Отговори
# 690
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

Ауууу и каква джиджана гривничка има, ама и паласките и се звездеят, я как са се подали и те за снимката  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 691
  • Мнения: 18 785
хахах Наде карай то аз и рд-то му не знам кога е  Joy

приличат си ама друг път  Joy Емко ако го беше блъснал Мееметьо с колата у муцката тогава щяха да са си лика прилика  Joy

а ти Леголас как можа го сравниш със Сера,направо си го обиди човека   Naughty  Joy
Аааа по прическите си бяха като близнета  hahaha hahaha hahaha
мЪ направУ  Close викам б.х мама му тоз пък Емо кога влезна и той у филма  Crossing Arms срамота жена му умре и той се Фтурна при Сера великолепната  Joy

# 692
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Ко си прайкате тукЯ, дундички мои сладки?... wavey wavey wavey

Не знам колко теми съм пропуснала...нямам време да чета... Rolling Eyes, ама много ми липсвахте... Heart Eyes гушкам ви всичките... Hug Hug Hug

# 693
  • Мнения: 18 785

Ауууу и каква джиджана гривничка има, ама и паласките и се звездеят, я как са се подали и те за снимката  hahaha hahaha hahaha hahaha
уаууу  Shocked отпред все едно кога се пробвах да връзвам морски възел  Joy същия ефект се е получил  Joy моЕ станем дизайнер  hahaha

# 694
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 545
Приличаше  като избухна да! Те явно затова май избягват подобни сцени в които да се наема и да въси вежди, че става същия като Емко, само дето беше по-красив по онова време Mr. Green Ноо звездЪтЪ няма потенциал за такива свади, тя е по мрънкането- на няколко пъти в последната серия ми скъса нервичките с интонация....
 Снощи  като никога гледах цяла серия да чакам да си трошат джамовете, но джамджията се дръпна и отказа офертата...
Трябва да отбележа че рокля с такава кройка като на сватбата и отиваше на СС- самата рокля с тези мрежички не ми хареса, но кройката беше добра, за разлика от онази в която се беше скиприла на награждаването си- една идея по-късо и щеше да е като на вариететна танцьорка с тези лъскави ресни...А онази украса  или апликация да го нарека не знам newsm78 онова отпред на роклята, все едно беше навъртяна от кабели Sick

пп Ирчеее hahaha Joy Joy Joy чайките летяли по посока гнездото на главата му.... малееее rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 695
  • Мнения: 21 201
Оооооо Звездолинчеее. Hug
Не ти виждам левите ФЕмирчета, нерде са!? newsm78

# 696
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Ама трябва си търсим Влъхи, клиенти с вкуса на Сера, инак ще си умрем от глад  hahaha hahaha hahaha
Звезде  Heart Eyes Hug

# 697
  • Мнения: 21 201
Ама трябва си търсим Влъхи, клиенти с вкуса на Сера, инак ще си умрем от глад  hahaha hahaha hahaha
Звезде  Heart Eyes Hug
Смятай, че едва ли, ще имате много клиентела. Joy
Ох Верчееее......морски възел. Joy

# 698
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

Ей ги Селен и Толгахан, дето били разделени, те явно на раздяла така се прегръщат  hahaha hahaha hahaha

# 699
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 545

Лини,Мичони,Зизуно,Влъхита,Наде,Бел,Павлинче Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Ма много са ми интересни значи, кога им е висок рейтинга, ирония имаше, че видите ли как можел да бил платен, а когато им е нисък, де е иронията, айде бе къде е ? Сега изкарват Световното виновно, тъй, тъй, то ще е ми, то инак такъв интелигентен и пълен с Звезди сериал, изпуска ли се, Дженифър Лопес за Световното ще ми прави песни, ама оуууу за ПО-то ще правиш, кви са тия световни, много е загубена значи  Naughty

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 700
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Наде, Hug Heart Eyes аз си виждам и двата крачола... Peace

Ирче, Hug Heart Eyes

# 701
  • Мнения: 27 787
 Здравейте на всички Hug    Толгахан на време остави  Сера  нашия  Ча,  още не се е осъзнал  , но и това един ден, ще стане   Praynig  сега да измуча , в тази държава оправия няма  , вчера цял ден вуйчо ми на легло и чака  доктора да дойде ,  Аман от безхаберие !

# 702
  • Мнения: 21 201
Умно момче излезна Толгахан. smile3521
Звезде аз не, виждам ти само десните ФЕмирчовци.
Феми. spoko Hug
Профи, Манче, Мимче, мяркам Ви. Hug Hug Hug
Еджето докопа Ча и едва ли, ще го пусне занапред ми дано Киво Praynig се отскубне от нея.

# 703
  • Мнения: 18 785
Ама трябва си търсим Влъхи, клиенти с вкуса на Сера, инак ще си умрем от глад  hahaha hahaha hahaha
Звезде  Heart Eyes Hug
бе тя ни е достатъчна я колко награди има да печели  Joy богати ще станем  hahaha

видях го тоя момент сега ми малко когато се ококори с очите и крясъците му по това заприлича на него  Joy

# 704
  • някъде из Врачанско
  • Мнения: 711


хайде на Габи колажчето

едно Фемирско ми е сегодня....

Общи условия

Активация на акаунт