Лятото дойде, ноемврийче в жегите расте - Тема 5

  • 24 275
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Бургас
  • Мнения: 88
момичета някакви мнения за пренатал , странични ефекти има ли ?
относно даренията поне в Бургас искат и документ от химическо чистене , за това аз ги раздавам на познати

# 721
  • Мнения: 1 602
Привет.  Hug
Като гледам ще изпишем темата, и трябва да мислим за ново заглавие. Или ренденце да избере от предишните предложения? На който му вървят римите да дава предложения.  Simple Smile

На мен днес ми е супер тъпо. Вече нямам търпение да дойде петък и да си видя детето,че много съм се затъжила. Ще бъдем във Варна поне седмица и ако някой иска може да си организираме една среща. А се замислям и за следващата седмица ако мога да отида на темата в мола. newsm78

Kaisia браво за хубавите резултати и честит мъж.  Simple Smile

за даренията: не навсякъде искат документ от химическо чистене. И без това после пак се перат нещата. Но е хубаво да се провери на каква възраст са децата, за да се прецени какво да се занесе.

# 722
  • Мнения: 18
Чувала съм че са добри витамини, но имам и приятелка на която и става лошо от тях  Sad
Аз лично, май ще си ги взема другата седмица  Wink

Има ли бебешочета за 8-ми Ноември?

# 723
  • Мнения: 31
Момичета,искам да ви попитам за болничния...Водя се от 2 месеца във фирма,за да имам 12-те месеца,които се изискват за майчинството и сама си плащам осигуровките.Обаждах се на АГ и тя каза,че като ходя другата седмица,тогава ще ми издаде.Аз съм в 5 месец средата.Не знам защо ми отказа сега да ми го даде...как стоят точно нещата с тея болнични..само оплаквания ли трябва да имаш ,за да излезеш... newsm78 И с почването на месеца вече,ще трябва ли да плащам пак осигуровките,защото чак другата седмица ще и го издаде.....  newsm78

# 724
  • тук и там
  • Мнения: 11 541
Благодаря ,момичета!  bouquetАз току-що приключих със сортирането на дрехите и се оказаха 4 кашона като нови  и още три поизхабени-тях ще ги изхвърля направо във контейнер за дрехи.
Мисля да изчакам още поне едно потвърждение за пола и от феталната морфология в БГ преди да  правя нещо по  въпроса с дрешките-но поне ги приготвих.Аз се прибирам след два дни и ще поразпитам и в града за домовете със деца на подходяща възраст,но ще видим и дали ще можем да ги вземем в БГ,че са доста, а пътуваме със самолет.Хана-Влад,ще ми дадеш ли линк към групата на мамите във Белгия...хич не го долюбвам този Фейсбук,но в краен случай -може пак да се включа(отписах се преди извесно време).

# 725
  • Мнения: 481
Marchela_SidiouS аз съм за 8.11  Crazy

Колкото до пренатала - хубави витамини са, но аз лично не ги понасях. Стомаха ми протестираше и накрая ги смених с огестан.

# 726
  • Мнения: 222
Kaili,пиши като си тук във Варна,ако имаш желание. Утре сме четири мами заедно на лекцията и ще се запознаем. Може да се присъединиш към нас Simple Smile А и преди това, ако искаш може да се помотаме и да уредим среща извън лекциите. Само ми пиши направо съобщение да се разберем като дойдеш Simple Smile
Относно заглавие за другата тема...бях се сетила за едно,ама мернах подобно при декемврийчетата,а моето е:"Слънце,плаж,море-ноемврийчето все така расте",друго..."Ноемврийчета в коремите растат,а мамите на плажа се пекат","Лятото си е в разгара-ноемврийчето с ритници ни дарява" .Това е за сега,което измислих.успешен ден на всички Simple Smile
П.П. Да добавя,че е добре да се ограничим малко в писането,че след още една страница ще ни заключат темата,а още нямаме нова.Ако ренденце не се появи ще се опитам по-късно да нахвърлям една набързо,че да може да публикуваме линк за нея тук.

Последна редакция: ср, 02 юли 2014, 15:31 от AnnI_88

# 727
  • Мнения: 481
Ани всички предложения са готини, но аз съм за това "Лятото си е в разгара-ноемврийчето с ритници ни дарява"
особено след вчерашния ритник в бъбрека ми, такава болка и радост беше  Joy

# 728
  • Мнения: 5 037
Marchela_SidiouS и аз за 8.11.
Кайсиа честито за добрите резултати.
Венета за болничния не би трябвало да ти създадат проблем.Времето през,което си болничен също ти се води за стаж.За този месец трябва да се платят осигуровки(незнам дали за целия мес. или само за дните през които не си била болничен)Докато си болничен се плащат мисля само здр.осигуворки май бяха 21.60.Най вярно ще ти отговорят в майчино счетоводство.

# 729
  • Мнения: 77
Ани, супер си:) Ноемврийчета в коремите растат,а мамите на плажа се пекат. На мен това ме радва:) Ако искате няколко момичета да се организираме да направим един общ профил тук за да не се заангажира само един човек, а който има време да прави следващата тема???  Смисъл да не се ангажира само ренденце. Е ако ви хареса идеята Simple Smile

# 730
  • Мнения: 231
Момичета, имате ли представа колко часа трябва да е разликата между приема на магнезий и желязо. Че аз пия и Л-тироксин и него чакам сутрин да минат 4 часа за магнезия, май няма да ми стигнат 24 часа, да си изпия всички хапчета  Laughing

# 731
  • Мнения: 309
 blueyed, не знам колко трябва да е разликата между лекарствата, но и аз пия за щитовидната жлеза и не гледам колко часа са минали. Следя само между Еутирокса и магнезия да има 1,30 мин. Ако трябва да следя всичко, ще бодувам цяла нощ заради хапчетата. Последния магнезии пия в 24,00 часа. Ако искаш спазвай някакво време. Аз си ги пия така и засега нямам проблеми

# 732
  • Мнения: 2 358
Момичета, имате ли представа колко часа трябва да е разликата между приема на магнезий и желязо. Че аз пия и Л-тироксин и него чакам сутрин да минат 4 часа за магнезия, май няма да ми стигнат 24 часа, да си изпия всички хапчета  Laughing

Желязо 8 часа след Еутирокса/Л Тироксина и 10 часа преди него, 4 часа разлика между Еутирокса/Л Тироксина и магнезия и 2 часа между магнезия и желязото

Съжалявам, че не питах за заглавия и не направих анкета, но вече съм на работа и ми е малко сложно с времето. Сега ще ви пусна и новата тема

Последна редакция: ср, 02 юли 2014, 18:38 от rendence

Общи условия

Активация на акаунт