Отговори
# 45
  • Мнения: 6 105

Оха  Mr. Green А така,малко да ревнува господинчото  hahaha

Ирче,не се занимавай,не си струва!  ooooh!

# 46
  • Мнения: 18 785
тцт а да ви пита човек вие чиЙ го дирите там  Crossing Arms защо им падате на нивото,не виждате ли че са дребни душици и по далеч от носа си не виждат или от на Серкиния нос  newsm78  не обръщайте внимание на тези неща,заяждат се с вас и се палите тука веднага. нямат си друга работа нали им свършва сезона и си търсят забавления  ooooh!

не ги знам какво са писали толко,Профче бъди над тия неща и недей ходи да им гледаш тъпизмите  Naughty  коя е тази дето е писала преди тука  newsm78

ПП: представяте ли си догодина пък какво ще е на 6-тите награди  :hahaha:3-тата световна война  Joy

# 47
  • Мнения: 620
тцт а да ви пита човек вие чиЙ го дирите там  Crossing Arms защо им падате на нивото,не виждате ли че са дребни душици и по далеч от носа си не виждат или от на Серкиния нос  newsm78  не обръщайте внимание на тези неща,заяждат се с вас и се палите тука веднага. нямат си друга работа нали им свършва сезона и си търсят забавления  ooooh!

не ги знам какво са писали толко,Профче бъди над тия неща и недей ходи да им гледаш тъпизмите  Naughty  коя е тази дето е писала преди тука  newsm78

ПП: представяте ли си догодина пък какво ще е на 6-тите награди  :hahaha:3-тата световна война  Joy

Те бяха различни наградите  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
и войните: почва се с балканска и т.н.  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 48
  • Мнения: 18 785
Не ви и требе Mr. Green

Фр на КПА Laughing http://vbox7.com/play:ee31e187b3 Ако не си го видяла де Hug

Зиз Heart Eyes за Гришо скачам Party Party Party
ооо цАлювкиии Joy

# 49
  • Мнения: 30 820
Иначе нема се освести и нападне Mr. Green

# 50
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Сега аз ще ви светна за какво иде реч. #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Г-жа Дении се изказала ''мило'' за нас. Жената е покрусена от тукашната критика към Ча. Crazy
Ама от къде идва тая покруса... newsm78 newsm78 Да не би Нарцисчева, Лелчето, БелА и Проф да лъжат нещо? Еми всеки пост е подкрепен с доказателство. #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Ани седнала да я успокоява... #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

Най ме втрещи изказването на онази дама под гръмкият ник Ники Коцева... ooooh! ooooh! ooooh!

Внимавайте сега....

"Тишината в спалнята води до лоши неща" (май перифразирах). #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Ама оооооуууу...ти на кой светИ последно та си наясно у чия спалня е тишина ма... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Тишина има във вашите спални, че като ви чета постовете и направо се изумявам...
Седнали да го дигат на пиедестал Чачо... с постове подкрепени с много междуметия... Mr. Green
Алоооууу...приберете лигите, че ще се обезводните... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

То е опасно да се влиза там...не знам да ли нема се лъзнем на некоя лига и да си потроша главата...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 51
  • Мнения: 18 785
тцт а да ви пита човек вие чиЙ го дирите там  Crossing Arms защо им падате на нивото,не виждате ли че са дребни душици и по далеч от носа си не виждат или от на Серкиния нос  newsm78  не обръщайте внимание на тези неща,заяждат се с вас и се палите тука веднага. нямат си друга работа нали им свършва сезона и си търсят забавления  ooooh!

не ги знам какво са писали толко,Профче бъди над тия неща и недей ходи да им гледаш тъпизмите  Naughty  коя е тази дето е писала преди тука  newsm78

ПП: представяте ли си догодина пък какво ще е на 6-тите награди  :hahaha:3-тата световна война  Joy

Те бяха различни наградите  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
и войните: почва се с балканска и т.н.  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
лошоо много лошо  Joy
дано само не излезе 100 годишната война  Joy`е чак тогав я втасахме  hahaha

# 52
  • Мнения: 30 820


Най ме втрещи изказването на онази дама под гръмкият ник Ники Коцева... ooooh! ooooh! ooooh!

Внимавайте сега....

"Тишината в спалнята води до лоши неща" (май перифразирах). #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Ама оооооуууу...ти на кой светИ последно та си наясно у чия спалня е тишина ма... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Тишина има във вашите спални, че като ви чета постовете и направо се изумявам...
Седнали да го дигат на пиедестал Чачо... с постове подкрепени с много междуметия... Mr. Green
Алоооууу...приберете лигите, че ще се обезводните... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

То е опасно да се влиза там...не знам да ли нема се лъзнем на некоя лига и да си потроша главата...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 53
  • Мнения: 18 785
Зиз то може и на некой сопол са лЪзнеш  Joy

мале мале просотията ходи по хората  ooooh!

# 54
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Зиз то може и на некой сопол са лЪзнеш  Joy

мале мале просотията ходи по хората  ooooh!
верно е...аз от напрежение забрайх сополти... Joy Joy Joy hahaha hahaha

Била ни тишина у спалните...у наште спални... Shocked Shocked Shocked Shocked

# 55
  • Мнения: 27 500
 Hug  това което прочетох в другия двор ми стига , аз вече си измучах в предния пост  , тука в нашата тема си казваме  фактите напрово ,  за това ни обиждат ! Сера си е плашило   и не става за актриса ,   а да не говоря за стила и как  отиде на наградите   Sick 

Последна редакция: чт, 12 юни 2014, 19:38 от femmi2

# 56
  • Мнения: 620
Зиз, велика си начи
Браво, припадничивите с междуметията  Joy Joy Joy Joy
 "Прекомерно наситената с междуметия реч е признак за висока емоционалност и/или бедност на езика (на други изразни средства)."
Къде е тишината - звъни на прозореца  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 57
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Сега аз ще ви светна за какво иде реч. #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Г-жа Дении се изказала ''мило'' за нас. Жената е покрусена от тукашната критика към Ча. Crazy
Ама от къде идва тая покруса... newsm78 newsm78 Да не би Нарцисчева, Лелчето, БелА и Проф да лъжат нещо? Еми всеки пост е подкрепен с доказателство. #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Ани седнала да я успокоява... #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

Най ме втрещи изказването на онази дама под гръмкият ник Ники Коцева... ooooh! ooooh! ooooh!

Внимавайте сега....

"Тишината в спалнята води до лоши неща" (май перифразирах). #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Ама оооооуууу...ти на кой светИ последно та си наясно у чия спалня е тишина ма... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Тишина има във вашите спални, че като ви чета постовете и направо се изумявам...
Седнали да го дигат на пиедестал Чачо... с постове подкрепени с много междуметия... Mr. Green
Алоооууу...приберете лигите, че ще се обезводните... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

То е опасно да се влиза там...не знам да ли нема се лъзнем на некоя лига и да си потроша главата... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green


 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Ми то на въпросната с гръмкия.... затова и отговорих тука, че нещо май на нея и е празно и тихо и цялата и мисъл все около кревата тича Mr. Green явно скоро не са и обирали паяжините tooth

ПП Ма вЕрно е много тъпа тая- вчера с Ренка я поздравихме с една емблематична песен за такива като нея в изълнение на Руслан Мъйнов hahaha

Последна редакция: чт, 12 юни 2014, 19:20 от Беллора

# 58
  • Мнения: 18 785
Зиз то може и на некой сопол са лЪзнеш  Joy

мале мале просотията ходи по хората  ooooh!
верно е...аз от напрежение забрайх сополти... Joy Joy Joy hahaha hahaha

Била ни тишина у спалните...у наште спални... Shocked Shocked Shocked Shocked


кЪк можа  Shocked СопоЛти баш сакън  Joy

аййй тишина те пък как разбраха да не са СРС-та  Joy подслушват ли кво  newsm78 или си водят изводи по техните  newsm78 пък кога някоя от наште е била тиха  Joy където и да е  hahaha

# 59
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Абе чухте ли клюката ся...на Сера умопомрачителната рокля дет мяза водорасло как вика Проф струвала 4500 тл.  Mr. Green
Чухте ли бееееее....4500тл...не лира, не две...4500тл... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт