Бебешката количка - цяла наука за второ висше №27

  • 89 088
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 44 126
Писано е много пъти - сам по себе си понеже не е нито кош за новородено, нито кош за кола е  тежък, тесен, къс. Като стол за кола не е с добри показатели, ни прав, ни сгънат, като се ползва легнал заема стабилно много място отзад, вссъщност не знам дали може друг стол или човек да се вози отзад заедно с това недоразумение...
Такива неща.

# 31
  • Мнения: X
Разбрах,благодаря,ще обърна внимание именно на тези неща   bouquet

# 32
  • Мнения: 68
Моля да ме ориентирате в кои магазини продават Quiny или вносител-трябва ми резервна задна гума-външна и вътрешна за Buzz Sad

# 33
# 34
  • Мнения: 100
Здравейте,

какво ще кажете за комбинирата количка X-Lander XA?

# 35
  • Мнения: 485
Здравейте,

какво ще кажете за комбинирата количка X-Lander XA?
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=245945.15 Цяла тема има за нея, и на мен ми допадна и четох четох Grinning

# 36
  • Мнения: 5 173
Angel Dust, от къде взе картинката на Зета? Много ме кефи. Иначе сме с такава лятна. Сууупер неудобна е.

# 37
  • Мнения: 328
Добро утро на всички Simple Smile Искам да попитам някой ползва ли S-line на  Adbor и какви са ви отзивите за нея? Аз я видях на живо и много я харесах, но ако някоя мама я има нека да сподели нещо повече за нея Simple Smile

# 38
  • София
  • Мнения: 44 126
Angel Dust, от къде взе картинката на Зета? Много ме кефи. Иначе сме с такава лятна. Сууупер неудобна е.

Кое Зета?
На първа страница пуснах един линк към фейс, от там взимах картинките (освен макларъна и йо-йо) даже не ги знам коя каква е май всички са Isafe и до там...просто са шарени...беше ми такова лятно едно като правих темата и исках шарения Simple Smile

# 39
  • Мнения: 5 173
https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t31.0-8/1669633 … _1604099801_o.jpg тази визирах. Ама като знам колко е тромава неманеврена и неудобна не бих я купила, въпреки цветчетата.

# 40
  • София
  • Мнения: 44 126
хахаха, да и тя от онзи фейсбук...
ам шарения...аз и I safe не знам бих ли купила... но са весели.

# 41
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Момичета, нали Mutzy 4 Rider има пълно легнало положение на летния кош?
И друго да попитам, има ли магазин в Пловдив, където може да видя 4 Rider наживо?

Последна редакция: вт, 17 юни 2014, 20:56 от SilvaZone

# 42
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Добро утро на всички Simple Smile Искам да попитам някой ползва ли S-line на  Adbor и какви са ви отзивите за нея? Аз я видях на живо и много я харесах, но ако някоя мама я има нека да сподели нещо повече за нея Simple Smile

Здравей , има цяла тема за тези колички , аз също съм ги харесала  Peace http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=763466.0

# 43
  • Мнения: 1 023
Пристигна ми лятната количка - Плико мини.

Първоначални впечатления:
- Плюсове - много лека, лесно се носи. Седалката е доста широка и е идеална за по-голямо дете. Сенникът се оказа доста голям- ако детето е в седнало положение на практика може да го покрие цялото като се издърпа надолу. В легнала позиция не пази добре, но пък може да се издърпа целия надолу така че да прави сянка на детето, като горе при седалката остава дупка. На пръв поглед се движи леко с детето вътре (9+ кг), но я пробвах само вкъщи, че имах друга работа да свърша днес. Утре навън. Самата седалка е доста удобна и открита, малкия много се зарадва, че вижда всичко и не трябва да занича иззад сенника. Поръчах и покривало за крачетата, което покрива цялата количка и детето почти до врата Simple Smile Ще е идеална даже за доста студено време.

- Минуси - всичко се прави с две ръце  Crazy Смъкването на седалката в положение за сън става с две ръце, смъкването на подложката на крачетата надолу става също с две ръце, сгъването също - от двете страни трябва да се издърпа (евентуално може от едната и после от другата). По-голямо дете пък може без проблем да се изправи заедно със седалката от легнало в седнало положение  ooooh! Разгъването също не е много просто, освен че се застопорява с крак след това трябва да се щракнат механизмите от двете страни на седалката, иначе може да се затвори с детето вътре. Специално за разгъването реших, че проблема е при мен, но след като изгледах няколко клипчета видях, че няколко души правят същото, т.е. официалния клип в този случай доста заблуждава. Сенникът на мен лично ми създава усещането за китайски чадър  Crazy Сглобките са едни като на спиците на чадър, дано са много по устойчиви. Сгъната количката не е изобщо компактна - всъщност може да се каже, че си заема доста място. Като се сгъне стои изправена, но за да стои така трябва преди да се сгъне да се застопорят и двете предни колела и то цялото сгъване става с твърде много действия. Ако се остави изправена пък долната част, където са крачетата на детето се опира почти до пода и съответно се замърсява.

Като маневреност не можах да я изтествам. Въпреки недостатъците си като цяло е много хубава количка. И малчо изглежда доволен, а това е най-важното. Пък ако имаше перфектна количка тази тема нямаше да я има  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 2 081
Количките от първия пост  Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт