Вадене на мъдрец

  • 8 478
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12
Мога да препоръчам добър хирург в София - Д-р Георги Габровски. Работи близо до болница Пирогов. Вадила със си два проблемни мъдреца при него и съм доволна от начина, по който работи. Не усещах никаква болка, даже след като ме пусна упойката - само дразнене усещах. След ваденето слага колагенови продукти за запазване на костта, което ми обясни, че е важно, за да не се наклонят съседните зъби и да се възстанови костта на мястото. Мога да дам номера му при интерес:)

# 16
  • Мнения: 2
Аз имам 4 "полегнали" мъдреца. Нямам никакви оплаквания, но наблюдавам как долните ми зъбки, започнаха да се кривят. Всички са ми казвали, че устата ми е прекалено малка и няма място за тях. Днес сутринта ми предстои първото вадене с операция на долен десен - 150 лв. всичко. Стискайте палци, ще пиша, като мине!

# 17
  • Мнения: 260
Моите 2та 8ми зъба започнаха да излизат от горната страна на 15 годишна възраст. За радост те поне са перфектни за сега, но пък за сметка на това долните 3ти молара ще трябва да се извадят някога.. Единствено не трябва да се паникьосвате и да има някакво напрежение във вас в какъвто и случай и каквото и да стане Simple Smile Няма абсолютно нищо страшно в това и наистина не разбирам тази психическа нагласа към това? Все пак това се прави за ваше добро и да наистина ще има болка ама ще се търпи няма как Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2
Днес ми извадиха долен десен мъдрец- "полегнал" върху съседния зъб. И двата ми долни мъдреца са така разположени, няма как да се изправят и само бутат и кривят останалите зъби. Бях излишно наплашена, след като прочетох всичко в интернет. Сложиха ми местна упойка със спринцовка и изчакаха 15тина минутки да подейства. Половината ти лице изтръпва, но няма страшно. Simple Smile Зъбчето беше упорито и с як корен на дълбоко, но хирургът се справи за около 15 минути. Сложиха ми 2 шева и ми предписаха 4 вида лекарства ( за 18 лв.) .Процедурата струваше 150 лв.(частна клиника в София). След една седмица, трябва да отида да ми махнат конците.
Като се прибрах, веднага си сложих няколко ледчета, увити в кърпа на бузата и не се поду. Когато упойката отмина, започнах да усещам лека болка, но изпих един от предписаните 3 аулина и всичко отмина. По време на операцията не се усеща нищо, единствената болка идва след това, но те ти предписват толкова лекарства, че за нея дори не остава време! Simple Smile))
Моят съвет е, да не отлагате ваденето на мъдреци! Няма абсолютно нищо страшно, а пък дори и да се появи- лекарите знаят какво да правят, особено с днешната напреднала медицина! УСПЕХ!❤

# 19
  • Мнения: 5
EDIT.

Последна редакция: пн, 14 мар 2016, 23:59 от BlueApple

# 20
  • Мнения: 5 867
Последният пост е очебийна реклама, ужас направо. ooooh!

Авторе, вчера се вайкаш, че не можеш да си намериш хирург, днес вече всичко е зад гърба ти и пишеш предълги хвалебствени ревюта. Flutter Хич, ама хич не ти вярвам, сори. Споменаваш как въпросният специалист, на когото си се доверил, е много зает и е важно да си запишеш час предварително, а теб е успял да те вмести от днес за утре или може би от днес за днес. hahaha

Много е грозно да плюеш по колегите си така. newsm11

А това за "мама и тате", дето трепетно те придружавали, направо ме разби, за 30 и кусур годишен пръч. Outta Joint

# 21
  • Мнения: 5
Твой си проблем, че не ми вярваш. Аз продължавам да имам проблем от горните два зъба. Боли ме главата от тях. Днес беше ред първо на мъдреца. Но утре не знам как ще я отварям тая уста. Не мога широко да я отварям. Sad

Вече ме боли много гърлото. Sad Когато преглъщам ме боли още повече. Това нормално ли е? Утре ще ми вадят още два зъба, които са горни, но се надявам всичко да мине добре. На единият корените му са преплетени със синуса и хич не ми е ясно дали ще има операция?

Последна редакция: вт, 15 мар 2016, 01:05 от BlueApple

# 22
  • Мнения: 18
Днес ми извадиха долен десен мъдрец- "полегнал" върху съседния зъб. И двата ми долни мъдреца са така разположени, няма как да се изправят и само бутат и кривят останалите зъби. Бях излишно наплашена, след като прочетох всичко в интернет. Сложиха ми местна упойка със спринцовка и изчакаха 15тина минутки да подейства. Половината ти лице изтръпва, но няма страшно. Simple Smile Зъбчето беше упорито и с як корен на дълбоко, но хирургът се справи за около 15 минути. Сложиха ми 2 шева и ми предписаха 4 вида лекарства ( за 18 лв.) .Процедурата струваше 150 лв.(частна клиника в София). След една седмица, трябва да отида да ми махнат конците.
Като се прибрах, веднага си сложих няколко ледчета, увити в кърпа на бузата и не се поду. Когато упойката отмина, започнах да усещам лека болка, но изпих един от предписаните 3 аулина и всичко отмина. По време на операцията не се усеща нищо, единствената болка идва след това, но те ти предписват толкова лекарства, че за нея дори не остава време! Simple Smile))
Моят съвет е, да не отлагате ваденето на мъдреци! Няма абсолютно нищо страшно, а пък дори и да се появи- лекарите знаят какво да правят, особено с днешната напреднала медицина! УСПЕХ!❤
Eva_Georgieva_533113 ти при кой зъболекар-хирург си била - за да ти вадят мъдреца?
Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт