Отговори
# 705
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 031
Целувам ви всички. Аут съм 2-3 дни. Не можах да гледам ПО. Дано нощес успея да се намъкна тук. Чао!

# 706
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 460
Нали- когато вземе да се блещи, да въси вежди и да крещи става Емко- да не беше това гнездо на главата му и цялостното окепазяване на физиката....
Затова казвам че май съзнателно избягват такива сцени, че хората си правят асоциации с друг негов герой... Стои на безопасно разтояние като извади овчи поглед като на колежката си, но понякога се налага да играе мъжки мъж! Снощи точно този момент им хареса  оттатък, но от къде да знаят че голяма част от сценвите в предишния му сериал са от този тип Wink

# 707
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 524
И аз ги виждам, Звезде Peace
Феми  Heart Eyes Hug така е, аз вече нищо не ме учудва  spoko
Зизуно  hug чакай да кажа и аз, че да видиш, колко по зле съм  Mr. Green
Ставам аз сутринта, що годе в биващо настроение и с мисълта за кафе, докато оправям тихата си спалня, си мисля, я дай да спретна и едни мъфинки, ей така за спорта  Thinking
Речено, сторено. Тръгвам с песен към мутвака, приготвям си цедката, кафенцето и пей сърце, и ето тук всичко пропадна, реших да си изплакна чашата със студена вода, трик научен от време оно, за по добър каймак  Mr. Green Пускам и тя тече, изведнъж каза бууууууумммм, люс, и стана Ниагарския водопад  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Ся си представете, как гръмна водата, щото е била спирана у светите зори, и идва на тласъци, теракота ми е черен където е поставена кухнята, тя е черна, а уредите иноксови, а барплота второто ниво е от стъкло, и картинката е следната, обръщам се и всичко е на капки, чак на кутията за хляба имаше капки, която също е иноксова  ooooh!
От там почва едно мърморене, споменаване на майките на всички, които работят по канализацията на улицата ни, бърсане, вадене на препарати, бърсане на стъклото, вече не ми е до песни  #Cussing out
Правя си кафе, и вадя миксери и форми за мъфините, почвам вече видимо по спокойна, изплаквам си чашката от брашното, която съм ползвала, и оооооооо напрежение, пак същото, бамммммм по голяма струя, вече сме в Дубайските фонтани  #Crazy
На път да ревна от яд, пак вадя и повтарям същата процедура, междувременно миксера си работи там, кафето се пие в движение, щото нервата не ми позволява да седна  Crossing Arms
И за да не ми е крив деня, и да имам настроение все пак, реши да го направи трети път за щастие, та вече мога да кажа, едва ли има по чист от моя под в кухнята  Crossing Arms
Ама нали съм си тъпо, но упорито, направих мъфините  Mr. Green
Но, главата ми от тая радост при срещата ни с водата, ще ми се пръсне  ooooh!

# 708
  • някъде из Врачанско
  • Мнения: 711
https://www.youtube.com/watch?v=YThcnPf3wKg&list=RD02ETUvPJP4wOk&index=7
За Ирката и Зиз-да се поотпуснат след срещите си с Кербалата из домовете им




# 709
# 710
  • Мнения: 30 820
Здравейте Hug Hug Hug

Илда Hug се е появила Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Слънчицето Hug и то Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

А Испания как са я драли ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! добре че заспах в началото още ooooh!

Хубав ден Hug

# 711
  • някъде из Врачанско
  • Мнения: 711
Ренка-  Hugздрасти, да ти е хубаво и на теб, днес Hug футболът е като турските сериали, не знаеш от коя трънка ще изскочи заек Joy Joy Joy аз чакам финала, само там ще е истината Hug
я вижте от моята трънка какъв колаж изскочи

# 712
  • Мнения: 30 820
Павлинче Hug така е Laughing очаквай неочакваното Laughing

Рууни- дошли да станат световни Laughing а дано  Heart Eyes ама надали Laughing

# 713
  • Мнения: 27 622
 Hug   Баръш, добре прави , като напуска  бозавия ПО , а Ча е главния герой   лесно не може да напусне  , ако е подписал договор за втория сезон

# 714
  • Мнения: 30 820
Ква е тая защита при втория гол ooooh!

# 715
  • Мнения: 298
 Heart Eyes

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug



Зизуни  spoko Кво им се косиш. Нали си е в тяхното леговище  Grinning

Ирка-упоритка  spoko spoko

# 716
  • Мнения: 30 820
Манка мързеланка Heart Eyes Hug

Чагатай Улусой для журнала "Vogue":

"Мне достаточно просто быть самим собой. Я не хочу быть кем- то еще. Каждая роль, которую мы играем, меняет нас. Если мы все время будем жить ею, мы не сможем создать нормальные отношения."

# 717
  • Мнения: 21 201
Йоанчееее, Hug мяркам те, Манче. Hug
Понеже всяка си е на нейна вълна Mr. Green та и аз да си кажа на каква съм. Laughing
УмирГам си от кеф, Party че във Вторник в деня на КСШ в 19 часа щели да ни пуснат трейлър за 14 епизод от предстоящия втори сезон. Party
И трите са големи Убавици. #Silly #Silly #Silly

# 718
  • Мнения: 30 820


Таз от Хулигана през Курето и Шурето та у ПО Laughing

# 719
  • Мнения: 30 820
Това си беше фал срещу вратаря #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт