще се напрегна и няма да мога да се въздържа от изказване  ooooh!

Кой какво да ти прати? newsm78
И аз нищо не разбрах.  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 27 500
Ирка  Hug Heart Eyes     изкажи се  душа

# 43
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 508
Абе пратете ми на лични,да не влизам там ,че ще се напрегна и няма да мога да се въздържа от изказване  ooooh!

Кой какво да ти прати? newsm78
И аз нищо не разбрах.  Mr. Green
Ми обидния пост да ми пратите , че не искам да влизам и да се напрягам там  Crossing Arms

# 44
  • Мнения: 30 820
Не ви и требе Mr. Green

Фр на КПА Laughing http://vbox7.com/play:ee31e187b3 Ако не си го видяла де Hug

Зиз Heart Eyes за Гришо скачам Party Party Party

Общи условия

Активация на акаунт